esportsbetting_logo

eToto, esport… Trzeba przyznać, że wyglądają na dobraną parę, może przez to “e” z przodu?

eToto kod promo

Kod promocyjny eToto

Zapoznaj się z naszą recenzją, żeby sprawdzić, czy jest dostępny kod promocyjny eToto, jaki jest bonus powitalny i czy warto założyć konto u tego bukmachera, żeby obstawiać zakłady na esport.

Obstawiaj eSport w eToto!

Kod promocyjny eToto

eTotoKod promocyjny
Kod promocyjny eTotoNiewymagany - kliknij tutaj!
Bonus eToto200% od pierwszej wpłaty do 200 zł!
Warunek obrotu4x (bonus + wpłata) po kursie min. 2.20 (przy zakładach AKO kurs poj. zdarzenia min. 1.50)

Bonus eToto 200% do 200 zł za pierwszą wpłatę

Bonus powitalny eToto

Żeby otrzymać bonus, trzeba po prostu złożyć swój pierwszy depozyt. Wystarczy wpłacić jeden złoty, żeby załapać się na promocję! Oczywiście średnio opłaca się wykorzystywać tę szansę w ten sposób, ale miło, że eToto pozwala na udział w akcji nawet osobom, które chcą pobawić się w zakłady na groszowe kwoty. Maksymalny depozyt, jaki zostanie zaliczony do promocji to 100 zł. Jeżeli wpłacisz tyle pieniędzy, to dostaniesz na konto bonusowe 200% od wpłaty, czyli 200 zł. Łącznie będziesz mieć więc do wykorzystania 100 zł depozytu i 200 zł bonusu, czyli 300 zł. To naszym zdaniem całkiem pozytywna cecha eToto: na początek można zgarnąć cały dostępny bonus, wpłacając tylko tak niewielką kwotę jak stówka. U wielu innych bukmacherów promocja jest tylko na 100%, nie na 200%, a żeby wykorzystać ją w całości, trzeba wpłacić nawet ponad 1000 zł.

Warunek obrotu

Żeby wypłacić otrzymaną kasę, musisz czterokrotnie obrócić kwotą (wpłata + bonus) x 4. To znaczy, że jeżeli zdobędziesz maksymalną wartość bonusu 200 zł, do obrotu będziesz mieć (100 + 200) x 4 = 1200 zł.

W trakcie spełniania warunku obstawiać możesz zakłady przedmeczowe lub LIVE, pojedyncze lub AKO. Ważne, żeby zawsze kurs całkowity kuponu wynosił przynajmniej 2.20. W przypadku zakładów wielokrotnych każde pojedyncze wydarzenie musi mieć kurs minimalny 1.50. Nie liczą się kupony w kategorii “ETOTO PLUS” ani takie, które nie zostały rozliczone (wygrana/przegrana). Masz 30 dni na spełnienie warunku obrotu.

Trzeba zauważyć, że w stosunku do swojej poprzedniej oferty eToto nie tylko zmniejszył bonus powitalny (z maksymalnie 1040 na tylko 200 zł), ale też utrudnił warunek obrotowy. Zmiana jest nieznaczna, ale zauważalna. Wcześniej w zakładach AKO kurs minimalny pojedynczego wydarzenia wynosił 1.30, a teraz jest to 1.50. Warto mieć na oku dalszy rozwój tego buka, oby kolejne zmiany były już bardziej na korzyść przeciętnego użytkownika.

Odbierz bonus powitalny eToto!

Inne bonusy

eToto promocje

Bukmacher eToto oferuje naprawdę dużo promocji dla swoich stałych klientów. Niestety większość z nich raczej nie dotyczy esportu, ale nie martw się. Jest jedna specjalna oferta tylko w tym temacie, zdarzają się też promocje, które można wykorzystać na dowolną kategorię. A co do reszty, cóż, może dla odmiany zdecydujesz się obstawić jakąś inną dyscyplinę?

