esportsbetting_logo

W tej recenzji sprawdzimy, czy u bukmachera forBET esport ma się dobrze – czy warto założyć tam konto, jeżeli interesują Cię głównie sporty elektroniczne?

forBET kod promocyjny

Kod promocyjny forBET

Czy jest dostępny kod promocyjny forBET, dzięki któremu mógłbyś zdobyć powiększony bonus powitalny? Wystarczy tych pytań, zabieramy się za udzielanie odpowiedzi.

Obstawiaj eSport w forBET!

Kod promocyjny forBET

Kod promocyjny forBET
Kod promocyjny forBETSprawdź kod!
Bonus forBETBonusy do 2000 zł za 3 pierwsze depozyty (1000 zł + 500 zł + 500 zł)
Warunek obrotu
 • depozyt x1 po kursie min. 2.00
 • bonus x4 po kursie min. 2.00 (na kuponach AKO kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30)

Bonus forBET do 2000 zł za trzy pierwsze depozyty

forBET kod promocyjny - bonus 2000 zł

Nowy, niedawno opublikowany bonus forBET naprawdę robi wrażenie. Bukmacher chwali się, że dokonuje tą ofertą czegoś niespotykanego na polskim rynku… A my się zgadzamy. Dwa tysiące nowych polskich złotych to kwota, którą naprawdę trudno zgarnąć u konkurencji. Jeśli chcesz przekonać się, co może dać Ci kod promocyjny forBET, kliknij tutaj! Od razu zaznaczamy tutaj, że nie wystarczy jedna wpłata, aby dostać całą możliwą do uzyskania pulę. Bonus działa na następującej zasadzie:

 • od pierwszego depozytu dostaniesz 100% do maksymalnie 1000 zł.
 • od drugiego depozytu dostaniesz 75% do maksymalnie 500 zł.
 • od trzeciego depozytu dostaniesz 50% do maksymalnie 500 zł.

Łatwo policzyć, że łącznie rzeczywiście możesz dostać nawet 2000 zł bonusu. Oczywiście jeżeli wolisz grać mniejszymi kwotami, nie jest problemem dokonanie niższego depozytu. Pamiętaj tylko, aby wpłacić minimalnie 20 zł, ponieważ w przeciwnym przypadku nie obejmie Cię powitalna akcja promocyjna bukmachera.

Warunek obrotu

Również w kwestii swojego warunku obrotowego bukmacher forBET chwali się, że jest on na tle konkurencji bardzo prosty i przyjemny. Tutaj mamy jednak trochę bardziej sceptyczne podejście. Narzucone przez serwis zasady nie są może okropnie trudne, ale zapowiedzi buka okazują się raczej przesadzone. Dla każdego z trzech możliwych do otrzymania bonusów (za pierwszą, drugą i trzecią wpłatę) obrotu trzeba tak naprawdę dokonać dwukrotnie. Łącznie robi się z tego aż sześć okresów przejmowania się kursami i terminami, aby odebrać całą nagrodę!

Na początek, aby odblokować swój bonus, musisz każdorazowo obrócić wpłatą. Na szczęście ten warunek jest tylko jednokrotny, to znaczy, po każdym depozycie wpłaconą kwotą musisz obrócić jeden raz. Obstawiać należy po kursie co najmniej 2.0. Pamiętaj, że nie liczą się kupony systemowe ani te postawione na kategorię Sporty Wirtualne II. Tak więc możliwość skorzystania z bonusu dostaniesz dopiero wtedy, kiedy (jeśli) obrócisz całą wpłaconą kasą na dość ryzykownym kursie 2.0. Nie jest zaletą bukmachera, że bonus forBET otrzymuje się dopiero po postawieniu swojej inwestycji.

Liczymy jednak na to, że akurat Tobie uda się ta sztuka. A więc co dalej, kiedy dostaniesz już dostęp do bonusu? Żeby go wypłacić, musisz spełnić warunek czterokrotnego obrotu. Tutaj również kurs minimalny wynosi 2.0, ale z zastrzeżeniem, że w przypadku AKO kurs pojedynczego wydarzenia musi przekroczyć 1.3. Na spełnienie warunku masz trzydzieści dni od aktywowania bonusu. Tu również nie liczą się kupony na Sporty Wirtualne II. Pamiętaj, że promocja obowiązuje do ostatniego dnia sierpnia 2019 do godziny 23.59.

Sprawdź kod promocyjny forBET!

