Sprawdzamy, jak wygląda na eToto esport – czy oferta stoi na wysokim poziomie? Ile wydarzeń i rynków udostępniono dla użytkowników? Jakie bonusy można wykorzystać do obstawiania sportów elektronicznych? Wsiadaj do recenzjomobilu i zapnij pasy!

etoto

65/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 5 października, 2022

eToto kod promocyjny i bonus

W eToto kod promocyjny może dać Ci większy bonus powitalny po rejestracji. Na co go wykorzystać? Zakłady na esport, naturalnie!

Obstawianie w eToto: esport

U bukmachera eToto oferta obejmuje oczywiście sporty elektroniczne. Znajdziesz je w kategorii “E-sport” do wyboru z menu po lewej stronie ekranu. Na tle konkurencji bukmacher prezentuje naprawdę dobry poziom pod względem liczby gier, na które można obstawiać zakłady. Za zakres rynków dostępnych dla poszczególnych wydarzeń również spokojnie możemy wystawić dla eToto czwórkę z plusem.

Główne niedociągnięcia? Po pierwsze, na eToto esport nie jest dostępny pośród transmisji na żywo, mimo że dla innych sportów live streaming hula, aż miło. Po drugie, kategoryzacja poszczególnych meczów powinna naszym zdaniem zostać trochę poprawiona, aby ułatwić poruszanie się po serwisie. Ogólnie eToto nie dostałoby się może na podium bukmacherów dla esportu, ale… wiedzie prym poza top 3.

Sprawdzamy esport w eToto

etoto esport zakłady przedmeczowe

Na eToto esport ma sporo więcej odcieni niż tylko tradycyjna trójka “League of Legends, CS:GO i Dota 2”. Po ofercie tego bukmachera możesz się spodziewać także wielu innych gier. Pojawiają się tam między innymi Rocket League, StarCraft 2, King of Glory, Valorant… Nudzić się raczej nie będziesz! Zawsze doceniamy serwisy, które wychodzą poza najpopularniejsze gry i wpuszczają do oferty również te spoza ścisłego topu.

Liczba rynków stoi na dobrym poziomie dla większości ważnych wydarzeń. Na eToto oferta nie jest pod tym względem wybitna, raczej nie znajdziesz tutaj po 50 czy 70 rynków dla jednego esportowego meczu. Bukmacher dla co ważniejszych wydarzeń nie schodzi jednak poniżej około dziesięciu rodzajów dozwolonych zakładów, co daje już graczom pewne pole manewru.

Kilka przykładów? Dla meczu CS:GO Flashpoint MAD Lions kontra Virtus.pro dostępne były na eToto zakłady bukmacherskie na dwanaście sposobów. Mecz Kunshan Sports Center vs Victourious Gaming toczony w King of Glory KGL miał do wyboru dziesięć rynków, a STR99 kontra VASTA w Valorant FEL Cup – dwanaście. Oczywiście zdarza się, że eToto wystawi węższą ofertę, ale ma to miejsce raczej w przypadku mniej ważnych turniejów i spotkań.

Ogólnie obstawianie przedmeczowe esportu to u tego bukmachera bardzo pozytywne doświadczenie. Nieco gorzej jest jednak na chwilę przed postawieniem kuponu – czyli wtedy, kiedy próbujesz znaleźć w serwisie interesujące Cię wydarzenie. Sposób kategoryzacji dyscyplin i wydarzeń na eToto wydaje nam się daleki od optymalnego. Po rozwinięciu menu “e-sport” zamiast poszczególnych dyscyplin, czyli gier, ukazują się bowiem… kraje. Podział może się na przykład prezentować tak:

  • Chiny > przejście do jedynego dostępnego dla tego kraju turnieju.
  • Międzynarodowe > przejście do ponad dwudziestu różnych rozgrywek niepodzielonych według gry i wypisanych w niezrozumiałej kolejności.

Nie chcemy tutaj jakoś przesadnie narzekać, ale taka organizacja nie pomaga osobom, które chcą obstawiać esport. eToto umożliwia co prawda odnalezienie konkretnego wydarzenia przy pomocy wyszukiwarki, ale dobrze byłoby, gdyby istniała możliwość na przykład przejrzenia wszystkich dostępnych turniejów League of Legends. Na tę chwilę nawigacja po esportowej ofercie jest niestety utrudniona.

eToto: esport na żywo

eToto esport na żywo

Obstawianie przedmeczowe to dla Ciebie za mało i interesuje Cię live esport? eToto ma w ofercie sportów elektronicznych także zakłady na żywo. Bardzo łatwo znaleźć tę sekcję w serwisie – wystarczy wybrać “Zakłady live” u góry ekranu, a następnie zaznaczyć kategorię “e-sport”. Bukmacherowi należy się pochwała za wygodny interfejs. Zrobiło na nas wrażenie drobne rozwiązanie, które jednak w sporym stopniu polepsza doświadczenie z obstawiania na żywo: jeżeli włączysz wybrane wydarzenie z kategorii esport, to po lewej stronie automatycznie pojawią się zminimalizowane inne wydarzenia na sporty elektroniczne. Nie każdy bukmacher zadbał o możliwość śledzenia innych meczów z tej samej sekcji, na którą obstawiamy.

