Czy komuś się to podoba czy nie, sport elektroniczny już na dobre zadomowił się w branży bukmacherskiej. Dlatego też warto być na bieżąco z ofertami bukmacherów. Prześwietlamy zatem, jak wygląda w zakładach bukmacherskich eWinner esport.

eWinner

70/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
  • Mocna oferta zakładów na esport
  • Dedykowane bonusy na esport

eWinner kod promocyjny z bonusem

Podając w eWinner kod promocyjny powiększasz bonus powitalny! Pakiet wykorzystasz na zakłady na esport, których bukmacher dostarcza w ilościach hurtowych!

Sprawdzamy esport w eWinner

Bukmacherów w Polsce można podzielić na dwie grupy. Są zakłady bukmacherskie, które były pionierami esportu na polskim rynku, a są też tacy operatorzy, którzy stosunkowo niedawno rozpoczęli przyjmowanie zakładów na esport. Do tej drugiej grupy zalicza się eWinner. Choć sam nie tak dawno zadebiutował na rynku, a co za tym idzie, dość późno przyjął w swe objęcia sport elektroniczny, to nie będzie zbytnią przesadą, jeśli napiszemy, że esport w eWinner ma się jak u Pana Boga za piecem.

eWinner dotrzymuje kroku najbardziej popularnym zakładom bukmacherskim w Polsce. Sport elektroniczny doczekał się tutaj naprawdę solidnej oferty zakładów, a sam eWinner dba także o swoich klientów. Gracze znajdą na stronie bukmachera regularne akcje promocyjne, w tym także dedykowane bonusy na esport. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do betowania esportu, to eWinner z całą pewnością Cię nie zawiedzie.

eWinner i esport

zakłady na esport eWinner
Przykładowe zakłady na esport w eWinner

Czas przyjrzeć się nieco bliżej, jak wygląda w eWinner esport. Bukmacher dostarcza zakłady na wszystkie najpopularniejsze gry komputerowe. Nie ma dla niego żadnego znaczenia czy rozgrywany jest prestiżowy turniej czy podwórkowe zmagania. Możesz być pewien, że każdego dnia na stronie bukmachera eWinner znajdziesz co najmniej kilkadziesiąt wydarzeń ze świata sportu elektronicznego.

Wśród gier komputerowych, które w swojej ofercie ma eWinner znajdziesz takie pozycje, jak Counter-Strike: GO, League of Legends, Dota, Starcraft oraz Rainbow Six. Dużym plusem eWinner jest stały rozwój. Praktycznie z tygodnia na tydzień da się dostrzec rosnącą liczbę wydarzeń, a przede wszystkim większą dostępność rynków bukmacherskich.

Counter-Strike: GO

ewinner esport
Przykładowe zakłady na CS: GO

W eWinner esport to w dużej mierze Counter-Strike: GO. Podobnie zresztą, jak u innych bukmacherów. Ten fakt nie może dziwić, bowiem strzelanka FPS to jedna z najpopularniejszych gier typu multiplayer na świecie. Do tego stopnia, że każdego dnia toczy się nie jeden, a przynajmniej kilka turniejów. Punktem kulminacyjnym są rzecz jasna turnieje ESL, gdzie będziesz zasypywany różnymi akcjami promocyjnymi i bonusami.

Nie ma jednak dnia, byś na stronie bukmachera eWinner nie znalazł zakładów na CS-a. Stawiać możesz na przeróżne kombinacje. Od prostych betów na zwycięską drużynę, poprzez obstawianie zwycięstwa na danej mapie, ilości rund, pistoli, podłożenia bomby, a kończąc na zakładach z handicapem czy indywidualnych statystykach poszczególnych graczy.

Oczywiście, nie wszystkie mecze posiadają aż tak szeroki wybór rynków bukmacherskich. Pełną gamę znajdziesz najczęściej przy najbardziej prestiżowych turniejach – z ESL’em na czele. W przypadku podwórkowych gier amatorów nie łudź się, ale będziesz miał do wyboru tylko kilka rodzajów zakładów. Podobnie jest zresztą w piłce nożnej, gdzie piąta liga niemiecka czy szósta hiszpańska nie dostarcza tyle możliwości, co Bundesliga czy La Liga.

League of Legends

Jeżeli mielibyśmy ustalać hierarchię sportu elektronicznego w zakładach bukmacherskich, to League of Legends znalazłby się z całą pewnością na zacnym, drugim miejscu. Tak też jest w eWinner. Esport w wydaniu League of Legends to podobnie, jak w przypadku Counter-Strike’a szeroki zakres możliwości. Oprócz stawiania podstawowych zakładów na zwycięstwo, możesz wybrać zakłady z handicapem czy nawet obstawić czas trwania rozgrywki i to, kto pierwszy zdobędzie poszczególne punkty na mapie.

Pozostałe gry

Wśród pozostałych gier znajdziesz Dotę, Starcrafta czy Rainbow Six. Oczywiście zakłady te nie są aż tak napakowane, jak ma to miejsce w przypadku Counter Strike’a czy League of Legends. W dużej mierze mamy tu na myśli mniejszą liczbę meczów. Jeśli zaś o same rynki bukmacherskie chodzi, to jest dobrze. Najpopularniejsze mecze mają po kilkanaście rodzajów zakładów, a w przypadku gier mniej znanych drużyn, masz do dyspozycji kilka podstawowych rynków bukmacherskich.

eWinner: esport na żywo

Olbrzymią przyjemnością jest obstawianie gier na żywo. Wyobraź sobie, że śledzisz na Twitchu mecz swojej ulubionej drużyny Counter-Strike’a, a jednocześnie stawiasz zakłady. Jeszcze kilka lat temu nikt sobie nie wyobrażał, że będzie to możliwe, a teraz tak!

