Na polski rynek wjechał nowy bukmacher oferujący zakłady na esport, więc sprawdź, jaki jest na Betclic kod promocyjny i czy warto założyć konto!

Betclic

67/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 5 października, 2022
  • Szeroki wachlarz zakładów na esport
  • Mnóstwo zakładów esport live

Betclic kod promocyjny z bonusem

Możesz wykorzystać w Betclic kod promocyjny na bonus. Odbierz pakiet na start i korzystaj z wielu promocji, również tych na esport!

Jeśli chcesz wzbogacić swoją esportową pasję o zakłady bukmacherskie stawiane na mecze League of Legends, CS:GO czy jakiejkolwiek innej gry, to musisz wybrać dla siebie odpowiedni serwis. Jak prezentuje się na Betclic kod promocyjny, esport i czy warto tam obstawiać?

Betclic kod promocyjny MAXBETPL

Zapoznaj się z tabelką, żeby już na pierwszy rzut oka zrozumieć, jak wygląda u tego bukmachera bonus powitalny i jak brzmi w Betclic kod promocyjny.

BetclicKod promocyjny
Betclic kod promocyjnyMAXBETPL
Betclic bonus powitalnyCashback do 200 zł
Warunki bonusux1 kurs min. 2.14

Betclic kod promocyjny MAXBETPL: ubezpieczony zakład do 200 zł

Musimy przyznać, że kiedy dowiedzieliśmy się o tym, jaki jest na Betclic bonus powitalny, to wypsnęło nam się ciche “łał, odważnie”. Okej, dwie stówki to nie jest jakaś szalona kwota w sensie bezwzględnym – są w Polsce bukmacherzy, którzy oferują nawet kilka razy tyle. Chodzi jednak o formę tego bonusu. Ubezpieczony zakład to coś, co bardzo się spodoba osobom stroniącym od ryzyka. Większość polskich buków reklamuje się raczej ogromnymi potencjalnymi bonusami, które w rzeczywistości w pełni zrealizuje niewiele osób. Przemawiają w ten sposób raczej do graczy, którzy nie boją się podejmować sporego ryzyka i stawiać na szali swoich środków.

betclic kod promocyjny

Betclic uderza od drugiej strony. Przez formułę swojej akcji promocyjnej umożliwia redukcję ryzyka i pozwala bez strachu zdecydować się na bardziej szalony zakład niż zazwyczaj. Skąd te wszystkie peany, skoro był już na polskim rynku nie jeden zakład ubezpieczony? Cóż, takiego nie było – tak wysokiego. Dwie stówki ubezpieczenia robią wrażenie! I oczywiście możesz wykorzystać ten bonus na zakłady na esport.

Jak odebrać bonus Betclic?

Żeby załapać się na bonus powitalny Betclic, trzeba oczywiście spełnić pewne warunki – i przed nim, i po otrzymaniu bonusowej kasy. A więc na początek musisz założyć konto u bukmachera. Pamiętaj też nasz kod promocyjny Betclic “MAXBETPL” – mocno sugerujemy wpisanie go w odpowiednie pole! Będziesz miał taką możliwość podczas trzeciego kroku rejestracji. Następnie musisz jeszcze złożyć depozyt. Jeśli chcesz mieć szansę na maksymalną wartość zwrotu, czyli 200 zł, to zagraj swój pierwszy kupon za 200 zł. To oznacza, że jeżeli ostrzysz sobie ząbki na wyciśnięcie z tej akcji promocyjnej wszystkiego co możliwe – najlepiej wpłacić właśnie tyle kasy (lub więcej).

