eSport bukmacher
Zakłady bukmacherskie i eSport to niezła mieszanka wybuchowa. Sprawdź szczegóły!

Esport bukmacher: jak znaleźć najlepszego bukmachera na esport?

Dla typujących esport bukmacher powinien oferować kilka rodzajów gier, a także dodatkowe rynki związane z rozstrzygnięciami pojedynków. To istotny parametr, ponieważ mnogość zdarzeń esportowych pozwala typerowi na podjęcie skuteczniejszej decyzji.

Esport bukmacher 2022 – obstawianie nowoczesnych sportów u polskich bukmacherów

To że legalny bukmacher esport traktuje całkiem serio pokazuje oferta kursowa na polskim rynku zakładów online. Mecze CS:GO, League of Legends czy Valorant są oferowane nie tylko w podstawowych typach: kto wygra? Jeśli chodzi o zakłady na esport bukmacher często ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim mamy na myśli ilość kursów i rynków, ale też specjalne promocje. W dodatkowych ofertach na zakłady esport często można obstawiać bez podatku lub z dodatkowym bonusem. Dlatego to ważne, żeby wybrać, jak najlepszego bukmachera do obstawiania sportów elektronicznych.

Najlepszy bukmacher na esport w 2022 roku

Bukmacher esportOfertaPrzetestuj!
STS100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 234 zł
Freebet 30 zł
MAXBONUS
Sprawdź!
FortunaDarmowy zakład 20 zł
Zakład bez ryzyka 600 zł
100% do 2100 zł
Sprawdź!
LV BETBonus bez depozytu 20 zł
100% bonus do 1500 zł
50% bonus do 1500 zł
Zakład bez ryzyka 333 zł
Sprawdź!
SuperbetFreebet 34 zł
100% do 200 zł
Zakład bez ryzyka 1300 zł
MAXBONUS
Sprawdź!
eWinnerCashback 110 zł
50% do 500 zł
MAXBONUS
Sprawdź!
eToto200% do 200 złSprawdź!
BetclicZakład bez ryzyka 550 zł
MAXBETPL
Sprawdź!
PZBukCashback 1000 zł
Freebet 50 zł
Sprawdź!
forBETZakład bez ryzyka 200 zł
Bonus 100% do 2080 zł
Maxizysk 200 zł
Sprawdź!
TotolotekDarmowy zakład 25 zł
100% do 500 zł
Bonus mobile 49 zł
Sprawdź!

W zakładach na esport bukmacherzy aktywują promocje dla nowych i stałych graczy. STS to naszym zdaniem najlepszy bukmacher, esport u tego operatora już na początku możesz obstawiać za pośrednictwem bonusów na start. Regulamin specjalnej oferty STS zezwala na typowanie esportu przy użyciu freebetu i zakładu bez ryzyka. To gratyfikacje, jakie możesz uzyskać z naszym kodem promocyjnym. Wybór STS może okazać się idealny dla obstawiających takie gry jak: Counter Strike, DOTA 2 czy Rainbow Six. Korzystając z bonusów STS każdy rodzaj esportowych zakładów możesz wytypować w oparciu o dodatkową gotówkę od tego bukmachera.

Intratne propozycje kursowe, jak i bonusowe posiadają również pozostali bukmacherzy. Ofercie STS wtóruje firma Fortuna – esport bukmacher ten ma równie profesjonalnie obsłużony. Co więcej, obaj ci bukmacherzy pozwalają odebrać podobny zestaw bonusów powitalnych. Kolejny bukmacher godny polecenie w przypadku esportu? To na pewno LVBET – dla wielu to najlepszy bukmacher esport oferujący na dedykowanej platformie online. Specjalna strona internetowa poświęcona tylko esportowi pokazuje, że LVBET sporty elektroniczne obsługuje bardzo kompleksowo.

