esportsbetting_logo

eToto, esport… Trzeba przyznać, że wyglądają na dobraną parę, może przez to “e” z przodu?

eToto kod promo

Kod promocyjny eToto

Zapoznaj się z naszą recenzją, żeby sprawdzić, czy jest dostępny kod promocyjny eToto, jaki jest bonus powitalny i czy warto założyć konto u tego bukmachera, żeby obstawiać zakłady na esport.

Obstawiaj eSport w eToto!

Kod promocyjny eToto

eTotoKod promocyjny
Kod promocyjny eTotoNiewymagany!
Bonus eTotoDo 1000 zł + 2 freebety po 20 zł za dwie pierwsze wpłaty
Warunek obrotu4x bonus + wpłata po kursie min. 2.20 (przy zakładach AKO kurs poj. zdarzenia min. 1.30)

Bonus eToto freebet 20 zł za rejestrację

eToto kod bonusowy - bonus freebet

Pierwszy bonus od tego bukmachera naprawdę łatwo zdobyć i nie jest do tego potrzebny kod promocyjny eToto. Wystarczy, że założysz konto i poprawnie zweryfikujesz swoją tożsamość przy pomocy dokumentu. Przyznany zostanie Ci wówczas freebet 20 zł – nie musisz nawet wpłacać pieniędzy, aby skorzystać z promocji. Po prostu zaakceptuj okienko pop-up z propozycją otrzymania darmowego zakładu.

Odbierz freebet eToto!

Warunek obrotu

Pieniądze wygrane za freebet są od razu widoczne na saldzie głównym po odjęciu kwoty freebetu. To oznacza, że jeśli np. wygrasz przy pomocy freebetu 20 zł stówkę, to tak naprawdę dostaniesz 80 zł, czyli 100 – 20. Zakład możesz postawić tylko na kupon o łącznym kursie minimum 2.20, a jeśli obstawiasz AKO, to każde wydarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.30. Freebet wykorzystasz wyłącznie z urządzenia mobilnego. Masz na to 30 dni.

Bonus eToto 200% do 100 zł za pierwszą wpłatę

Żeby otrzymać kolejny bonus, wystarczy po prostu złożyć swój pierwszy depozyt. Wystarczy wpłacić jeden złoty, żeby załapać się na promocję! Oczywiście średnio opłaca się wykorzystywać tę szansę w ten sposób, ale miło, że eToto pozwala na udział w akcji nawet osobom, które chcą pobawić się w zakłady na groszowe kwoty. Maksymalny depozyt, jaki zostanie zaliczony do promocji to 50 zł. Jeżeli wpłacisz tyle pieniędzy, to dostaniesz na konto bonusowe 200% od wpłaty, czyli 100 zł. Łącznie będziesz mieć więc do wykorzystania 150 zł. To naszym zdaniem całkiem pozytywna cecha eToto: na początek można zgarnąć cały dostępny bonus, wpłacając tylko tak niewielką kwotę jak pięć dych. Kiedy już zdecydujesz się kontynuować korzystanie z usług bukmachera, będziesz mógł zgarnąć więcej kasy przy drugiej wpłacie!

Warunek obrotu

Żeby wypłacić otrzymaną kasę, musisz czterokrotnie obrócić kwotą (wpłata + bonus) x 4. To znaczy, że jeżeli zdobędziesz maksymalną wartość bonusu 100 zł, do obrotu będziesz mieć (50 + 100) x 4 = 600 zł.

W trakcie spełniania warunku obstawiać możesz zakłady przedmeczowe lub LIVE, pojedyncze lub AKO. Ważne, żeby zawsze kurs całkowity kuponu wynosił przynajmniej 2.20. W przypadku zakładów wielokrotnych każde pojedyncze wydarzenie musi mieć kurs minimalny 1.30. Nie liczą się kupony w kategorii “ETOTO PLUS” ani takie, które nie zostały rozliczone (wygrana/przegrana). Masz 30 dni na spełnienie warunku obrotu.

Bonus eToto 100% do 900 zł i freebet 20 zł za drugą wpłatę

Po dokonaniu drugiego depozytu możesz dostać aż dwa bonusy, z czego jeden w formie darmowego zakładu, a drugi – stanowiący 100% Twojej wpłaty.

Jeśli chodzi o freebet, wystarczy, abyś za drugim zdeponował co najmniej 40 złotych, a ta nagroda zostanie Ci automatycznie przyznana. Pojawi się okienko pop-up, w którym będziesz musiał potwierdzić chęć otrzymania darmowego zakładu.

