esportsbetting_logo

Na polski rynek wjechał nowy bukmacher oferujący zakłady na esport, więc sprawdź, jaki jest na Betclic kod promocyjny i czy warto założyć konto!

Betclic kod bonusowy esport

BETCLIC KOD PROMOCYJNY MAXBONUS

Jeśli chcesz wzbogacić swoją esportową pasję o zakłady bukmacherskie stawiane na mecze League of Legends, CS:GO czy jakiejkolwiek innej gry, to musisz wybrać dla siebie odpowiedni serwis. Jak prezentuje się na Betclic kod promocyjny, esport i czy warto tam obstawiać?

Obstawiaj eSport w Betclic!

Betclic kod promocyjny: MAXBONUS

Zapoznaj się z tabelką, żeby już na pierwszy rzut oka zrozumieć, jak wygląda u tego bukmachera bonus powitalny i jak brzmi w Betclic kod promocyjny.

BetclicKod promocyjny
Betclic kod promocyjny MAXBONUS
Betclic bonus powitalny Cashback do 500 zł
Warunki bonusu Bonus x4, kurs min. 2.00

Betclic kod promocyjny – bonus powitalny: ubezpieczony zakład do 500 zł

Musimy przyznać, że kiedy dowiedzieliśmy się o tym, jaki jest na Betclic bonus powitalny, to wypsnęło nam się ciche “łał, odważnie”. Okej, pięć stówek to nie jest jakaś szalona kwota w sensie bezwzględnym – są w Polsce bukmacherzy, którzy oferują nawet kilka razy tyle. Chodzi jednak o formę tego bonusu. Ubezpieczony zakład to coś, co bardzo się spodoba osobom stroniącym od ryzyka. Większość polskich buków reklamuje się raczej ogromnymi potencjalnymi bonusami, które w rzeczywistości w pełni zrealizuje niewiele osób. Przemawiają w ten sposób raczej do graczy, którzy nie boją się podejmować sporego ryzyka i stawiać na szali swoich środków.

Betclic kod promocyjny - bonus powitalny

Betclic uderza od drugiej strony. Przez formułę swojej akcji promocyjnej umożliwia redukcję ryzyka i pozwala bez strachu zdecydować się na bardziej szalony zakład niż zazwyczaj. Skąd te wszystkie peany, skoro był już na polskim rynku nie jeden zakład ubezpieczony? Cóż, takiego nie było – tak wysokiego. Pięć stówek ubezpieczenia robi wrażenie! I oczywiście możesz wykorzystać ten bonus na zakłady na esport.

Jak odebrać bonus Betclic?

Żeby załapać się na bonus powitalny Betclic, trzeba oczywiście spełnić pewne warunki – i przed nim, i po otrzymaniu bonusowej kasy. A więc na początek musisz założyć konto u bukmachera. Pamiętaj też nasz kod promocyjny Betclic “MAXBONUS” – mocno sugerujemy wpisanie go w odpowiednie pole! Będziesz miał taką możliwość podczas trzeciego kroku rejestracji. Następnie musisz jeszcze złożyć depozyt. Jeśli chcesz mieć szansę na maksymalną wartość zwrotu, czyli 500 zł, to będziesz musiał postawić zakład za co najmniej 568 zł. To oznacza, że jeżeli ostrzysz sobie ząbki na wyciśnięcie z tej akcji promocyjnej wszystkiego co możliwe – najlepiej wpłacić właśnie tyle kasy (lub więcej).

Masz bardzo dużą dowolność w kwestii tego, na co postawić swój pierwszy zakład – to właśnie on będzie objęty ubezpieczeniem do 500 zł! Jedyny wymóg to minimalny kurs zakładu 1.14 – chyba przyznasz, że nie jest to jakaś wyśrubowana liczba. Możesz zagrać tak, jak lubisz: ryzykancko lub asekuracyjnie, na kuponie pojedynczym lub AKO. Nie wiadomo, czy wygrasz, ale wiadomo, że nie stracisz kasy! Jeśli trafisz, to wszystko pójdzie jak przy każdym udanym kuponie. Po prostu wygrasz pieniądze i do widzenia. Jeśli natomiast zakład nie siądzie, wtedy również nie będziesz mieć powodów do rozpaczy. Po prostu otrzymasz zwrot postawionej kwoty x 0,88 – 12% oddanych fiskusowi w podatku Betclic nie zwraca. To dlatego w celu otrzymania maksymalnego wymiaru bonusu musisz postawić 568 zł, a nie 500 zł.

