W tej recenzji sprawdzimy, czy u bukmachera forBET esport ma się dobrze – czy warto założyć tam konto, jeżeli interesują Cię głównie sporty elektroniczne?

forBET

68/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 5 października, 2022
 • Dobra oferta na esport
 • Wspiera polski esport!

forBET kod promocyjny na bous

Podając w forBET kod promocyjny możesz zgarnąć nielichy pakiet bonusów. Zakłady na esport dostarczają tu okazji do dobrych kuponów, więc korzystaj!
logo forbet

Czy jest dostępny kod promocyjny forBET, dzięki któremu mógłbyś zdobyć powiększony bonus powitalny? Wystarczy tych pytań, zabieramy się za udzielanie odpowiedzi.

Kod promocyjny forBET 2022

forBET ofertaKod promocyjny forBET
Kod promocyjny forBETSprawdź kod!
Bonus forBETCashback do 1200 zł + 100% do 2080 zł + 30 dni bez podatku!
Warunek obrotu cashbackucashback x1 na kuponach AKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.30
Warunek obrotu bonusu 100%
 • depozyt x1 po kursie min. 2.00 bonus x2 po kursie min. 2.50 (na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30)

Bonus forBET – aż trzy promocje na dzień dobry

forbet bonus esport

Nowy, niedawno opublikowany bonus forBET naprawdę robi wrażenie. Bukmacher chwali się, że dokonuje tą ofertą czegoś niespotykanego na polskim rynku… A my się zgadzamy. 3280 zł to kwota, którą naprawdę trudno zgarnąć u konkurencji. Jeśli chcesz przekonać się, co może dać Ci kod promocyjny forBET, kliknij tutaj! Od razu zaznaczamy tutaj, że nie wystarczy jedna wpłata, aby dostać całą możliwą do uzyskania pulę. Bonus działa na następującej zasadzie:

 • Jeżeli założysz konto na forBET, przez pierwsze 30 dni będziesz mógł grać bez podatku.
 • Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na aż 1200 zł!
 • Przy wpłacie drugiego depozytu będziesz mógł otrzymać 100% aż do 2080 zł!

Pamiętaj tylko, aby postawić pierwszy zakład za minimum 20 zł oraz wpłacić na drugi depozyt minimalnie 20 zł, ponieważ w przeciwnym przypadku nie obejmie Cię powitalna akcja promocyjna bukmachera przy wpłatach dwóch kolejnych depozytów. W przypadku gry bez podatku, nie ma to znaczenia.

Warunek obrotu

Pamiętaj, że jeżeli zarejestrujesz się przy pomocy naszego kodu promocyjnego, to będziesz mieć dostęp do ekskluzywnego ubezpieczenia na pierwszy zakład do kwoty aż 1200 zł. Standardowo jest to 1000 zł. Ubezpieczenie zostanie aktywowane tylko w przypadku, jeżeli postawisz swój pierwszy kupon z salda głównego. Stawka to minimum 20 zł. Jeżeli przegrasz, bukmacher zwróci Ci kasę na saldo bonusowe. Warunek obrotu to 1x na zakładach AKO, z minimum trzema selekcjami i kursem min. 1.30 na każde wydarzenie.

Pamiętaj także, że dzięki kodowi promocyjnemu, za drugi depozyt możesz zgarnąć 100% bonusu aż do 2080 zł! Na początek, aby odblokować swój bonus 100%, musisz obrócić wpłatą. Na szczęście ten warunek jest tylko jednokrotny, to znaczy, że wpłaconą kwotą musisz obrócić jeden raz. Obstawiać należy po kursie co najmniej 2.0.

Co dalej? Kiedy dostaniesz już dostęp do bonusu? Żeby go wypłacić, musisz spełnić warunek dwukrotnego obrotu. Tutaj kurs minimalny wynosi 2.50, ale z zastrzeżeniem, że w przypadku AKO kurs pojedynczego wydarzenia musi przekroczyć 1.3. Na spełnienie warunku masz 14 dni od aktywowania bonusu.

