W BetFan esport ma nie tylko osobną kategorię, ale i bogatą ofertę. Specjalnie dla Ciebie rozłożymy ją na czynniki pierwsze. Jeżeli chcesz poznać bonusy, kody promocyjne i wiele więcej – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Betfan

74/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
  • Mocarna dawka zakładów na esport
  • Oferta Esport TV

BetFan kod promocyjny z bonusem

Wykorzystaj w BetFan kod promocyjny i podbij swój pakiet bonusowy. Potem już tylko stawiaj zakłady na esport jak prawdziwy profi!

BetFan esport: zakłady, kursy, opinie

Sport elektroniczny w ostatniej dekadzie zdecydowanie zyskał na znaczeniu – z tym trendem poszedł również BetFan. Esport u tego operatora posiada własną kategorię umieszczoną w dobrze pozycjonowanym miejscu. To tylko pokazuje, jak wielki potencjał drzemie w typowaniu tej dyscypliny. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dziś bukmacher traktujący sport elektroniczny po macoszemu w najlepszym przypadku nie nadąża za trendami. W najgorszym – powoli sam eliminuje się z rynku. Tego błędu nie popełnia BetFan. Bonus, kod promocyjny, streaming z meczów – wszystkie te elementy znajdą tu zastosowanie. Ale po kolei. Rozbierzmy ofertę od BetFan na czynniki pierwsze.

Jak prezentuje się w BetFan esport?

betfan esport

W BetFan esport nie tylko jest obecny w jednym z podmenu, ale ma własną kategorię. Na samej górze strony możemy wybrać interesujący nas odnośnik i zatopić się w sporcie wirtualnym, bez konieczności dzielenia uwagi na tradycyjne dyscypliny sportu. Zacznijmy jednak od przedstawienia oferty.

Oferta gier, lig i wydarzeń

W BetFan oferta dotycząca esportu jest naprawdę rozbudowana. Jeżeli tylko masz ochotę, możesz postawić kupon zawierający wydarzenia z największych turniejów związanych z takimi grami, jak Counter-Strike, Dota, League of Legends, Call of Duty, Rainbow Six czy StarCraft. Jak sam widzisz – do wyboru, do koloru. Dodajmy do tego, że w BetFan esport stanowi znaczny wkład również pod względem ilości. Dziennie możesz wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma wydarzeniami ze świata CS-a, a te dotyczące League of Legends liczone są w setkach! Przy tym, oczywiście, im ważniejsze rozgrywki, tym bogatsza oferta. Przykładowo, w BetFan zakłady bukmacherskie dotyczące istotnych turniejów Counter-Strike zawierają możliwość obstawienia liczby rozegranych map, handicapu dla jednej z drużyn czy wytypowania liczby rund w obrębie danej mapy. Właściwie ogranicza Cię tylko własna kreatywność.

Zakłady na esport w BetFan: rynki

W BetFan zakłady bukmacherskie na esport są stale udoskonalane. Znajduje to odzwierciedlenie w coraz szerszej ofercie. Już teraz, obstawiając przykładowo najważniejsze mecze Counter-Strike możesz zbudować naprawdę ciekawy kupon, daleko wykraczający poza wytypowanie zwycięzcy. Handicap map, ich liczba w interesującym Cię meczu, liczba rund, pierwsza krew i wiele więcej – to wszystko możesz postawić w BetFan. Taka różnorodność tyczy się, rzecz jasna, wszystkich najważniejszych gier i dostępnych w ich ramach wydarzeń. W tej materii BetFan ma sporą przewagę nad rynkowymi przeciwnikami.

BetFan esport live i streaming z meczów

Starcia w ramach Counter-Strike, League of Legends, Rainbow Six czy Dota – wszystkie je dostępne są za pośrednictwem BetFan. Esport obejrzysz tam na stronie internetowej w prawym dolnym rogu. Preferujesz typowanie live, będąc poza domem? Nic prostszego. W BetFan aplikacja również transmituje starcia – i to tuż pod nazwami drużyn, których mecz Cię interesuje! Jak widzisz, operator wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Trudno bowiem znaleźć jakiś słaby punkt w propozycji od buka, który tak mocno stawia na rozgrywki sportu elektronicznego.

BetFan bonus na esport: oferta powitalna i promocje

BetFan bonus powitalny

Jeżeli jeszcze nie przekonała Cię oferta od BetFan, kod promocyjny dla nowych graczy powinien to zmienić. Wykorzystując podczas rejestracji nasz specjalny kod MAXPROMO uzyskasz bowiem bogaty zestaw narzędzi do rozpoczęcia swojej przygody z obstawianiem sportu elektronicznego. Gotowy? To zaczynamy!

Bonus 200% do 300 zł

To dopiero początek oferty, jaką operator przygotował dla swoich nowych klientów. Nie wierzysz? No to słuchaj. Wykorzystując podczas rejestracji w BetFan kod promocyjny MAXPROMO, możesz dodatkowo zyskać nawet 300 złotych za depozyt! W jaki sposób? Operator potraja Twój depozyt i to Ty decydujesz, jak wiele pieniędzy zamierzasz na to przeznaczyć. Trzeba jednak pamiętać, że minimalna wysokość wpłaty, to 150 złotych. Wpłacone środki możesz wykorzystać w dowolny sposób – ale dopiero po zagraniu jakichkolwiek kuponów i ich rozliczeniu, będziesz uprawniony do odebrania bonusu.