Inne bonusy

Bukmacher forBET wyróznia się na plus szeroką ofertą promocji dla obecnych użytkowników. Często ulegają one zmianom, więc warto śledzić odpowiednią sekcję na stronie. Czasami jest nawet dostępna jakaś promocja dla fanów esportu! Pod spodem podajemy dla przykładu promocję czasową, która miała miejsce w marcu 2020. Mamy nadzieję, że okaże się ona cykliczna lub będzie od czasu do czasu powracać.

Esport bez ryzyka

ForBET promocja esport

Na forBET fani esportu mieli możliwość, żeby ubezpieczyć swój zakład na kwotę do aż 100 zł. Wystarczyło postawić kupon, na którym znajdowałyby się co najmniej trzy esportowe wydarzenia, każde z kursem minimum 1.30. Kwota zakładu to co najmniej 20 zł, przy czym nawet przy postawieniu ponad 100 zł, maksymalny zwrot można było uzyskać do kwoty 100 zł. Zwrot kasy następował w formie bonusowych środków.

Jeśli chodzi o pozostałe promocje forBET, wiele z nich dotyczy tylko poszczególnych (zazwyczaj nieelektronicznych) sportów, ale są także oferty pozbawione takiej dyskryminacji. Do nich zaliczają się także kupony postawione na esport. Jakich jeszcze przykładowych bonusów możesz spodziewać się po bukmacherze? Chociażby takiego:

Bonus urodzinowy

forBET bonusy

Kto nie lubi dostawać prezentów w dzień swoich urodzin? (Tak, to było pytanie retoryczne). Klienci bukmachera forBET mogą liczyć na dodatkowy upominek w postaci bonusu o wartości 20 złotych. Nie są to może jakieś kokosy, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Aby otrzymać tę kasę, nie trzeba spełniać żadnych wyśrubowanych warunków, wystarczy aktywnie korzystać z serwisu. Co to znaczy?

 • Musisz mieć konto na forBET. Jeżeli założyłeś je maksymalnie siedem dni po urodzinach, masz szczęście. Napisz na promocje@iforbet.pl, a może uda Ci się jeszcze dostać zaległy prezent.
 • W ciągu trzech miesięcy do dnia przed urodzinami musisz dokonać wpłat na co najmniej 100 zł i minimum raz obrócić tą kwotą.
 • No i oczywiście musisz mieć urodziny!

Nic trudnego, prawda? Aby wziąć udział w promocji, nie jest potrzebny kod promocyjny forBET. Jeżeli korzystasz z usług bukmachera, to pewnie spełnisz te warunku bez szczególnych starań. Otrzymany bonus podlega warunkowi dwukrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.0. Na dokonanie tego masz 14 dni.

Sprawdź bonus forBET!

forBET esport

U tego bukmachera nie ma niestety specjalnego interfejsu oddzielającego dyscypliny esportowe od pozostałych. Sporty elektroniczne nie są jednak trudne do odnalezienia. Odpowiednia zakładka znajduje się mniej więcej w połowie belki po lewej stronie ekranu. Nie jest wyróżniona jako jedna z ważniejszych kategorii, plasuje się już w sortowanych alfabetycznie, “mniej ważnych” sportach.

Zakłady forBET

forBET esport oferta

forBET oferta esport

Podobno trzeba być zimnym albo gorącym, ale w kwestii esportu oferta forBET jest po prostu letnia, średnia, taka sobie. Na pewno nie zasługuje na poważną krytykę, przecież mamy w Polsce bukmacherów, u których obstawi się co najwyżej najważniejsze turnieje w League of Legends. Z drugiej strony: serwisy, które biorą się za esport, robią to zazwyczaj na poważnie i oferują zdecydowaną większość popularnych w Polsce gier. A forBET? Plasuje się gdzieś pomiędzy.

W stałej ofercie esportowej wyróżnione są następujące gry:

 • League of Legends
 • CS:GO
 • Hearthstone
 • Overwatch
 • Rainbow Six
 • StarCraft 2

To niezła selekcja, która wielu zainteresowanym tematem na pewno wystarczy. Z drugiej strony brakuje jednak tak ważnych pozycji jak chociażby Dota 2. Szkoda też, że nie znalazło się miejsce dla gier sportowych, FIFA-y lub Rocket League (a najlepiej dla obu!), nie wspominając nawet o NBA 2K.