W przypadku promocji grania przez 30 dni bez podatku nie ma żadnego warunku obrotowego. Jedyne co musisz zrobić, to umieścić trzy zdarzenia na kuponie z min. kursem 1.30.

Inne bonusy

Bukmacher forBET wyróżnia się na plus szeroką ofertą promocji dla obecnych użytkowników. Często ulegają one zmianom, więc warto śledzić odpowiednią sekcję na stronie. Czasami jest nawet dostępna jakaś promocja dla fanów esportu! Pod spodem podajemy dla przykładu promocję czasową, która miała miejsce w marcu 2020. Mamy nadzieję, że okaże się ona cykliczna lub będzie od czasu do czasu powracać.

Bonus urodzinowy

forbet bonus urodzinowy

Kto nie lubi dostawać prezentów w dzień swoich urodzin? (Tak, to było pytanie retoryczne). Klienci bukmachera forBET mogą liczyć na dodatkowy upominek w postaci bonusu o wartości 20 złotych. Nie są to może jakieś kokosy, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Aby otrzymać tę kasę, nie trzeba spełniać żadnych wyśrubowanych warunków, wystarczy aktywnie korzystać z serwisu. Co to znaczy?

 • Musisz mieć konto na forBET. Jeżeli założyłeś je maksymalnie siedem dni po urodzinach, masz szczęście. Napisz na promocje@iforbet.pl, a może uda Ci się jeszcze dostać zaległy prezent.
 • W ciągu trzech miesięcy do dnia przed urodzinami musisz dokonać wpłat na co najmniej 100 zł i minimum raz obrócić tą kwotą.
 • No i oczywiście musisz mieć urodziny!

Nic trudnego, prawda? Aby wziąć udział w promocji, nie jest potrzebny kod promocyjny forBET. Jeżeli korzystasz z usług bukmachera, to pewnie spełnisz te warunku bez szczególnych starań. Otrzymany bonus podlega warunkowi dwukrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.0. Na dokonanie tego masz 14 dni.

forBET esport

U tego bukmachera nie ma niestety specjalnego interfejsu oddzielającego dyscypliny esportowe od pozostałych. Sporty elektroniczne nie są jednak trudne do odnalezienia. Odpowiednia zakładka znajduje się mniej więcej w połowie belki po lewej stronie ekranu. Nie jest wyróżniona jako jedna z ważniejszych kategorii, plasuje się już w sortowanych alfabetycznie, “mniej ważnych” sportach.

Zakłady forBET

forbet oferta esport

forBET oferta esport

Podobno trzeba być zimnym albo gorącym, ale w kwestii esportu oferta forBET jest po prostu letnia, średnia, taka sobie. Na pewno nie zasługuje na poważną krytykę, przecież mamy w Polsce bukmacherów, u których obstawi się co najwyżej najważniejsze turnieje w League of Legends. Z drugiej strony: serwisy, które biorą się za esport, robią to zazwyczaj na poważnie i oferują zdecydowaną większość popularnych w Polsce gier. A forBET? Plasuje się gdzieś pomiędzy.

W stałej ofercie esportowej wyróżnione są następujące gry:

 • League of Legends
 • CS:GO
 • Hearthstone
 • Overwatch
 • Rainbow Six
 • StarCraft 2

To niezła selekcja, która wielu zainteresowanym tematem na pewno wystarczy. Z drugiej strony brakuje jednak tak ważnych pozycji jak chociażby Dota 2. Szkoda też, że nie znalazło się miejsce dla gier sportowych, FIFA-y lub Rocket League (a najlepiej dla obu!), nie wspominając nawet o NBA 2K.