Jeśli chcesz profesjonalnie typować esport bukmacher powinien cechować się wysokim bonusem na start, ciekawą ofertą na najważniejsze gry, a także wysokimi kursami dotyczącymi esportowej rywalizacji. Pierwszy krok do rozpoczęcia przygody, to rejestracja konta w firmie bukmacherskiej. Korzystając z naszych kodów promocyjnych od razu na start uzyskasz specjalny bonus na esport. Bukmacherzy mają w zwyczaju dawać coś ekstra dla naszych czytelników.

bukmacher na esport

sceenshot z transmisji Twitch

Zakłady na esport a bukmacher – porównanie ofert

Który bukmacher esport oferuje w najlepszym wydaniu? Kilka zdań wcześniej wskazaliśmy, że STS może być przykładem na polskim rynku zakładów sportowych. W tym przypadku mówimy o szerokiej ofercie zakładów pre-match. Mnogość rynków powinna zadowolić każdego eksperta od esportu. W STS jest kilkanaście rozszerzeń do najpopularniejszych gier takich jak: CS:GO, DOTA 2 i League of Legends. Oczywiście nie jest tak, że STS zamyka się na pozostałe odmiany esportu. W skład pełnej oferty wchodzą też Valorant, Rainbow Six, StarCraft, Warcraft 3, Age of Empires i Call of Duty. Co godne odnotowania – esport bukmacher STS pozwala typować w trybie pre-match i na żywo.

Esport w Suberbet

Przebierając w ofertach bukmacherów na esport warto swoją uwagę skierować również na bukmachera Superbet. To legalny operator, który dostrzega fenomen sportów elektronicznych. Po czym tak sądzimy? Wystarczy zauważyć, że w jego ofercie na esport znajdujemy nie tylko wiodące gry, ale też te mniej popularne. Doceniamy również fakt, że Superbet to bukmacher esport udostępniający również w aplikacji mobilnej na iOS/Android. Dla fanów piłki nożnej ciekawą alternatywą mogą być mecze w ramach cyber Ligi Mistrzów, E-Sports Battle czy GT Sports.

Oferta LVBET

Gdy stoisz przed wyborem najlepszego bukmachera do esportu, to prędzej czy później musisz skorzystać z oferty LVBET. Nie mamy wątpliwości, że to firma, dla której esport jest jednym z głównych koników. Potwierdza do dedykowana sekcja esportowa, w której znajduje się prawdziwe centrum dla gracza typującego CS:GO, League of Legends lub pozostałe gierki elektroniczne. Tego bukmachera można docenić za szeroką ofertę rynków (wiele rozszerzeń do obstawiania), a także transmisje live z meczów LOL i pozostałych konfrontacji.

eWinner blisko esportu

esport bukmacher

Kolejny przykład bukmachera w Polsce, który angażuje się w esport i który może okazać się trafionym wyborem, to eWinner. Co wpływa pozytywnie na tego operatora? eWinner pozwala obstawiać esport bez podatku, co automatycznie podnosi wygrane na kuponie. Łatwo można przeliczyć, że wybierając eWinner użytkownik na każdym kuponie bez podatku zarobi dodatkowe 12%. Esport u tego bukmachera skupiony jest przede wszystkim wokół najpopularniejszych gier. Statystyki mówią, że większość typerów esportowych korzysta z kursów na Counter Strike: Global Offensive, League of Legends i DOTA 2. To zdarzenia, które w eWinner są szeroko reprezentowane w oparciu o kilka lig zagranicznych, jak i zmagania na polskim podwórku.

Rynek bukmacherów na esport jest dość zróżnicowany, dlatego nie warto ograniczać się tylko do jednego operatora. Polskie prawo pozwala na posiadanie więcej niż jednego konta, co oznacza, że jednocześnie możesz korzystać z zakładów na esport w STS, Fortunie, eWinner i Superbet. To pomaga optymalizować grę, ponieważ możesz wybierać najlepsze kursy na rynku, a także odbierać najwyższe promocje na wybrane zdarzenia ze świata esportu.

Obstawiaj esport, bukmacher już czeka!

Czytając nasz artykuł szybko zauważysz, że esport to żaden problem dla polskich bukmacherów. Co więcej, to już żadna nowość na rynku, a standard u większości legalnych bukmacherów. Wylicza się, że gry esportowe są w TOP 10 najczęściej obstawianych zdarzeń u bukmachera. Dlatego ilość rynków, jak i dostępność lig z miesiąca na miesiąc rośnie. Eksperci są zgodni, że esport w najbliższych latach będzie zyskiwał na znaczeniu, a to dotyczy również zakładów online. Dlatego warto wybrać najlepszego bukmachera, który w esporcie czuje się, jak ryba w wodzie.