Zdobądź najnowszy kod promocyjny Fortuna. Zobacz, co dokładnie możesz zyskać z kodem oraz jak wygląda oferta bukmachera na esport. Czy w zakładach bukmacherskich Fortuna warto obstawiać esport?

Fortuna

72/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 5 października, 2022
 • Mnóstwo rynków zakładów na esport
 • Strefa Typera

Fortuna kod promocyjny z bonusem

U bukmachera kod promocyjny przysparza wielu radości, ale największa jest chyba taka, że cały bonus na start możesz przeznaczyć na esport – a zakłady robią wrażenie!

Kod promocyjny Fortuna 2022

Fortuna bonus

Kod promocyjny Fortuna jeszcze lepiej wprowadzi Cię do świata zakładów bukmacherskich. Dzięki niemu możesz liczyć na ekskluzywną ofertę powitalną. W zakładach bukmacherskich Fortuna bonus na start to teraz aż 2720 zł.

Kod promocyjny Fortuna 2022

W poniższej tabelce przedstawiliśmy, jakie bonusy na Ciebie czekają. Aby je zgarnąć potrzebujesz użyć kod promocyjny Fortuna, który znajduje się wiersz niżej.

FortunaKod promocyjny Fortuna
Kod promocyjny FortunaSprawdź kod!
Fortuna bonusZakład ubezpieczony do 600 zł + 20 zł w punktach FKP + bonus 100% do 2100 zł
Fortuna bonus – warunkicashback: pełny zwrot stawki, 1x obrót bez wymagań 100%: obrót 4x kurs min. 1,80

Oferta powitalna Fortuny się aż z trzech części. Ich łączna wartość może wynieść nawet 2720 zł – to bez wątpienia spora kwota na tle innych bukmacherów.

To jednak wciąż nie wszystko, na co możesz liczyć, jeżeli dla bukmachera Fortuna kod promocyjny, który podasz przy rejestracji będzie aktualny. A z nami masz pewność, że tak właśnie się stanie. Dlatego sprawdź dalszą część artykułu i zobacz, co jeszcze przygotowały zakłady bukmacherskie Fortuna.

Kod promocyjny Fortuna: bonus powitalny

kod promocyjny Fortuna

Rozpocznijmy jednak od dania głównego. W przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna oferta powitalna to tak naprawdę aż trzy bonusy: 600 zł zakład bez ryzyka, 20 zł na start bez depozytu oraz 100% do 2100 zł. Brzmi to naprawdę dumnie. Podstawowa zasada działania tej promocji jest dosyć prosta – Twój pierwszy zakład będzie zakładem ubezpieczonym do 600 złotych. Jakie są dokładnie warunki promocji oraz w jaki sposób zgarniesz kolejne 2100 zł i 20 zł? Sprawdź poniżej.

Kod promocyjny Fortuna: bonus 2720 zł

Co zatem powinieneś zrobić, aby otrzymać pełną ofertę powitalną? Podążaj za poniższymi wskazówkami:

 • Przejdź na stronę bukmachera za pośrednictwem naszego odnośnika
 • Dokonaj rejestracji – pamiętaj, aby podać poprawne dane i uzupełnić kod promocyjny (znajdziesz go na samej górze naszego artykułu)
 • Pierwszy bonus otrzymasz za potwierdzenie swojej tożsamości – 2800 punktów FKP, o wartości 20 zł
 • Drugi bonus – zakład ubezpieczony otrzymasz za dowolny pierwszy depozyt.
 • Trzeci bonus zgarniesz po dokonaniu drugiej wpłaty. Otrzymasz 100% swojego wkładu – do kwoty maksymalnej 2100 zł
 • Ciesz się z dodatkowych środków na grę w kwocie nawet 2720 zł!

Zakład bez ryzyka 210 zł

Jeżeli zdecydowałeś się zarejestrować w Fortunie, to wpłać dowolny depozyt, a później postaw dowolny kupon. Jeżeli nie wygrasz, Fortuna zwróci pełną stawkę, a zwrot będzie objęty tylko 1x obrotem bez dodatkowych wymagań. Na wykorzystanie darmowego zakładu masz 5 dni i to praktycznie jedyna zmienna, o której powinieneś pamiętać.

Warunek obrotu

Na postawienie pierwszego zakładu, który z automatu będzie ubezpieczony masz 5 dni od zakończenia rejestracji. Jeżeli przegrałeś, zwrot otrzymasz maksymalnie w ciągu 3 dni. Zwróconych środków nie wypłacisz od razu. W związku z tym, przed dokonaniem wypłaty musisz obrócić sumą przyznanego bonusu jeden raz.