Masz bardzo dużą dowolność w kwestii tego, na co postawić swój pierwszy zakład – to właśnie on będzie objęty ubezpieczeniem do 200 zł! Jedyny wymóg to minimalny kurs zakładu 1.14 – chyba przyznasz, że nie jest to jakaś wyśrubowana liczba. Możesz zagrać tak, jak lubisz: ryzykancko lub asekuracyjnie, na kuponie pojedynczym lub AKO. Nie wiadomo, czy wygrasz, ale wiadomo, że nie stracisz kasy! Jeśli trafisz, to wszystko pójdzie jak przy każdym udanym kuponie. Po prostu wygrasz pieniądze i do widzenia. Jeśli natomiast zakład nie siądzie, wtedy również nie będziesz mieć powodów do rozpaczy. Otrzymasz zwrot stawki promocyjnego kuponu, w postaci freebetu. Maksymalny zwrot to 200 zł.

Warunek obrotu

Otrzymanym freebetem musisz obrócić jeden raz na kuponie o kursie łącznym min. 2.14. I to wszystko! Kilku buków ma niższe i wyższe warunki obrotu. Cieszy przynajmniej fakt, że Betclic uznaje zakłady pojedyncze. Niektórzy rywale zmuszają użytkowników do stawiania dużo bardziej ryzykownych zakładów AKO. Nie są akceptowane kupony systemowe, ale możesz oczywiście wypełnić warunek obrotu, stawiając zakłady na esport. I co, jak Ci się podoba obowiązujący na Betclic kod promocyjny oraz bonus powitalny tego buka? Naszym zdaniem stoi on na naprawdę wysokim poziomie.

Betclic kod promocyjny – inne bonusy

Betclic z miesiąca na miesiąc wydaje się oferować coraz więcej promocji dla graczy, którzy mają już konta. Zawsze cieszy nas taka wielowymiarowa oferta bonusowa, w końcu prezent na powitanie to nie wszystko – użytkowników trzeba jeszcze przy sobie utrzymać. Dość ważną informacją dla co niektórych zainteresowanych może być to, że nie jest wymagany w Betclic kod promocyjny dla każdej z dodatkowych ofert bonusowych z osobna. Kiedy więc założysz juz konto i wykorzystasz bonus na start, możesz śmiało brać się za kolejne bez poszukiwań kodów!

Pod spodem opisujemy kilka akcji promocyjnych ze strony Betclic. Nie gwarantujemy, że w chwili, kiedy będziesz korzystać z serwisu bukmachera wszystkie z nich wciąż będą aktywne. Powinny jednak dać Ci dobry przegląd tego, jakiego typu bonusów możesz spodziewać się po tym buku. Na Betclic kod promocyjny nie jest wymagany, żeby korzystać z dodatkowych promocji, ale i tak polecamy Ci go wpisać!

Multi+

Betclic promocja

Akurat ta promocja obowiązuje od samego początku działalności tego bukmachera, więc liczymy, że w najbliższym czasie nie zniknie. O co tu chodzi? Akcja kierowana jest do fanów zakładów AKO. Dzięki niej będziesz mógł znacząco podnieść swoje wygrane – nawet o 50%! W zależności od liczby wydarzeń na kuponie Betclic podwyższa nagrodę za trafny kupon o określony procent. Pierwszy bonus pojawia się po przekroczeniu granicy pięciu wydarzeń – wtedy możesz liczyć na wygraną zwiększoną o 7%. Im więcej zdarzeń, tym więcej kasy – za 13 lub więcej obowiązuje już bonus 50%. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Wielu bukmacherów ma podobne promocje, ale to u Betclic stosunek liczby wymaganych wydarzeń do oferowanego bonusu prezentuje się świetnie. W promocji biorą udział te rynki, które są oznaczone ikoną Multi+. Na stronie bukmachera możesz zapoznać się ze szczegółowym regulaminem.

Liga Betclic

Liga Betclic to comiesięczna promocja bukmacherska. Każdy miesiąc podzielony jest na cztery etapy. W każdym z nich na graczy czekają atrakcyjne bonusy pieniężne. Wystarczy obstawiać kupony zgodnie z wytycznymi bukmachera. Im więcej etapów przebrniesz, tym wyższy będzie Twój bonus. Przykładowo w marcowej odsłonie Ligi Betclic można było zgarnąć łącznie 200 złotych.

