eSport bukmacher
Zakłady bukmacherskie i eSport to niezła mieszanka wybuchowa. Sprawdź szczegóły!

eSport bukmacher 2021

Interesuje Cię eSport? Zakłady bukmacherskie od pewnego czasu pozwalają obstawiać gry komputerowe i pewnie, chciałbyś poznać więcej szczegółów. Nie ma co ukrywać – dla wielu początkujących adeptów sztuki bukmacherskiej, zakłady na eSport wciąż owiane są dość dużą nutką tajemniczości. Dlatego zapraszamy Cię na podróż po najważniejszych aspektach betowania esportu.

eSport bukmacher na 2021

Tak naprawdę kiedy pierwsi bukmacherzy wprowadzali esport do swojej oferty, niektórzy ludzie wręcz pukali się po głowach, pytając po co? Dziś już wiadomo – a podobną ścieżkę przeszły też inne zakłady bukmacherskie. eSport na dobre zadomowił się w branży hazardowej i potrzebował ledwie kilku miesięcy, by stać się najprężniej rozwijającym sektorem bukmacherki. Tak to prawda, z dnia na dzień rośnie liczba stawianych zakładów na esport, a gracze prześcigają się w przewidywaniach rozstrzygnięć najważniejszych meczów sceny e-gamingowej.

Dziś eSport to już nie szara myszka, spoglądająca z kompleksami w kierunku zakładów na piłkę nożną czy tenisa ziemnego. E-gaming to głośna i coraz bardziej doniosła oferta zakładów. Padają nawet stwierdzenia, że bukmacher, który nie ma oferty zakładów na gry komputerowe, to nie bukmacher. eSport to fenomen, dostrzegany również przez tych, którzy z początku tak bardzo krytykowali jego wejście do bukmacherki.

Polskie zakłady bukmacherskie eSport traktują coraz poważniej

Wraz z potężnym rozwojem sceny gier komputerowych, zakłady bukmacherskie musiały dostosować swoje oferty do panujących trendów. Z początku mieliśmy do czynienia wyłącznie z zakładami na najpopularniejsze gry czy turnieje eSportowe. Dziś w oknach wystawowych najlepszych bukmacherów znajduje się wiele pozycji, a codzienną dawkę emocji zapewnia kilkadziesiąt dostępnych do obstawiania pojedynków.

O tym, że zakłady bukmacherskie eSport traktują coraz bardziej serio świadczą także bonusy. Już w regularnych ofertach bukmacherów możesz wyhaczyć sporo ciekawych promocji i bonusów, a prawdziwe szaleństwo zaczyna się przy okazji największych wydarzeń sceny e-gamingowej. Jeżeli więc interesują Cię chociażby turnieje ESL, zajrzyj na strony bukmacherów i na pewno znajdziesz tam oferty z gatunku tych nie do odrzucenia.

Bukmacher z esportBonusKod promocyjny
STSFreebet za 30 zł + zakład bez ryzyka do 230 zł + bonus 100% do 1200 złMAXBONUS
PZBukcashback 200 zł + 20 000 pkt freeBUKBONUS
Fortunacashback do 210 zł + 20 zł w FPK + 100% do 2000 złZobacz kod
BetclicCashback do 550 złMAXBETPL
LV BETFreebet 20 zł + kurs kuponu x100 + kurs kuponu x 50 + Cashback 333złZobacz kod
eTotobonus 200% do 200 złZobacz kod
forBET100 % do 2080 zł + cashback do 200 zł + MaxiZysk do 200 złZobacz kod
TotolotekFreebet 25 zł + bonus 100% do 500 zł + 49 zł bonusu mobilnegoZobacz kod

Zapoznaj się z powyższymi ofertami bonusowymi, które możesz wykorzystać na swoje zakłady na eSport. Jeśli jesteś początkującym graczem, to aż szkoda byłoby odrzucić bonusy, dające handicap w postaci dodatkowych środków, ubezpieczenia zakładów czy nawet darmowe środki na grę.

Zakłady na eSport bukmacherzy przyjmują od ręki

Pewnie nurtuje Cię też kwestia, jak stawiać same zakłady na eSport? Bukmacher obcuje z grami komputerowymi dokładnie tak samo, jak z prawdziwymi zakładami sportowymi. Nawet, jeśli na danej stronie bukmacherskiej istnieje wyraźny podział na eSport i sport. Zatem, jeżeli już kiedyś obstawiałeś mecze, to wiesz z czym to się “je”, a jeśli nie – rzuć okiem poniżej.

  • Zarejestruj się w wybranych zakładach bukmacherskich.
  • Zaloguj się na swoje konto.
  • Dokonaj depozytu i odbierz bonusy.
  • Znajdź w ofercie bukmachera eSport.
  • Wybierz interesujące Cię wydarzenie.
  • Postaw swój zakład lub zakłady, klikając na wybrany kurs.
  • Wybierz kwotę zakładu i zatwierdź kupon.

W zakładach bukmacherskich eSport zaszedł tak daleko, że bukmacherzy pozwalają stawiać na gry komputerowe zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Możesz więc swobodnie puścić swój kupon przed startem rywalizacji, a nawet i w jej trakcie! Oczywiście, weź pod uwagę, że w trakcie meczu, zmieniać będą się dostępne zakłady i kursy bukmacherskie. Na plus lub na minus. Wszystko zależy od przebiegu rywalizacji. Może zdarzyć się więc, że Twój faworyt będzie wysoko prowadził, a postawienie zakładu okaże się zupełnie nieopłacalne. Może to pójść także w drugą stronę – Twoi ulubieńcy słabo wejdą w mecz, a Ty wieszcząc przełamanie, będziesz mógł zagrać po korzystniejszym kursie na żywo, niż na zakładzie przedmeczowym.

Jak skutecznie obstawiać eSport?

Jak widzisz, zakłady na esport są proste, łatwe i przyjemnie – jeśli oczywiście dopisze szczęście. Weź jednak pod uwagę fakt, że nawet jeżeli jesteś alfą i omegą branży e-gamingowej, to w zakładach nic nie jest pewne. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się błędnie przewidzieć wynik meczu. Tak też może być w zakładach, które wiążą się z ryzykiem.

Pamiętaj też, że każdy doświadczony gracz powie Ci, że najważniejsza w zakładach bukmacherskich jest chłodna głowa. I liczy się to tak samo zarówno w zakładach na kopaną, kosza czy eSport. Bukmacher próbuje wyprowadzić Cię z równowagi, wystawiając niekiedy atrakcyjne kursy. Ty jednak musisz dokonać chłodnej analizy i grać głową, a nie sercem. Przykładowo – polska drużyna rywalizuje z rosyjską. Skoro całym serduchem, będąc za Polakami wiesz, że i tak mają małe szanse, to po co pakować grubą kasę w ich zwycięstwo?

Jeżeli zainteresowały Cię zakłady bukmacherskie na esport, rzuć okiem na poniższe strony. Znajdziesz tam wartościowe porady, jak zacząć betować gry komputerowe oraz kilka wskazówek, pozwalających uniknąć najczęściej popełnianych błędów przez początkujących graczy.