Bonus na start: 2800 punktów FKP – 20 zł

Kolejna premia oferowana przez bukmachera Fortuna za rejestrację i weryfikację tożsamości to punkty FKP o wartości 20 zł. FKP to Fortuna Klub Plus i działa on podobnie do pozostałych bukmacherskich programów partnerskich. Zbieraną walutę wymienisz w specjalnym sklepie na różnego rodzaju smakołyki, takie jak np. bonusy od wkładu, czy zakłady ubezpieczone. Otrzymane za zweryfikowanie tożsamości punkty pozwolą Ci od razu wykupić freebet o wartości 20 zł. Oczywiście możesz także dozbierać ich więcej i zdecydować się na nagrodę o większej wartości.

Bonus 100% do 2100zł

Jeżeli już zdecydowałeś się, że skorzystasz z kodu promocyjnego i zarejestrujesz się u bukmachera Fortuna, to musisz wiedzieć, że bonus 100% do 2100 zł otrzymasz tylko i wyłącznie za drugi depozyt. Co ważne, kwota 2100 zł przysługuje tylko za kod promocyjny. Gracze rejestrujący się bez kodu, mogą zgarnąć max. 2000 zł. No i jak warto? Pewnie, że warto!

Warunek obrotu

Działanie promocji jest nieco nietypowe w przeciwieństwie do innych serwisów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Nie ma się jednak czego bać. Po prostu warunek dotyczy obrotu depozytu, a nie bonusu. Dlatego musisz dokonać wymaganego obrotu swoją pierwszą wpłatą i dopiero później otrzymasz dodatkowe środki, które będziesz mógł od razu wypłacić. Jak widzisz Fortuna stosuje odwróconą kolejność pewnych czynności. U większości buków bonus dostałbyś od razu i to z niego musiałbyś postawić określoną sumę zakładów, żeby w końcu go wypłacić.

Żeby otrzymać bonus w wysokości swojej pierwszej wpłaty, musisz czterokrotnie obrócić depozytem. Do obrotu zaliczają się wyłącznie kupony o kursie całkowitym nie mniejszym, niż 1.80. Na spełnienie warunków obrotu masz 30 dni.

Fortuna – bonus esport

W Fortunie obstawianie meczy esport nie zostało umilone żadnymi dedykowanymi bonusami. Można powiedzieć szkoda, bowiem konkurencja w tej kwestii nie śpi.

Miłą informacją dla fanów sportu elektronicznego jest fakt, że każdy z trzech wyżej wymienionych bonusów mogą wykorzystać także na zakłady bukmacherskie esport. Z łatwością zatem postawisz zakład bez ryzyka 600 zł, wymienisz punkty FKP na zakłady esport, czy zagrasz za dodatkowe 2100 zł.

Inne bonusy w Fortuna zakłady bukmacherskie

Na wstępie artykułu napisaliśmy, że oferta powitalna to nie wszystko, co Fortuna oferuje swoim graczom. Przedstawmy zatem aktualne promocje, na jakie możesz liczyć u jednego z najstarszych bukmacherów w Polsce.

Happy Hours: 14% więcej

W każdy piątek, gdy toczą się rozgrywki PKO Ekstraklasy bukmacher podwyższa wygarne o 14%. W związku z tym jedyne, co musisz zrobić to postawić zakłady we wspomniany piątek, w godzinach 17:00 – 18:00. Do promocji zaliczają się kupony AKO – minimum 3 zdarzenia, o stawce minimalnej 20 zł. W ramach promocji nie obowiązuje cash-out i dotyczy ona tylko zakładów przedmeczowych.

AKO Bonusy: do 50% więcej

Promocja podwyższająca wygrane obowiązuje dla kuponów zawierających minimum 5 zdarzeń. Minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być niższy 1,15, a promocją objęta jest tylko oferta przedmeczowa. Dobrą informacją jest fakt, że bonus dotyczy całej oferty – w tym także zakłady bukmacherskie esport. Poniżej zamieściliśmy tabelę dokładnie przedstawiającą, jak Fortuna podwyższa wygrane dla kuponów wielokrotnych:

Liczba zdarzeń na kuponiePodwyższenie wygranej
57%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
14+50%

Przyprowadź kumpla

Ucieszy Cię z pewnością informacja, że za każdego poleconego znajomego do gry w Fortunie możesz otrzymać nawet 100 zł. Jeżeli wyślesz swojemu kumplowi zaproszenie, a on zarejestruje się właśnie z Twojego polecenia – to będziesz o krok, od otrzymania bonusu. Ważną informacją jest również to, że Twój znajomy może również skorzystać z oferty, jaką daje w Fortunie kod promocyjny.