Na początek chcemy tylko wyjaśnić pewną zasadę, która obowiązuje w praktycznie wszystkich promocjach eToto. Odbywają się one cyklicznie, np. cotygodniowo, i żeby wziąć udział, trzeba się do nich zapisywać. Zapis resetuje się po każdym cyklu, więc należy powtarzać go co serię. Niektóre promocje są też kierowane tylko dla aktywnych graczy, którzy wpłacili już pieniądze co najmniej dwukrotnie. Żeby potwierdzić otrzymanie freebetu czy bonusu, należy zaakceptować okienko pop-up. Warto więc zawsze zapoznać się z pełnym regulaminem.

E-granie

No no no, bonus specjalnie dla Ciebie! Już widać, że w eToto esport nie jest traktowany po macoszemu, a nie każdy polski bukmacher zasługuje na taką pochwałę. O co tutaj chodzi? Raz w tygodniu, jeżeli przy zakładach na esport nie dopisze Ci szczęście, możesz zgarnąć zwrot 50% postawionej stawki w formie bonusu.

Żeby wziąć udział w promocji, musisz zapisać się do niej i postawić kupon spełniający następujące wymagania:

 • Pojedynczy lub wielokrotny
 • Postawiony na esport
 • Minimalna stawka 50 zł
 • Minimalny kurs 1.02
 • Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia na zakładzie AKO: 1.02

Maksymalny zwrot, jaki możesz otrzymać, to 100 zł, czyli 50% ze stawki 200 zł. Podlega on sześciokrotnemu obrotowi na takich warunkach kursowych jak bonus powitalny.

Weekendogranie

Ta promocja również nada się dla osób interesujących się esportem, nie jest w niej bowiem sprecyzowane, na jakie dyscypliny trzeba stawiać kupony. Wystarczy, że w ciągu weekendu postawisz (i zostaną rozliczone) trzy zakłady za co najmniej 50 zł każdy, a bezwarunkowo otrzymasz bonus 25 zł! Jak wyglądają tutaj szczegółowe warunki?

 • Zakład postawiony i rozliczony w trakcie weekendu
 • Minimalna stawka każdego z trzech zakładów 50 zł
 • Minimalny kurs każdego z zakładów 1.50
 • Minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie AKO 1.20

Bonusem należy sześciokrotnie obrócić na takich samych warunkach jak przy bonusie powitalnym.

Sprawdź bonus eToto!

eToto esport

Jak już wspomnieliśmy, na eToto esport ma nawet swoje własne promocje, co jest wciąż stosunkowo rzadkie na polskim rynku. Trzeba więc pochwalić bukmachera za podejście do sportów elektronicznych. Co prawda esport nie ma swojego własnego interfejsu reklamowanego na stronie głównej, ale po wybraniu odpowiedniej kategorii i tak wyświetlają się wyłącznie wydarzenia esportowe. W pasku dyscyplin po lewej stronie sport elektroniczny jest ustawiony całkiem wysoko. Możesz więc bez problemu znaleźć interesujące Cię wydarzenia.

Zakłady eToto – oferta

eToto esport

Zakłady eToto esport

Oferta eToto w kwestii sportów elektronicznych jest całkiem bogata. Bukmacher zdecydowanie plasuje się w czołówce na polskim rynku. Obstawiać można w kategoriach Chiny, Korea Południowa i Międzynarodowe. Większość najważniejszych lig i turniejów jest dostępna do stawiania zakładów. Z popularnych gier brakuje tylko sportowych pozycji takich jak FIFA czy Rocket League. Regularnie dostępne są natomiast:

 • League of Legends
 • Dota 2
 • CS:GO
 • Starcraft 2
 • King of the Hill
 • Rainbow Six
 • Call of Duty
 • Heroes of the Storm

Trzeba też zaznaczyć, że w ofercie jest sporo ciekawych rynków poza zwykłym obstawianiem, czy wygra drużyna 1, czy drużyna 2. Na przykład w meczach CS:GO postawisz nawet na wynik poszczególnych map z handicapem. Jak widać większość osób zainteresowanych esportem znajdzie u tego bukmachera coś dla siebie. Oferta eToto nie jest tutaj idealna, ale zasługuje na dużą pochwałę.