Biorąc pod uwagę, jak dobrze prezentuje się na eToto esport – szkoda, że bukmacher nie wziął jeszcze przykładu z konkurencji i nie opracował osobnego podserwisu dla sportów elektronicznych. Mamy nadzieję, że kiedyś to nastąpi, bo oferta tego bukmachera ma duży potencjał. Jeszcze jednym brakiem, o którym musimy wspomnieć, są transmisje na żywo. Niestety, póki co na eToto esport nie jest dostępny w formie live streamingu, mimo że taka usługa działa w serwisie dla innych dyscyplin.

Bonusy w eToto: esport i nie tylko

Przyjrzyjmy się ofercie bonusowej – mamy tu na myśli zarówno promocje powitalne, jak i te dla stałych użytkowników, które można wykorzystać na esport. eToto przygotowało kilka całkiem ciekawych rozwiązań.

Bonus powitalny

etoto bonus na esport

Zanim zaczniesz obstawiać na eToto zakłady bukmacherskie, możesz odebrać na powitanie specjalny bonus. Polega on na pomnożeniu Twojego pierwszego depozytu. Dostępne środki to aż 200% dokonanej przez Ciebie wpłaty, przy czym maksymalna wartość bonusu wynosi 200 zł. W praktyce wygląda to więc tak, że jeżeli zdeponujesz na eToto 100 zł, to wraz z dodatkowymi środkami od buka będziesz mieć na obstawianie 300 zł. Minimalna wpłata konieczna, aby otrzymać dodatkowe 200% to 1 zł, a więc równie dobrze możesz wpłacisz dyszkę, dwie czy stówkę i zyskać potrojenie swojego depozytu.

Aby wypłacić otrzymaną kasę z serwisu, należy zagrać minimum jeden raz za otrzymane środki, po kursie minimalnym 2.20 (łączny) i 1.30 (pojedynczego wydarzenia na kuponie). Dostępny czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni. Pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie eToto. Dla nas ważne jest jednak to, że bonus można wykorzystać na obstawianie esportu – zarówno przedmeczowo, jak i na żywo.

Bonusy i promocje na esport

Niestety, w oczach bukmachera uznania nie znalazł żaden dedykowany bonus na esport. Niemniej jednak, możesz w pełni wykorzystać środki z oferty powitalnej właśnie na obstawianie esportu w eToto. To już i tak dość spory plus, bowiem nie wszyscy bukmacherzy zdecydowali się na taki oto krok.

Oprócz bonusu powitalnego, bukmacher raczej nie oferuje innych promocji. Nie jest to żadna krytyka – już ta jedna akcja daje użytkownikom bardzo dużo profitów! Jedyny bonus dostępny do zdobycia poza ofertą na start, to ten za zapraszanie znajomych do serwisu. Za każdego kolegę, który zacznie aktywnie grać w eToto, będziesz mógł odebrać 50 zł – i tak maksymalnie dziesięć razy. Szczegóły dotyczące tej promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

eSport eToto w aplikacji mobilnej

Bukmacher udostępnia swoim użytkownikom aplikację mobilną, z której można korzystać na popularnych systemach Android oraz iOS. W apce znajdziesz szeroki wybór zakładów, w tym oczywiście ofertę na esport. eToto umożliwia również w swojej aplikacji zarządzanie płatnościami oraz logowanie przy pomocy odcisku palca – oczywiście na urządzeniach z odpowiednim sensorem. Najważniejsza konkluzja jest taka, że bez problemu możesz obstawiać na eToto esport z aplikacji mobilnej.

Podsumowanie esportu w eToto

Jeśli chodzi o esport, eToto postarało się, aby zrobić dobre wrażenie na użytkownikach. Bukmacher nie przywiązuje do sportów elektronicznych tak dużej wagi jak kilku konkurentów z polskiego rynku, ale i tak zasługuje na sporo pochwał. Liczymy, że ta pozytywna tendencja będzie się rozwijać i eToto wejdzie do ścisłej czołówki. Póki co ten bukmacher nie stanowi naszego pierwszego wyboru, ale i tak warto wypróbować jego usługi.

Szeroka oferta wydarzeń i rynków

U tego bukmachera można obstawiać na naprawdę wiele gier – zarówno tych bardzo popularnych, jak i tych nieco mniej znanych. Różnorodność oferowanych rynków stoi na wystarczającym poziomie, chociaż nie wzbija się na wyżyny kreatywności.

Dość wygodne obstawianie live

Na eToto esport jest dostępny również w formule live. Na żywy obstawia się bardzo wygodnie. Trochę szkoda, że bukmacher nie wprowadził póki co osobnej sekcji przeznaczonej tylko dla sportów elektronicznych, ale mimo tego interfejs live bettingu stoi na wysokim poziomie.

Brak transmisji na żywo

Niestety live streaming nie jest na razie dostępny dla esportu. W trakcie meczów na żywo nie można także korzystać z żadnego trackera ani relacji tekstowej. Na eToto obstawianie na żywo odbywa się więc trochę na ślepo – chyba że sam znajdziesz odpowiednią transmisję z innego źródła.