Warunek obrotu

Żeby wypłacić swoją zwróconą kasę, musisz dokonać sześciokrotnego obrotu kwotą (wysokość pierwszego zakładu x 0,88). To miłe, że Betclic zachował tutaj spójność i traktuje siebie oraz graczy na tych samych zasadach – podatek nie liczy się do przyznawanego bonusu, ale nie jest on ujmowany także w warunkach obrotu. Bardzo uczciwie! Kurs minimalny to u tego bukmachera 2.00. Nie jest to może bardzo niski kurs, powiedzielibyśmy, że taki przeciętny. Kilku buków ma niższe i wyższe warunki obrotu. Cieszy przynajmniej fakt, że Betclic uznaje zakłady pojedyncze. Niektórzy rywale zmuszają użytkowników do stawiania dużo bardziej ryzykownych zakładów AKO. Nie są akceptowane kupony systemowe, ale możesz oczywiście wypełnić warunek obrotu, stawiając zakłady na esport. Masz na to 30 dni od rozliczenia swojego pierwszego kuponu. I co, jak Ci się podoba obowiązujący na Betclic kod promocyjny oraz bonus powitalny tego buka? Naszym zdaniem stoi on na naprawdę wysokim poziomie.

Betclic kod promocyjny – inne bonusy

Betclic z miesiąca na miesiąc wydaje się oferować coraz więcej promocji dla graczy, którzy mają już konta. Zawsze cieszy nas taka wielowymiarowa oferta bonusowa, w końcu prezent na powitanie to nie wszystko – użytkowników trzeba jeszcze przy sobie utrzymać. Dość ważną informacją dla co niektórych zainteresowanych może być to, że nie jest wymagany w Betclic kod promocyjny dla każdej z dodatkowych ofert bonusowych z osobna. Kiedy więc założysz juz konto i wykorzystasz bonus na start, możesz śmiało brać się za kolejne bez poszukiwań kodów!

Pod spodem opisujemy kilka akcji promocyjnych ze strony Betclic. Nie gwarantujemy, że w chwili, kiedy będziesz korzystać z serwisu bukmachera wszystkie z nich wciąż będą aktywne. Powinny jednak dać Ci dobry przegląd tego, jakiego typu bonusów możesz spodziewać się po tym buku. Na Betclic kod promocyjny nie jest wymagany, żeby korzystać z dodatkowych promocji, ale i tak polecamy Ci go wpisać!

Multi+

Betclic promocja

Akurat ta promocja obowiązuje od samego początku działalności tego bukmachera, więc liczymy, że w najbliższym czasie nie zniknie. O co tu chodzi? Akcja kierowana jest do fanów zakładów AKO. Dzięki niej będziesz mógł znacząco podnieść swoje wygrane – nawet o 50%! W zależności od liczby wydarzeń na kuponie Betclic podwyższa nagrodę za trafny kupon o określony procent. Pierwszy bonus pojawia się po przekroczeniu granicy pięciu wydarzeń – wtedy możesz liczyć na wygraną zwiększoną o 7%. Im więcej zdarzeń, tym więcej kasy – za 13 lub więcej obowiązuje już bonus 50%. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Wielu bukmacherów ma podobne promocje, ale to u Betclic stosunek liczby wymaganych wydarzeń do oferowanego bonusu prezentuje się świetnie. W promocji biorą udział te rynki, które są oznaczone ikoną Multi+. Na stronie bukmachera możesz zapoznać się ze szczegółowym regulaminem.

Liga Betclic

W ramach Ligi Betclic gracze mogą zdobywać punkty za obstawione kupony zgodne z warunkami promocji. Użytkownicy mierzą się ze sobą nawzajem i walczą o jak najwyższe miejsce w rankingu. We wrześniowej edycji trzeba było stawiać na mecze piłki nożnej, wybierając kursy wyższe niż 1.50. Za pierwsze miejsce do wygrania było nawet 2000 zł bonusu. Nagrody były przewidziane dla trzydziestu najlepszych graczy. Mamy nadzieję, że ta promocja przerodzi się w wydarzenie cykliczne.