W jednej ręce telefon i zakłady, a w drugiej komputer i transmisja wideo. Czego więcej Ci potrzeba, aby skumulować niesamowite emocje? Zakłady na żywo na esport dostarczają wielu wrażeń. Także ze względu na dynamicznie zmieniające się kursy bukmacherskie. Jeżeli Twoja drużyna przed meczem była faworytem, to na jej zwycięstwie zarobić mogłeś naprawdę niewiele. Ale jeśli źle weszła w mecz, to kurs na zakładach na żywo zostanie podbity, a Ty nadal wierząc w umiejętności ulubionych graczy, możesz zarobić zdecydowanie więcej.

Bonusy w eWinner: esport też coś dostał!

ewinner bonus powitalny esport

Esport w eWinner wygląda kozacko i to nie tylko ze względu na ofertę zakładów, ale też bonusy, którymi częstuje graczy bukmacher. Oprócz pakietu powitalnego, który rzecz jasna możesz wykorzystać także na esport, śmiało możesz sięgnąć po dodatkowe, dedykowane bonusy na sport elektroniczny.

Bonus powitalny

Zarejestruj się w eWinner z naszym kodem promocyjnym: MAXBONUS i śmigaj po dwa bonusy powitalne o łącznej wartości aż 610 zł. Bukmacher na samym starcie zabezpieczy Twój pierwszy zakład do kwoty 110 złotych (to wartość podwyższona dzięki naszemu kodowi promocyjnemu), a na dokładkę – od drugiego depozytu otrzymasz 50% do 500 złotych. Kliknij poniżej, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat obu promocji powitalnych.

Bonusy na esport

ewinner esport bonus

Całą paczkę powitalną możesz wykorzystać na esport w eWinner. Jeśli jednak wciąż Ci mało, to mamy rewelacyjne wieści. Bukmacher przygotował także dedykowane promocje na sport elektroniczny.

Mówimy o ofercie “eSport bez podatku 24/7”, która pozwala obstawiać kupony esportowe bez podatku, co oznacza wygrane aż o 14% wyższe niż w standardowej ofercie!

Co zrobić, żeby skorzystać z tej niezwykle kuszącej promocji? Wystarczy umieścić na jednym kuponie co najmniej trzy wydarzenia z oferty na esport. Każde z nich musi mieć kurs o wartości co najmniej 1.20. No i na tyle, jeśli chodzi o regulamin! Jeśli Twój kupon spełni wypisane przez nas warunki i okaże się wygrany, to dostaniesz podwyższoną wygraną, tak jakbyś żył w prywatnym raju bez podatku bukmacherskiego.

eWinner, esport i aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji mobilnej w eWinner esport wszedł na wyższy poziom. Teraz już nie musisz martwić się, że nie zdążysz postawić zakładu przedmeczowego czy na żywo w trakcie trwania meczu swojej ulubionej drużyny. Wystarczy, że zainstalujesz apkę eWinner, wyciągniesz telefon z kieszeni i kilkoma muśnięciami w ekran wyślesz swój kupon.

Co ciekawe, z miesiąca na miesiąc rośnie liczba zakładów stawianych właśnie na urządzeniach mobilnych. Dlaczego? Jest to po prostu wygodniejsze i pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Z poziomu telefonu komórkowego i aplikacji eWinner możesz utworzyć także konto, doładować je czy zlecić wypłatę wygranych. Jednym słowem, aplikacja odzwierciedla wszystkie funkcje strony internetowej, ale w bardziej przystępnym i intuicyjnym dla telefonów komórkowych środowisku.

Czy więc eWinner to bukmacher na esport?

Czy warto obstawiać w eWinner esport? Ba! Pewnie, że warto. Choć bukmacher istnieje zdecydowanie krócej, niż największe tuzy polskiej branży hazardowej, to nie ustępuje im nawet o krok.

Dobry wybór gier i zakładów

eSport w eWinner to naprawdę szeroki zakres gier komputerowych i zakładów na nie. Jak mawia klasyk, tu nie ma miejsca na nudę, bowiem codziennie znajdziesz kilkadziesiąt zdarzeń do obstawiania. Nietrudno dostrzec też, że oferta eWinner stale się poszerza. Z nadzieją spoglądamy więc w przyszłość, że eWinner wkrótce doda do swojej już i tak bogatej oferty kolejne gry.

Takie bonusy na eSport da się lubić!

Nieźle wyglądają także bonusy w eWinner. Bukmacher pozwala Ci wykorzystać cały pakiet powitalny także na zakłady na esport, to raz; a dwa, w zanadrzu ma dla Ciebie kolejne dedykowane promocje. Kiedy wpada dodatkowa kasa na zakłady, nikt nie zwykł narzekać i tak jest i w tym przypadku.

Reasumując, jak najbardziej rekomendujemy eWinner. Bukmacher jest odpowiednim miejscem do stawiania zakładów na esport!