Wysokość bonusu jest uzależniona od tego, za ile łącznie Twój kumpel postawi zakłady w ciągu 60 dni od rejestracji.

Suma stawek znajomegoTwój bonus
50 – 149,99 zł10 zł
150 – 299,99 zł30 zł
300 – 599,99 zł50 zł
600 zł i więcej100 zł

Pamiętaj, że w artykule opisujemy ofertę promocyjną skierowaną do graczy, którzy w trakcie rejestracji wpiszą w odpowiednie pole aktualny kod promocyjny Fortuna. Nie zapomnij o tym, bo spora kasa może przelecieć Ci koło nosa.

Fortuna – esport

Fortuna esport

W zakładach bukmacherskich Fortuna esport nie ma się źle. Musimy jednak przyznać, że oferta nie jest tak szeroka, jak u niektórych konkurencyjnych firm. Jakie zakłady bukmacherskie esport oferuje Fortuna opiszemy w następnej części artykułu.

Jeśli chodzi natomiast o ogólną relację Fortuny ze sportami elektronicznymi, to trzeba wypowiedzieć się pozytywnie. Ten bukmacher jako drugi po STS zaangażował się w branżę gamingową. Fortuna zainwestowała środki w drużynę AGO Esports. Przez 12 miesięcy – od marca 2018 do marca 2019 roku bukmacher był jej oficjalnym sponsorem. Obecnie pałeczkę w ramach dwuletniego kontraktu przejął STS, który zdecydowanie mocniej angażuje się w świat sportu elektronicznego. Niemniej jednak Fortunę również trzeba docenić za wykazanie inicjatywy i finansowe wsparcie AGO Esports na przestrzeni roku.

Pamiętaj, aby podczas rejestracji we właściwym miejscu wprowadzić kod promocyjny. Ułatwi Ci on z pewnością dostęp do wszelkich bonusów. Dzięki nim zyskasz dodatkowe środki, które jeszcze bardziej będziesz mógł wykorzystać m.in. na betowanie CS: GO, czy pozostałe obstawianie meczy esport.

Fortuna – betowanie CS: GO

U bukmachera Fortuna esport, w tym także betowanie CS: GO nie jest jakoś specjalnie wyeksponowane. Żeby znaleźć CS:GO na liście dyscyplin, trzeba się trochę naszukać. Nie ma też osobnego interfejsu skoncentrowanego na sportach elektronicznych, tak jak ma to miejsce w niektórych konkurencyjnych zakładach bukmacherskich.

Rynki zakładów na mecze CS: GO są dosyć bogate, dlatego nie ma tutaj mowy o ograniczeniu do zwykłego “wygra drużyna A czy B?” (czyli zakłady 12). Możesz obstawiać chociażby zwycięzców poszczególnych map, ilość map, dokładny wynik, czy także to, czy dana drużyna wygra jakąś mapę.

Fortuna – obstawianie meczy LoL

Podobnie, jak CS: GO, tak i LoL wygląda nieźle w przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna. Obstawianie meczy LoL w Fortuna to nie tylko surowe rynki na zwycięzcę. Możesz postawić także m.in. na liczbę zabójstw drużyny, czy zwycięzcę poszczególnej mapy (jeżeli gra toczy się w systemie BO3).

Reasumując obstawianie meczy LoL, a także CS: GO to zdecydowanie najpoważniej wyglądające gałęzie gamingowe w przypadku bukmachera Fortuna.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Jeżeli w zakładach bukmacherskich Fortuna esport to nie wszystko co Cię interesuje, bo lubisz także obstawiać inne dyscypliny, to na pewno będziesz się czuć dobrze. Wybór jest naprawdę spory, zarówno jeśli chodzi o liczbę sportów, jak i rozgrywek w ramach poszczególnych dyscyplin. W kwestii piłki nożnej Fortuna sięga na przykład aż do czwartych lig polskich czy trzecich lig szwedzkich. Bogatą ofertę znajdziesz także w innych popularnych sportach, jak tenis ziemny, siatkówka, żużel, koszykówka, czy hokej na lodzie. Oprócz tego możesz obstawiać również nieco mniej popularne dyscypliny. Zaliczają się do nich chociażby futsal, lotki czy piłka plażowa.