Cashback

Tutaj również trzymamy kciuki, żeby taka akcja pojawiała się jak najczęściej! We wrześniu dotyczyła ona akurat siatkówki, ale dostrzegamy jej potencjał na działanie również w innych dyscyplinach – oby kiedyś pojawił się esport. W ramach tej promocji wystarczyło po prostu postawić kupon, który spełniał jej warunki – a wcale nie były one skomplikowane. Wymagano zakładów na mecze siatkówki rozgrywające się w określonych datach, po kursie co najmniej 1.50. I tyle – po postawieniu każdy gracz otrzymywał zwrot 10% kwoty na kuponie w formie bonusu. Nieważne, czy zakład okazywał się wygrany, czy przegrany. Na jednego użytkownika mogło przypaść nawet 500 zł bonusu! Trzeba przyznać, że ten bukmacher ma gest.

Betclic esport

Bonusy bonusami, ale na co Ci one, gdybyś nie mógł wykorzystać ich na to, co lubisz – czyli zakłady na esport? Przyjrzyjmy się ofercie Betclic przez pryzmat sportów elektronicznych. Co prawda esport nie ma u tego buka osobnej zakładki u góry ekranu, ale można dość łatwo znaleźć go w menu po lewej stronie. Znajduje się na dziewiątej pozycji, widać, że wśród dyscyplin sortowanych alfabetycznie. U tego bukmachera do góry wywindowano tylko piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Pozostałe dyscypliny znajdują się pod spodem. Cóż, dobrze, że “esport” zaczyna się na “e”! Za to fani tenisa muszą czuć się trochę niedokochani.

Na Betclic esport najczęściej pojawia się w formie następujących gier:

  • League of Legends
  • CS:GO
  • Hearthstone
  • StarCraft 2
  • Overwatch

Jak widać mamy tu do czynienia z takim lekko doprawionym standardem. Okej, na Betclic League of Legends i CS:GO musiały się znaleźć, StarCraft 2 też ma powodzenie wśród bukmacherów – ale już Hearthstone czy Overwatch wcale nie są takie powszechne. Cieszy więc fakt, że Betclic zdecydował się zaoferować na nie zakłady. Naszym zdaniem jest to znak, że ten bukmacher traktuje esport poważnie i planuje dbać o zróżnicowaną ofertę. Niektórzy bukowie jakby cichaczem wrzucają na stronę kilka zakładów na CS i LoL “żeby nikt się nie przyczepił, że nie są nowocześni” – póki co wydaje się, że może Betclic nie pójdzie w ich ślady, tylko potraktuje esport poważnie.

Trochę tylko szkoda, że póki co nie doczekaliśmy się żadnych bonusów przeznaczonych dla fanów sportów elektronicznych. Owszem, można wykorzystać na esportowe obstawianie bonus powitalny, ale nie ma żadnych dedykowanych promocji. Do tego dużo akcji promocyjnych jest u tego bukmachera ograniczonych przez konieczność obstawiania na dyscypliny inne niż esport. To oznacza, że jeżeli chcesz stawiać wyłącznie na sporty elektroniczne, możesz czuć się trochę opuszczony, mimo że niby na portalu regularnie pojawiają się bonusy. Mamy nadzieję, że to tylko taki stan przejściowy i że na Betclic zawitają również esportowe promocje.

Zakłady Betclic

Sprawdźmy, jak prezentują się u Betclic różnego rodzaju esportowe zakłady.

Zakłady przedmeczowe

Na Betclic esport ma dobrą reprezentację, jest całkiem spory wybór wydarzeń, na które można postawić, szczególnie dla Hearthstone. Niestety nie ma jednak wcale dużo rynków. Dla zdecydowanej większości wydarzeń można postawić w zasadzie tylko na jedno – na to, kto wygra. Zalatuje obstawianiem z kolegami o pudełko zapałek. Liczylibyśmy jednak na większą złożoność oferty. U konkurencji łatwo o handicapy, zakłady na mapy, na pierwszą krew i inne tego typu zmienne, zależne oczywiście od charakterystyki danej gry. Betclic ma dobre podstawy do dalszej pracy, ale przydałoby się jednak ulepszenie esportowej oferty – póki co ciekawsze rynki pojawiają się u tego buka naprawdę rzadko.

