Gdzie oglądać esport LIVE
Sprawdź, gdzie oglądać esport LIVE i czy jest na rynku dostępny esport na żywo po polsku!

Uwielbiasz sporty elektroniczne i zastanawiasz się, gdzie możesz oglądać esport live? League of Legends, CS:GO, FIFA, StarCraft 2: te wszystkie gry i jeszcze więcej da się oglądać z domowego zacisza, w wykonaniu najlepszych. Bez obaw, zaraz wszystkiego się dowiesz!

Gdzie oglądać esport live

Same streamy to nie koniec, wiemy, że wielu Polaków chciałoby oprócz oglądania warstwy wizualnej usłyszeć także w pełni zrozumiały dla siebie i dostosowany do lokalnych warunków komentarz. Dlatego mamy też dla Ciebie informację, gdzie i w jaki sposób oglądać esport na żywo po polsku, z wykarmionymi na słoninie i cebuli casterami prosto znad Wisły! Sytuacja polskich miłośników sportów elektronicznych bardzo się właśnie poprawiła dzięki nowej inicjatywie bukmachera LV BET. To jak, zaciekawiony?

Esport live

Pewnie dobrze wiesz, o co w tym wszystkim chodzi. Esport live to toczone na żywo rozgrywki sportów elektronicznych. W prestiżowych ligach i turniejach mierzą się najlepsi gracze, mistrzowie poszczególnych tytułów, a my możemy się temu wszystkiemu przyglądać! LoL na żywo to tylko początek, do oglądania dostępne są nie tylko najbardziej popularne pozycje. Wybór gier robi wrażenie i z roku na rok się poprawia. Ale nie chcemy zanudzać fana sportów elektronicznych takimi podstawami, więc po szybkim wstępie przejdźmy do tego, gdzie oglądać esport live!

Gdzie oglądać esport na żywo

Sprawdźmy, gdzie obejrzysz LoL, FIFĘ czy CS:GO na żywo. Oto kilka portali, które udostępniają streamy esport live:

Jeśli chcesz oglądać esport live, to sprawdź je wszystkie i zobacz, która najbardziej Ci się spodoba! Ale to jeszcze nie koniec, prawdziwą bombę zostawiliśmy na koniec – lepiej, żeby Ci nie umknęła! Nie będziemy się jakoś szczególnie unosić, ale uwierz, że oferta dla polskiego fana esportu bardzo się właśnie poprawiła…

Esport na żywo po polsku

Polaków z pewnością ucieszy fakt, że bukmacher LV BET postanowił ze zdwojoną siłą zaangażować się w temat esportu. Rozpoczął współpracę z Fantasy Expo po to, by zapewnić rodzimym widzom możliwość oglądania rozgrywek esport live i z polskim komentarzem! W tej formie pojawią się rozgrywki z ECS, czyli Esports Championship Series, najczęściej oglądanego turnieju CS:GO.

Streamy z tego wielkiego wydarzenia będą dostępne na twitch.tv na kanałach Izakooo i esportnow. Warto zaznaczyć, że wystąpi tam Virtus.pro, czyli nasz najlepszy esportowy towar eksportowy! (Esport i eksport brzmią bardzo podobnie, więc dobrze się składa). Będziesz mógł się poczuć, jakbyś oglądał Lewandowskiego i spółkę z komentarzem Szpakowskiego czy innego klasyka.

Trochę się naczekaliśmy, ale teraz wreszcie możemy powiedzieć, że esport na żywo po polsku na dobre zadomowi się pod naszymi strzechami. Możesz za to podziękować oficjalnemu sponsorowi polskojęzycznej transmisji, bukmacherowi LV BET. To jak, gotowy, żeby oglądać esport live? Baw się dobrze!