Bonusem musisz obrócić na warunkach bukmachera, które są dość klarowne;

  • kupon musi zawierać co najmniej dwa zdarzenia,
  • kurs ogólny nie może być mniejszy niż 3.00,
  • masz na to aż 14 dni.

To wszystkie warunki, jakie stawia przed nami BetFan, więc jak widzisz, nie jest trudno je spełnić!

Inne bonusy BetFan na esport

Rzecz jasna, to nie wszystkie promocje, na jakie możesz liczyć u BetFan. Esport możesz bowiem obstawiać przy pomocy nowatorskiego rozwiązania, jakim jest BetBuilder. Pozwala on łączyć kilka zakładów w obrębie jednego wydarzenia. Wymagania? Oczywiście, wspomniane zakłady nie mogą się wykluczać. Nie postawisz więc na jednoczesny triumf obu drużyn podczas turnieju Counter-Strike. Jeżeli jednak przeczuwasz, która drużyna sięgnie po zwycięstwo, a jednocześnie wiesz, ile rozegra map w drodze do końca starcia, możesz znacznie zwiększyć kurs swojego kuponu.

To, rzecz jasna, nie wszystko, co oferuje swym klientom BetFan. Bonus to również możliwość cashoutu, czyli wcześniejszego rozwiązania zakładu – i jest on dostępny u tego buka. Pozwala to sięgnąć po mniejszą, ale jednak wygraną, jeśli przykładowo ostatnie zdarzenie na kuponie nie układa się po naszej myśli (co zaobserwowałeś podczas transmisji dostępnej za pomocą BetFan).

Dodatkowo, buk ten proponuje różne bonusy w czasie rzeczywistym. Jeżeli więc czeka nas wielkie wydarzenie esportowe, możliwe, że BetFan da swym klientom do dyspozycji coś więcej, niż przy powszednich rozgrywkach.

Łatwo pozostać na bieżąco. Po zainstalowaniu aplikacji czy podaniu swojego maila podczas rejestracji operator sam skrzętnie przypomina o nowych promocjach czy opcjach typowania.

Czy w BetFan aplikacja jest wygodna do obstawiania esportu?

Odpowiedź na to pytanie mogłaby być długa (i będzie), ale dla niecierpliwych spieszymy z odsieczą – jak najbardziej. W BetFan aplikacja doskonalona jest już od dłuższego czasu. Nie doświadczyliśmy podczas jej użytkowania zwieszek, a ważną kartą przetargową w porównaniu z innymi apkami tego typu jest jakość streamów spotkań esportowych. Transmisja znajduje się bezpośrednio pod interesującym nas meczem, co zdecydowanie ułatwia podejmowanie decyzji podczas typowania na żywo.

Jedyną drobną niedogodnością względem strony internetowej jest to, iż w aplikacji BetFan, oferta esportowa znajduje się w rozwijanym po lewej stronie menu. Aby do niej przejść, musisz jednak wykonać dosłownie dwa kliknięcia, nie jest to więc w najmniejszym stopniu uciążliwe.

Jak oceniamy esport w BetFan?

W BetFan esport rozgrywa coraz ważniejszą rolę – podobnie jak w całym świecie bukmacherki. Operator znany ze współpracy z Mariuszem Pudzianowskim podszedł do tej kwestii niezwykle poważnie. Typowanie wydarzeń esportowych dostępne jest na stronie w osobnej zakładce, a liczba możliwych do obstawiania rozgrywek robi wrażenie. Korzystanie z aplikacji buka tylko wzmacnia pozytywną opinię na jego temat. Nie jesteśmy w szkole, więc darujemy sobie wystawianie not, ale jednoznacznie musimy przyznać, że ofertę esportową w BetFan oceniamy bardzo pozytywnie.

Esport w BetFan

W BetFan zakłady bukmacherskie na esport mają osobą kategorię. W niej każdego dnia pojawia się od kilkudziesiąt do kilkuset propozycji wydarzeń podczas wszystkich najważniejszych rozgrywek sportu elektronicznego na świecie. Chcesz typować mecze FIFA? Nie ma problemu. Preferujesz Counter-Strike albo League of Legends? Przebieraj wśród licznych zakładów. A może Twoim konikiem jest Dota czy Rainbow Six? Lubisz spędzać wolny czas, obserwując pojedynki w FIFA czy NHL w ramach GG League? Niezależnie od tego, jaką grę śledzisz najmocniej – zaręczamy, że znajdziesz coś dla siebie.

Bonusy BetFan na esport

Liczba bonusów oferowanych przez BetFan jest spora. Pamiętaj, że korzystając z kodu MAXPROMO podczas zakładania konta, dajesz sobie szansę na dodatkowe fundusze. W BetFan oferta promocyjna zawiera bowiem szereg bonusów. Począwszy od freebetu, który może sięgnąć 60 zł, przez zakład bez ryzyka do 600 zł, aż wreszcie kończąc na dodatkowym tysiącu złotych, jaki otrzymać możesz po złożeniu drugiego depozytu.

Te opcje łączą się w prawdziwie delikatny początek przygody z BetFan. Bukmacher ten dodatkowo regularnie oferuje promocje na najważniejsze wydarzenia, więc gdy już się zadomowisz – trzymaj rękę na pulsie. Powodzenia!