U tego buka obstawisz również zakłady niemające wiele wspólnego ze sportem. Możesz postawić na przykład, która firma pierwsza wyśle człowieka na Marsa albo kto wygra wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Fortuna live zakłady

W Fortunie możesz obstawiać zakłady przedmeczowe, ale także zakłady na żywo. Jeżeli jesteś fanem esportu to dobrze trafiłeś, bowiem bukmacher Fortuna umożliwia również typowanie na żywo branży gamingowej. Chcesz oglądać i jednocześnie obstawiać mecz CS: GO – nic trudnego.

Jeżeli chodzi o realne dyscypliny sportowe, to całkiem nieźle prezentuje się platforma zakładów na żywo. Fortuna umila swoim graczom typowanie poprzez transmisje wideo, czy match tracker – to duży plus, w przeciwieństwie do firm, które streamingu nie wprowadziły do swojej oferty. Niekiedy można też znaleźć dedykowane promocje – właśnie dla zakładów live. Zakłady bukmacherskie Fortuna udostępniają w ofercie na żywo niemalże całą ofertę przedmeczową. W związku z tym tylko sporadyczne wydarzenia nie są dostępne do obstawiania live.

Fortuna aplikacja mobilna

Fortuna aplikacja

Fortuna podobnie do swojej strony internetowej, posiada także dobrze zaprojektowaną aplikację na systemy Android i iOS. Dzięki temu każdy gracz wygodnie skorzysta z usług bukmachera na swoim urządzeniu mobilnym.

Gracze korzystający z urządzeń bazujących na systemach rodziny Apple, aplikację znajdą w oficjalnym sklepie iTunes. Użytkownicy mobilni Androida aplikację pobiorą bezpośrednio na stronie bukmachera Fortuna. Plik instalacyjny nie znalazł się w sklepie Google Play – ma to związek z decyzją Google, która nie zezwala na umieszczanie aplikacji hazardowych w swoim sklepie.

Najważniejsze funkcje, jakie oferuje Fortuna aplikacja:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Transmisje TV
 • Szybkie płatności (wpłaty i wypłaty)
 • Szybki zakład
 • Powiadomienia push
 • Dedykowane promocje mobilne

Dla Windows Phone, a także innych, mniejszych systemów operacyjnych udostępniana jest mobilna wersja strony internetowej. Ona również pozwala bezproblemowo obstawiać i wykonywać wszystkie pozostałe czynności.

Wpłaty i wypłaty

W naszym artykule nie mogliśmy z pewnością pominąć metod płatności. Poniższa tabela przedstawia, w jaki sposób możesz doładować swoje konto w zakładach bukmacherskich Fortuna. Doładowanie możliwe jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Metoda wpłatyMinimalna kwota
Przelew natychmiastowy PayU1 zł
Przelew natychmiastowy tpay.com1 zł
VISA lub MasterCard1 zł
BLIK1 zł
Skrill200 zł
Gotówka w punkcie naziemnym1 zł
Karta w punkcie naziemnym1 zł

Jeżeli chodzi o wypłaty wygranych, to tutaj zakłady bukmacherskie Fortuna nie mają zbytniego pola manewru. Możliwe jest tylko podjęcie środków na osobisty rachunek bankowy – wynika to wprost z ustawy hazardowej. W przypadku przelewu natychmiastowego środki otrzymasz do 15 minut po zatwierdzeniu zlecenia wypłaty.

Fortuna opinie: kod, zakłady na esport i inne

Jak wyglądają o zakładach bukmacherskich Fortuna opinie graczy? Bukmacher jest uważany za firmę na wysokim poziomie, która zapracowała sobie na takie zaufanie użytkowników. Coraz odważniej poczyna sobie również w przypadku esportu. Dlatego, jeżeli Twoje ulubione gry to CS: GO oraz LoL, to możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Ci Fortunę. W przypadku innych gier w zakładach Fortuna opinie wygląda to nieco słabiej, ale liczymy, że i nad tym bukmacher popracuje. Zakłady bukmacherskie Fortuna wyróżniają się także pokaźną ofertą powitalną i bonusową, która może zostać zwiększona, jeżeli podasz podczas rejestracji kod promocyjny Fortuna. Aktualnie w Fortuna bonus na start to 2720 zł.