Cashback

Tutaj również trzymamy kciuki, żeby taka akcja pojawiała się jak najczęściej! We wrześniu dotyczyła ona akurat siatkówki, ale dostrzegamy jej potencjał na działanie również w innych dyscyplinach – oby kiedyś pojawił się esport. W ramach tej promocji wystarczyło po prostu postawić kupon, który spełniał jej warunki – a wcale nie były one skomplikowane. Wymagano zakładów na mecze siatkówki rozgrywające się w określonych datach, po kursie co najmniej 1.50. I tyle – po postawieniu każdy gracz otrzymywał zwrot 10% kwoty na kuponie w formie bonusu. Nieważne, czy zakład okazywał się wygrany, czy przegrany. Na jednego użytkownika mogło przypaść nawet 550 zł bonusu! Trzeba przyznać, że ten bukmacher ma gest.

Betclic esport

Bonusy bonusami, ale na co Ci one, gdybyś nie mógł wykorzystać ich na to, co lubisz – czyli zakłady na esport? Przyjrzyjmy się ofercie Betclic przez pryzmat sportów elektronicznych. Co prawda esport nie ma u tego buka osobnej zakładki u góry ekranu, ale można dość łatwo znaleźć go w menu po lewej stronie. Znajduje się na dziewiątej pozycji, widać, że wśród dyscyplin sortowanych alfabetycznie. U tego bukmachera do góry wywindowano tylko piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Pozostałe dyscypliny znajdują się pod spodem. Cóż, dobrze, że “esport” zaczyna się na “e”! Za to fani tenisa muszą czuć się trochę niedokochani.

Na Betclic esport najczęściej pojawia się w formie następujących gier:

  • League of Legends
  • CS:GO
  • Hearthstone
  • StarCraft 2
  • Overwatch

Jak widać mamy tu do czynienia z takim lekko doprawionym standardem. Okej, na Betclic League of Legends i CS:GO musiały się znaleźć, StarCraft 2 też ma powodzenie wśród bukmacherów – ale już Hearthstone czy Overwatch wcale nie są takie powszechne. Cieszy więc fakt, że Betclic zdecydował się zaoferować na nie zakłady. Naszym zdaniem jest to znak, że ten bukmacher traktuje esport poważnie i planuje dbać o zróżnicowaną ofertę. Niektórzy bukowie jakby cichaczem wrzucają na stronę kilka zakładów na CS i LoL “żeby nikt się nie przyczepił, że nie są nowocześni” – póki co wydaje się, że może Betclic nie pójdzie w ich ślady, tylko potraktuje esport poważnie.

Trochę tylko szkoda, że póki co nie doczekaliśmy się żadnych bonusów przeznaczonych dla fanów sportów elektronicznych. Owszem, można wykorzystać na esportowe obstawianie bonus powitalny, ale nie ma żadnych dedykowanych promocji. Do tego dużo akcji promocyjnych jest u tego bukmachera ograniczonych przez konieczność obstawiania na dyscypliny inne niż esport. To oznacza, że jeżeli chcesz stawiać wyłącznie na sporty elektroniczne, możesz czuć się trochę opuszczony, mimo że niby na portalu regularnie pojawiają się bonusy. Mamy nadzieję, że to tylko taki stan przejściowy i że na Betclic zawitają również esportowe promocje.

Zakłady Betclic

Sprawdźmy, jak prezentują się u Betclic różnego rodzaju esportowe zakłady.

Zakłady przedmeczowe

Na Betclic esport ma dobrą reprezentację, jest całkiem spory wybór wydarzeń, na które można postawić, szczególnie dla Hearthstone. Niestety nie ma jednak wcale dużo rynków. Dla zdecydowanej większości wydarzeń można postawić w zasadzie tylko na jedno – na to, kto wygra. Zalatuje obstawianiem z kolegami o pudełko zapałek. Liczylibyśmy jednak na większą złożoność oferty. U konkurencji łatwo o handicapy, zakłady na mapy, na pierwszą krew i inne tego typu zmienne, zależne oczywiście od charakterystyki danej gry. Betclic ma dobre podstawy do dalszej pracy, ale przydałoby się jednak ulepszenie esportowej oferty – póki co ciekawsze rynki pojawiają się u tego buka naprawdę rzadko.