Niestety bukmachera forBET nie możemy pochwalić także za rynki oferowane na poszczególne wydarzenia. Zazwyczaj można obstawić tylko na to, kto wygra dany mecz. Serwisy, które poważnie podchodzą do zakładów na esport oferują dużo szerszy wybór przynajmniej dla najważniejszych gier, czyli League of Legends i Counter Strike. Liczymy na to, że forBET rozszerzy swoją ofertę, ale póki co jest ona po prostu średnia.

forBET pozostałe sporty

Sporty nieelektroniczne mają u tego bukmachera oczywiście dużo mocniejszą reprezentację. Piłka nożna, ręczna, koszykówka, tenis, żużel: bez takich pozycji by się nie obeszło. Oprócz tego obstawisz jednak także baseball, snookera, squasha, a nawet szachy. Dla fanów piłki nożnej są dostępne ligi z większości krajów europejskich i południowoamerykańskich, a do tego trochę rozgrywek z reszty świata, z krajów takich jak USA i Japonia.

forBET zakłady pozasportowe

Tego typu kupony obstawisz w zakładce “Zakłady specjalne”. Kryją się tam głównie rynki związane z wydarzeniami politycznymi (zwycięzca najbliższych wyborów? frekwencja wyborcza?), ale zdarzają się też inne ciekawe możliwości. Można na przykład obstawić, czy do końca roku urodzą się w Polsce pięcioraczki! Oprócz tego w tej zakładce pojawiają się także zakłady powiązane ze sportem, ale niedotyczące konkretnych meczów i trofeów. Obstawisz chociażby, czy Krzysztof Piątek przejdzie do Barcelony albo trener której z polskich drużyn pierwszy pożegna się ze stanowiskiem.

forBET aplikacja

U bukmachera forBET aplikacja mobilna jest dostępna zarówno na urządzenia postawione na Androidzie, jak i te z systemem iOS. Jej funkcje to między innymi szybkie płatności, pełna oferta zakładów (przedmeczowych i na żywo) oraz śledzenie meczów live poprzez match tracker, czyli wizualizację tego, co dzieje się na boisku. Aplikację pobierzesz z odpowiedniej zakładki na stronie bukmachera.

Płatności w forBET

U bukmachera forBET dostępne są następujące metody wpłaty:

 • PayU (przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa)
 • dotpay (przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa)
 • tpay.com (przelew bankowy)
 • paysafecard
 • skycash

Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji ani opłat. Zróżnicowanie metody depozytu oceniamy jako satysfakcjonujące. Brakuje kilku popularnych sposobów takich jak Skrill i PayPal, ale doceniamy, że forBET wyszedł w ogóle poza typową polską wpłatę przelewem.

Jeśli chodzi o metody wypłat, dostępna jest oczywiście tylko jedna. Swoje środki i wygrane pieniądze możesz przelać na konto bankowe założone na to samo imię i nazwisko, co konto bukmacherskie.

forBET i zakłady na esport – opinie

Przez całą recenzję trochę za często narzucało nam się słowo “przeciętność”. ForBET to taki średni zawodnik, który oferuje dużo ciekawych rozwiązań i naprawdę duży bonus powitalny, ale ostatecznie nie radzi sobie na tyle dobrze, aby zawalczyć z wielkimi graczami bukmacherskiego rynku.

Bonus forBET wynoszący 2000 zł to jedna z najlepszych ofert na rynku pod względem kwoty, ale żeby w ogóle go odblokować, należy zaryzykować całą wpłaconą kwotę po sporym kursie. Bukmacher oferuje sporo interesujących promocji, w tym bonus urodzinowy, ale większość z nich nie dotyczy niestety esportu. Jeżeli chodzi o ofertę zakładów, jest ona lepsza niż u wielu słabszych graczy rynku bukmacherskiego. U forBET esport niestety nie przystaje jednak do rynków oferowanych przez takich tuzów jak STS.

Na plus trzeba zaznaczyć, że forBET ma dobrze zaprojektowaną aplikację mobilną i oferuje wystarczającą liczbę metod płatności. Po tym bukmacherze widać także chęć rozwoju. Często pojawiają się coraz to nowsze bonusy i można mieć nadzieję, że także w kwestii esportu forBET szybko rozwinie skrzydła. Do odważnych świat należy – jeśli wierzysz, że uda Ci się wypłacić bonus 2000 zł, to możesz się u tego bukmachera wzbogacić o kwotę większą niż polska pensja minimalna!

Sprawdź esport w forBET!