W przypadku bonusu 100% do 900 zł wszystko przebiega podobnie jak przy pierwszej wpłacie. Po prostu zamiast 200% otrzymujesz 100% depozytu, ale za to górna granica jest dużo wyższa. Możesz zgarnąć nawet 900 zł, a nie tylko stówkę. To oznacza, że bonusy od pierwszych dwóch wpłat łącznie wynoszą 1000 zł.

Warunek obrotu

Tutaj nie dowiesz się raczej niczego nowego, bo warunki są takie same jak te opisane w dwóch poprzednich sekcjach. Freebet musisz w ciągu 30 dni postawić na kupon o kursie całkowitym 2.20 lub większym, w przypadku AKO każde wydarzenie z kursem co najmniej 1.30. Otrzymasz wygraną po odjęciu kwoty freebetu, tzn. pomniejszoną o 20 zł.

Natomiast bonusem 900 zł musisz obrócić poprzez czterokrotne obstawienie kwoty (wpłata + bonus) x 4. Maksymalny obrót wynosi więc (900 + 900) x 4 = 7200 zł. Musisz obstawiać kupony z kursem łącznym minimum 2.20, a pojedynczych wydarzeń w przypadku AKO – co najmniej 1.30.

Odbierz bonusy powitalne eToto!

Inne bonusy

eToto promocje

Bukmacher eToto oferuje naprawdę dużo promocji dla swoich stałych klientów. Niestety większość z nich raczej nie dotyczy esportu, ale nie martw się. Jest jedna specjalna oferta tylko w tym temacie, zdarzają się też promocje, które można wykorzystać na dowolną kategorię. A co do reszty, cóż, może dla odmiany zdecydujesz się obstawić jakąś inną dyscyplinę?

Na początek chcemy tylko wyjaśnić pewną zasadę, która obowiązuje w praktycznie wszystkich promocjach eToto. Odbywają się one cyklicznie, np. cotygodniowo, i żeby wziąć udział, trzeba się do nich zapisywać. Zapis resetuje się po każdym cyklu, więc należy powtarzać go co serię. Niektóre promocje są też kierowane tylko dla aktywnych graczy, którzy wpłacili już pieniądze co najmniej dwukrotnie. Żeby potwierdzić otrzymanie freebetu czy bonusu, należy zaakceptować okienko pop-up. Warto więc zawsze zapoznać się z pełnym regulaminem.

E-granie

No no no, bonus specjalnie dla Ciebie! Już widać, że w eToto esport nie jest traktowany po macoszemu, a nie każdy polski bukmacher zasługuje na taką pochwałę. O co tutaj chodzi? Raz w tygodniu, jeżeli przy zakładach na esport nie dopisze Ci szczęście, możesz zgarnąć zwrot 50% postawionej stawki w formie bonusu.

Żeby wziąć udział w promocji, musisz zapisać się do niej i postawić kupon spełniający następujące wymagania:

 • Pojedynczy lub wielokrotny
 • Postawiony na esport
 • Minimalna stawka 50 zł
 • Minimalny kurs 1.02
 • Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia na zakładzie AKO: 1.02

Maksymalny zwrot, jaki możesz otrzymać, to 100 zł, czyli 50% ze stawki 200 zł. Podlega on sześciokrotnemu obrotowi na takich warunkach kursowych jak bonus powitalny.

Weekendogranie

Ta promocja również nada się dla osób interesujących się esportem, nie jest w niej bowiem sprecyzowane, na jakie dyscypliny trzeba stawiać kupony. Wystarczy, że w ciągu weekendu postawisz (i zostaną rozliczone) trzy zakłady za co najmniej 50 zł każdy, a bezwarunkowo otrzymasz bonus 25 zł! Jak wyglądają tutaj szczegółowe warunki?

 • Zakład postawiony i rozliczony w trakcie weekendu
 • Minimalna stawka każdego z trzech zakładów 50 zł
 • Minimalny kurs każdego z zakładów 1.50
 • Minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie AKO 1.20

Bonusem należy sześciokrotnie obrócić na takich samych warunkach jak przy bonusie powitalnym.

Sprawdź bonus eToto!

eToto esport

Jak już wspomnieliśmy, na eToto esport ma nawet swoje własne promocje, co jest wciąż stosunkowo rzadkie na polskim rynku. Trzeba więc pochwalić bukmachera za podejście do sportów elektronicznych. Co prawda esport nie ma swojego własnego interfejsu reklamowanego na stronie głównej, ale po wybraniu odpowiedniej kategorii i tak wyświetlają się wyłącznie wydarzenia esportowe. W pasku dyscyplin po lewej stronie sport elektroniczny jest ustawiony całkiem wysoko. Możesz więc bez problemu znaleźć interesujące Cię wydarzenia.