Zakłady na żywo

Jeśli chodzi o zakłady na żywo, sytuacja wygląda podobnie. Tutaj również będziemy czekać na poważniejsze podejście bukmachera Betclic do tematu esportu.

Zakłady na zwycięzcę turnieju

W kwestii zakładów na zwycięzcę turnieju nie zanotowaliśmy u tego buka szczególnie szerokiej oferty. W chwili pisania tej recenzji, mimo że zbliżały się zakończenia różnych turniejów, na Betclic nie można było postawić na ich zwycięzcę. Tego typu zakłady były natomiast dostępne u konkurencji. Może nikt jeszcze Betclicowi nie powiedział, że da się stawiać zakłady na zwycięzcę turnieju…?

Betclic aplikacja

Betclic aplikacja

Aplikacja Betclic jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i na te z iOS. Bardzo nas to cieszy – coraz więcej buków wydaje się iść po linii najmniejszego oporu i wydawać wyłącznie wersję na Androida. Poprzez aplikację można bezproblemowo korzystać z całej dostępnej u bukmachera oferty zakładów i stawiać kupony. Jest także możliwe wypłacanie i wpłacanie pieniędzy oraz korzystanie z bonusów. Do tego Betclic pozwala także na korzystanie z kilku funkcji obecnych wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Mowa na przykład o powiadomieniach push i logowaniu przy pomocy TouchID. Czy pojawią się jakieś bonusy mobilne? Póki co nic na ten temat nie wiadomo, ale mamy taką nadzieję!

Płatności Betclic

Na Betclic są dostępne następujące metody wpłaty:

Metoda płatnościMinimalna wpłataMaksymalna wpłataCzas procesowania
Przelewy241 zł100 000 złOd razu
Karta kredytowa30 zł100 000 złOd razu
Skrill1 zł20 000 złOd razu
Paysafecard1 zł3000 złOd razu
Tradycyjny przelew1 zł100 000 złDo 5 dni roboczych


Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji. Pamiętaj, żeby przy zakładaniu konta wpisać na Betclic kod promocyjny, a potem po wpłaceniu kasy odebrać swój bonus!

Jeśli chodzi o wypłaty, Betclic teoretycznie udostępnia dwa sposoby – Przelewy24 i zwykły przelew. W praktyce sprowadza się to jednak po prostu do transferu pieniędzy na konto bankowe. Różnica jest taka, że przy skorzystaniu z systemu Przelewy24 kasa wyląduje u Ciebie od razu po zaakceptowaniu transakcji, co zwykle zajmuje maksymalnie 48 godzin. Zwykły przelew będzie natomiast po akceptacji szedł do nawet 7 dni roboczych. Jak widać korzystanie z Przelewy24 w większości przypadków będzie dużo lepszą decyzją. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a maksymalna to 100 000 zł.

Betclic i zakłady na esport – opinie

Jak Ci się podoba oferta Betclic? Kod promocyjny MAXBETPL i bonus powitalny cashback do 200 zł robią wrażenie. Podobnie można opisać działanie strony tego bukmachera i jego aplikację – widać, że mamy tutaj do czynienia z topowym graczem. Esport wydaje się mieć na Betclic świetlaną przyszłość, ale na tę chwilę możemy postawić w jego kwestii co najwyżej czwórkę z plusem. Już teraz jest dostępnych sporo gier, na które można obstawiać, ale niestety wygląda to słabo pod kątem różnorodności rynków i zakładów na zwycięzcę turnieju. Betclic to jednak nowoczesna marka z doświadczeniem zebranym podczas działalności w wielu krajach, więc spodziewamy się po nim samych ruchów w dobrą stronę.