Niestety bukmachera forBET nie możemy pochwalić także za rynki oferowane na poszczególne wydarzenia. Zazwyczaj można obstawić tylko na to, kto wygra dany mecz. Serwisy, które poważnie podchodzą do zakładów na esport oferują dużo szerszy wybór przynajmniej dla najważniejszych gier, czyli League of Legends i Counter Strike. Liczymy na to, że forBET rozszerzy swoją ofertę, ale póki co jest ona po prostu średnia.

forBET pozostałe sporty

Sporty nieelektroniczne mają u tego bukmachera oczywiście dużo mocniejszą reprezentację. Piłka nożna, ręczna, koszykówka, tenis, żużel: bez takich pozycji by się nie obeszło. Oprócz tego obstawisz jednak także baseball, snookera, squasha, a nawet szachy. Dla fanów piłki nożnej są dostępne ligi z większości krajów europejskich i południowoamerykańskich, a do tego trochę rozgrywek z reszty świata, z krajów takich jak USA i Japonia.

forBET zakłady pozasportowe

Tego typu kupony obstawisz w zakładce “Zakłady specjalne”. Kryją się tam głównie rynki związane z wydarzeniami politycznymi (zwycięzca najbliższych wyborów? frekwencja wyborcza?), ale zdarzają się też inne ciekawe możliwości. Można na przykład obstawić, czy do końca roku urodzą się w Polsce pięcioraczki! Oprócz tego w tej zakładce pojawiają się także zakłady powiązane ze sportem, ale niedotyczące konkretnych meczów i trofeów. Obstawisz chociażby, czy Krzysztof Piątek przejdzie do Barcelony albo trener której z polskich drużyn pierwszy pożegna się ze stanowiskiem.

forBET aplikacja

U bukmachera forBET aplikacja mobilna jest dostępna zarówno na urządzenia postawione na Androidzie, jak i te z systemem iOS. Jej funkcje to między innymi szybkie płatności, pełna oferta zakładów (przedmeczowych i na żywo) oraz śledzenie meczów live poprzez match tracker, czyli wizualizację tego, co dzieje się na boisku. Aplikację pobierzesz z odpowiedniej zakładki na stronie bukmachera.

Płatności w forBET

U bukmachera forBET dostępne są następujące metody wpłaty:

 • PayU (przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa)
 • dotpay (przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa)
 • tpay.com (przelew bankowy)
 • paysafecard
 • skycash

Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji ani opłat. Zróżnicowanie metody depozytu oceniamy jako satysfakcjonujące. Brakuje kilku popularnych sposobów takich jak Skrill i PayPal, ale doceniamy, że forBET wyszedł w ogóle poza typową polską wpłatę przelewem.

Jeśli chodzi o metody wypłat, dostępna jest oczywiście tylko jedna. Swoje środki i wygrane pieniądze możesz przelać na konto bankowe założone na to samo imię i nazwisko, co konto bukmacherskie.

forBET i zakłady na esport – opinie

Przez całą recenzję trochę za często narzucało nam się słowo “przeciętność”. ForBET to taki średni zawodnik, który oferuje dużo ciekawych rozwiązań i naprawdę duży bonus powitalny, ale ostatecznie nie radzi sobie na tyle dobrze, aby zawalczyć z wielkimi graczami bukmacherskiego rynku.

Bonus forBET w postaci cashbacku do 1200 zł i 100% do 2080 zł, a do tego 30 dni gry bez pdoatku. Palce lizać! Jest naprawdę nieźle! Bukmacher ponadto oferuje sporo interesujących promocji, w tym bonus urodzinowy, ale większość z nich nie dotyczy niestety esportu. Jeżeli chodzi o ofertę zakładów, jest ona lepsza niż u wielu słabszych graczy rynku bukmacherskiego. U forBET esport niestety nie przystaje jednak do rynków oferowanych przez takich tuzów jak STS.

Na plus trzeba zaznaczyć, że forBET ma dobrze zaprojektowaną aplikację mobilną i oferuje wystarczającą liczbę metod płatności. Po tym bukmacherze widać także chęć rozwoju. Często pojawiają się coraz to nowsze bonusy i można mieć nadzieję, że także w kwestii esportu forBET szybko rozwinie skrzydła. Do odważnych świat należy – jeśli wierzysz, że uda Ci zgarnąć bonusy na łączną kwotę 3280 zł i skorzystać z kolejnych, to możesz się u tego bukmachera wzbogacić o kwotę sporo większą niż polska pensja minimalna!