Zakłady eToto – oferta

eToto esport

Zakłady eToto esport

Oferta eToto w kwestii sportów elektronicznych jest całkiem bogata. Bukmacher zdecydowanie plasuje się w czołówce na polskim rynku. Obstawiać można w kategoriach Chiny, Korea Południowa i Międzynarodowe. Większość najważniejszych lig i turniejów jest dostępna do stawiania zakładów. Z popularnych gier brakuje tylko sportowych pozycji takich jak FIFA czy Rocket League. Regularnie dostępne są natomiast:

 • League of Legends
 • Dota 2
 • CS:GO
 • Starcraft 2
 • King of the Hill
 • Rainbow Six
 • Call of Duty
 • Heroes of the Storm

Trzeba też zaznaczyć, że w ofercie jest sporo ciekawych rynków poza zwykłym obstawianiem, czy wygra drużyna 1, czy drużyna 2. Na przykład w meczach CS:GO postawisz nawet na wynik poszczególnych map z handicapem. Jak widać większość osób zainteresowanych esportem znajdzie u tego bukmachera coś dla siebie. Oferta eToto nie jest tutaj idealna, ale zasługuje na dużą pochwałę.

Zakłady eToto pozostałe sporty

Oferta innych sportów również prezentuje się naprawdę dobrze. To oczywiste, że obstawisz u eToto piłkę nożną, tenisa czy hokeja i że dostępne są rozgrywki z wielu krajów i kategorii wiekowych. Na tym się jednak nie kończy. Znajdziesz także różne inne dyscypliny, nawet szachy, ale też krykieta, netball i futbol gaelicki. Przeciętny polski kibic zdecydowanie będzie zaspokojony, a może nawet zobaczy u eToto jakieś sporty, o istnieniu których nie miał wcześniej pojęcia.

Zakłady eToto pozasportowe

U tego bukmachera wszystkie rynki pozasportowe są schowane w enigmatycznie brzmiącej kategorii “Zakłady specjalne”. Oferta nie jest bardzo bogata, ale wydaje się wystarczająca. Skupia się głównie na polityce, chociaż zdarzają się także zakłady bardziej kulturowe jak na przykład Eurowizja. U tego buka nie znajdziesz jednak szalonych zakładów na przyszłoroczną pogodę albo rozwód polskich celebrytów.

eToto aplikacja

eToto aplikacja

U eToto aplikacja mobilna jest już dostępna i dobrze sprawuje się zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i na tych postawionych na iOS. Można dzięki niej obstawiać mobilne pełną ofertę zakładów, a także dokonywać szybkich płatności. Jest także dostępna opcja logowania odciskiem palca, oczywiście jeśli Twój telefon posiada odpowiedni sensor! Bukmacher chwali się także obecnością specjalnych promocji i bonusów tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej.

Płatności w eToto

Dostępne na eToto metody wpłaty są następujące:

 • Przelewy24
 • Visa
 • MasterCard
 • Blik

Minimalny depozyt w każdej z nich to 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, ale oczywiście warto sprawdzić, czy nie robi tego Twój bank. Jak widać niestety eToto nie ma zbytnio zróżnicowanej oferty w kwestii płatności. Wypłaty można oczywiście dokonać tylko na konto bankowe ze względu na polskie prawo. Tu również nie obowiązują żadne prowizje. Możesz też wypłacić dowolnie małą kwotę, eToto nie stawia w tej kwestii ograniczeń.

eToto i zakłady na esport – opinie

Naszym zdaniem eToto to naprawdę dobry wybór dla osoby zainteresowanej obstawianiem esportu. Oferta jest pod jego względem więcej niż wystarczająco szeroka, a do tego można korzystać z opłacalnych promocji. Jest także oczywiście naprawdę duży bonus powitalny do aż 1040 zł. Jego warunek obrotowy nie jest bardzo prosty, ale nie można go też nazwać nieuczciwym. Szczególnie cieszy fakt, że można go wypełnić poprzez zakłady pojedyncze – obecnie wielu innych buków utrudnia graczom życie, zmuszając ich do stawiania wyłącznie kuponów AKO.

Z usług eToto można także wygodnie korzystać dzięki aplikacji na urządzenia mobilne. Do minusów musimy zaliczyć małą ofertę metod płatności i konieczność cotygodniowego pamiętania o zapisaniu się na cykliczne promocje. Ogólnie oceniamy tego bukmachera pozytywnie. Widać, że rozwija się w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że się nie zatrzyma!

Obstawiaj eSport w eToto!