Zakłady eToto pozostałe sporty

Oferta innych sportów również prezentuje się naprawdę dobrze. To oczywiste, że obstawisz u eToto piłkę nożną, tenisa czy hokeja i że dostępne są rozgrywki z wielu krajów i kategorii wiekowych. Na tym się jednak nie kończy. Znajdziesz także różne inne dyscypliny, nawet szachy, ale też krykieta, netball i futbol gaelicki. Przeciętny polski kibic zdecydowanie będzie zaspokojony, a może nawet zobaczy u eToto jakieś sporty, o istnieniu których nie miał wcześniej pojęcia.

Zakłady eToto pozasportowe

U tego bukmachera wszystkie rynki pozasportowe są schowane w enigmatycznie brzmiącej kategorii “Zakłady specjalne”. Oferta nie jest bardzo bogata, ale wydaje się wystarczająca. Skupia się głównie na polityce, chociaż zdarzają się także zakłady bardziej kulturowe jak na przykład Eurowizja. U tego buka nie znajdziesz jednak szalonych zakładów na przyszłoroczną pogodę albo rozwód polskich celebrytów.

eToto aplikacja

eToto aplikacja

U eToto aplikacja mobilna jest już dostępna i dobrze sprawuje się zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i na tych postawionych na iOS. Można dzięki niej obstawiać mobilne pełną ofertę zakładów, a także dokonywać szybkich płatności. Jest także dostępna opcja logowania odciskiem palca, oczywiście jeśli Twój telefon posiada odpowiedni sensor! Bukmacher chwali się także obecnością specjalnych promocji i bonusów tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej.

Płatności w eToto

Dostępne na eToto metody wpłaty są następujące:

 • Przelewy24
 • Visa
 • MasterCard
 • Blik
 • Skrill
 • Neteller

Minimalny depozyt w każdej z nich to 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, ale oczywiście warto sprawdzić, czy nie robi tego Twój bank. Jak widać niestety eToto nie ma zbytnio zróżnicowanej oferty w kwestii płatności. Cieszy jednak fakt, że sytuacja regularnie się poprawia – niedawnym polepszeniem jest na przykład wprowadzenie możliwości wpłacania kasy przy pomocy portfela internetowego Skrill. Tak samo ma się kwestia z portfelem Neteller. Jedyny minus tych rozwiązań to dość wysoka minimalna kwota wpłaty (10 zł dla Skrilla i 20 zł dla Neteller) – pozostałe, bardziej tradycyjne sposoby działają już od złotówki. Cieszy nas jednak, że eToto wprowadził dla użytkowników możliwość wolnego wyboru pomiędzy tymi metodami. Wypłaty można oczywiście dokonać tylko na konto bankowe ze względu na polskie prawo. Tu również nie obowiązują żadne prowizje. Możesz też wypłacić dowolnie małą kwotę, eToto nie stawia w tej kwestii ograniczeń.

eToto i zakłady na esport – opinie

Naszym zdaniem eToto to naprawdę dobry wybór dla osoby zainteresowanej obstawianiem esportu. Oferta jest pod jego względem więcej niż wystarczająco szeroka, a do tego można korzystać z opłacalnych promocji. Jest także oczywiście naprawdę ciekawy bonus powitalny 200% do 200 zł. Jego warunek obrotowy nie jest bardzo prosty, ale nie można go też nazwać nieuczciwym. Szczególnie cieszy fakt, że można go wypełnić poprzez zakłady pojedyncze – obecnie wielu innych buków utrudnia graczom życie, zmuszając ich do stawiania wyłącznie kuponów AKO.

Z usług eToto można także wygodnie korzystać dzięki aplikacji na urządzenia mobilne. Do minusów musimy zaliczyć małą ofertę metod płatności i konieczność cotygodniowego pamiętania o zapisaniu się na cykliczne promocje. Ogólnie oceniamy tego bukmachera pozytywnie. Widać, że rozwija się w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że się nie zatrzyma!

Obstawiaj eSport w eToto!