Zakłady na żywo

Jeśli chodzi o zakłady na żywo, sytuacja wygląda podobnie. Tutaj również będziemy czekać na poważniejsze podejście bukmachera Betclic do tematu esportu.

Zakłady na zwycięzcę turnieju

W kwestii zakładów na zwycięzcę turnieju nie zanotowaliśmy u tego buka szczególnie szerokiej oferty. W chwili pisania tej recenzji, mimo że zbliżały się zakończenia różnych turniejów, na Betclic nie można było postawić na ich zwycięzcę. Tego typu zakłady były natomiast dostępne u konkurencji. Może nikt jeszcze Betclicowi nie powiedział, że da się stawiać zakłady na zwycięzcę turnieju…?

Betclic aplikacja

Betclic aplikacja

Aplikacja Betclic jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i na te z iOS. Bardzo nas to cieszy – coraz więcej buków wydaje się iść po linii najmniejszego oporu i wydawać wyłącznie wersję na Androida. Poprzez aplikację można bezproblemowo korzystać z całej dostępnej u bukmachera oferty zakładów i stawiać kupony. Jest także możliwe wypłacanie i wpłacanie pieniędzy oraz korzystanie z bonusów. Do tego Betclic pozwala także na korzystanie z kilku funkcji obecnych wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Mowa na przykład o powiadomieniach push i logowaniu przy pomocy TouchID. Czy pojawią się jakieś bonusy mobilne? Póki co nic na ten temat nie wiadomo, ale mamy taką nadzieję!

Płatności Betclic

Na Betclic są dostępne następujące metody wpłaty:

Metoda płatności Minimalna wpłataMaksymalna wpłataCzas procesowania
Przelewy 241 zł100 000 złOd razu
Karta kredytowa30 zł100 000 złOd razu
Przelew1 zł100 000 złDo 5 dni roboczych

Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, choć oczywiście polecamy się upewnić, czy dodatkowej opłaty nie wymaga Twój bank lub wydawca Twojej karty. Pamiętaj, żeby przy zakładaniu konta wpisać na Betclic kod promocyjny, a potem po wpłaceniu kasy odebrać swój bonus!

Jeśli chodzi o wypłaty, Betclic teoretycznie udostępnia dwa sposoby – Przelewy 24 i zwykły przelew. W praktyce sprowadza się to jednak po prostu do transferu pieniędzy na konto bankowe. Różnica jest taka, że przy skorzystaniu z systemu Przelewy 24 kasa wyląduje u Ciebie od razu po zaakceptowaniu transakcji, co zwykle zajmuje maksymalnie 48 godzin. Zwykły przelew będzie natomiast po akceptacji szedł do nawet 7 dni roboczych. Jak widać korzystanie z Przelewy 24 w większości przypadków będzie dużo lepszą decyzją. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a maksymalna to 100 000 zł.

Betclic i zakłady na esport – opinie

Jak Ci się podoba oferta Betclic? Kod promocyjny MAXBONUS i bonus powitalny cashback do 500 zł robią wrażenie. Podobnie można opisać działanie strony tego bukmachera i jego aplikację – widać, że mamy tutaj do czynienia z topowym graczem. Przydałoby się więcej metod płatności, pod tym względem portal jest dosyć przeciętny. Są oczywiście wśród konkurencji bukmacherzy z gorszą obsługą wpłat i wypłat, ale niektórzy przebijają Betclic. Esport wydaje się mieć na tej stronie świetlaną przyszłość, ale na tę chwilę możemy postawić w jego kwestii co najwyżej czwórkę. Już teraz jest dostępnych sporo gier, na które można obstawiać, ale niestety wygląda to słabo pod kątem różnorodności rynków i zakładów na zwycięzcę turnieju. Betclic to jednak nowoczesna marka z doświadczeniem zebranym podczas działalności w wielu krajach, więc spodziewamy się po nim samych ruchów w dobrą stronę.