Na kupony CS GO bukmacherzy oferują zakłady przedmeczowe i na żywo. Popularny Counter Strike znajduje się w ofercie większości operatorów. Dzięki temu w łatwy sposób możesz obstawiać potyczkę esportową w zakładach online!

Jak ogarnąć kupony CS GO na nadchodzące mecze w 2022 roku

W CS GO kupony wytypujesz na stronach internetowych bukmacherów, jak i w ich aplikacjach mobilnych. Esport jest coraz szerzej dostępny w zakładach, a mecze CS GO mają to do siebie, że są najczęściej obstawiane, jeśli chodzi o sporty elektroniczne. Można je łączyć na zdarzeniach pojedynczych, jak i akumulowanych. Obstawiając w CS GO kupony wielokrotne możesz wybierać spośród kilkunastu lig, jakie znajdziesz u takich bukmacherów jak STS i BetFAN.

Zakłady na esport, a w szczególności na CS GO mają wielu fanów wśród sympatyków gier na komputerze i konsoli. Typerzy, którzy grali lub wciąż grają w Counter Strike chętniej obstawiaj zdarzenia związane z tą aktywnością. To jedna z najpopularniejszych gier w stylu FPS, która polega na eliminowaniu przeciwnika. Ze względu na to, że w rywalizacji udział biorą dwie drużyny kupony CS GO obejmują typy na wygraną terrorystów lub antyterrorystów. Oczywiście to tylko podstawowy rynek, bo opcji do obstawiania jest znacznie więcej.

Typowanie CS GO wiąże się z wyborem bukmachera, a następnie przyjęciem strategii dotyczącej obstawiania. Z doświadczenia wiemy, że im typer bardziej zorientowany w świecie szeroko pojmowanego esportu, tym lepsze kupony przewiduje. A w końcu chodzi o to, żeby typować z jak największą skutecznością!

Obstawiając Counter Strike warto zastanowić się nad formułą gry. Początkujący typerzy powinni skupić się na zakładach przedmeczowych, które będą mogli na spokojnie analizować. Znawcy tematu, a więc specjaliści od CS GO mogą pokusić się o nieco ryzykowniejszą grę. W zakładach live trzeba podejmować błyskawiczne decyzje. Tam liczą się analityczne umiejętności i wnioski wyciągane z obrazu na żywo. Jeśli czujesz się na siłach, to być może ten rodzaj kuponów przypadnie ci do gustu. Pamiętaj jednak, że typowanie na żywo może charakteryzować się dużą zmiennością.

Jak stawiać kupony CS GO u bukmachera – krok po kroku

U bukmacherów kupony CS GO przyjmowane są w trybie pre-match i live. Najlepsi operatorzy tacy jak STS i Fortuna umożliwiają typowanie Counter Strike’a na kilkunastu rynkach. Jako użytkownik masz wybór związany nie tylko ze zwycięzcą meczu, ale też handicapem na mapy i szczegółowymi rozstrzygnięciami poszczególnych map na przestrzeni całego meczu.

Obstawianie meczy CS GO polega na stworzeniu kuponu, który jest materialnym dowodem zawarcia zakładu. Jak tworzyć w CS GO kupony, które będą respektowane przez bukmacherów? Poniżej prezentujemy zbiór porad:

 1. Zarejestruj konto u legalnego bukmachera, który oferuje zakłady na esport
 2. Jako nowy klient odbierz bonus powitalny z przeznaczeniem na typowanie CS GO
 3. W zakładce z dostępnymi sportami wybierz sekcje “esport”, a następnie przejdź do zdarzeń “Counter Strike”
 4. Wybierz ligę CS GO, która cię interesuje, a w dalszej kolejności przejdź do konkretnego pojedynku
 5. W rozwinięciu znajdziesz wszystkie kursy, które są oferowane przez bukmachera na obstawianie meczy CS GO
 6. Przy danym zdarzeniu kliknij na kurs, który chcesz umieścić na kuponie
 7. Po wybraniu typów – ustaw stawkę kuponu, a następnie potwierdź zakład
 8. Czekaj na rozstrzygnięcie swoich typów!

Jeśli chodzi o zakłady na CS GO kupony zagrane u bukmachera są rozliczane w tradycyjny sposób. W przypadku wytypowania zakładu SOLO – otrzymasz wygraną, jeśli twój typ okaże się trafiony. Natomiast, jeśli zagrałeś kupon AKO, to wygrana pojawi się na twoim koncie tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zostaną rozliczone pozytywnie. W zakładzie wielokrotnym wystarczy jeden błąd, żeby kupon wylądował w koszu. Wówczas nie ma znaczenia to, czy reszta spotkań Counter Strike’a została rozliczona pozytywnie.

Gdzie najlepiej obstawiać kupony CS GO – bukmacherzy na zakłady Counter Strike: Global Offensive

 1. STS

  STS kod promocyjny na ekstra bonus!
  18+ | T&Cs Apply
  • Potężna oferta na esport
  • Regularne bonusy i turnieje
  • Wspiera polski esport
  Bonus powitalny 1500 zł + 140 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 140 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91
 2. LV BET

  LV BET kod promocyjny z bonusem
  18+ | T&Cs Apply
  • Solidna baza zakładów na esport
  • Streaming esportu na żywo
  • Mnóstwo bonusów i turniejów esportowych
  20 zł freebet + depozytowe do 3000 zł + cashback 333 zł + 14%
  freebet 20 zł: wygrana x2 po kursie 2.00; bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; cashback 333 zł: zwrot x1 na kursie 1.75; 33 dni +14%: brak obrotu!
 3. Superbet

  Superbet kod promocyjny i bonusy
  18+ | T&Cs Apply
  • Bogara oferta zakładów na esport
  • Streaming esport na żywo
  • Wiele okazji do wykorzystania promocji
  Bonusy 3700 zł + freebety 54 zł
  freebet 34 zł: bez obrotu; bonus 20 zł: bez obrotu; bonusy 100% i cashback: x2
 4. Betfan

  BetFan kod promocyjny z bonusem
  18+ | T&Cs Apply
  • Mocarna dawka zakładów na esport
  • Oferta Esport TV
  • Bet Builder – zbuduj sobie zakład!
  Bonus powitalny 200% do 300 zł
  200% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00

Typowanie CS GO – jak skutecznie obstawiać mecze

Obstawianie meczy CS GO to trudna sztuka i powie to każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z tymi zakładami. Początkowo wydaje się, że wystarczy zagrać na faworyta i ma się zysk w kieszeni. To jednak tak nie działa, bo esport ma też wiele wspólnego z klasycznym sportem. A jak od dawna wiadomo – nieodzowną cechą rywalizacji jest niespodzianka. Obstawiający kupony CS GO wiele razy mogli się o tym przekonać, że wystarczyło drobne niepowodzenie na jednej z map, żeby zakład trafił do kosza.

Dobrą praktyką przed obstawianiem Counter Strike jest dogłębna analiza potencjałów obu drużyn. Warto sprawdzić, kto reprezentuje dany zespół. Chodzi o konkretnych zawodników, za którymi idzie cała historia występów. Można to porównać do piłki nożnej, w której zdarzają się transfery. Nie inaczej jest w świecie CS GO, gdzie zawodnicy również zmieniają drużyny.

W CS GO kupony nigdy nie powinny obejmować zdarzeń typowanych na chybił-trafił. W ten sposób nie grają zawodowi typerzy. Profesjonaliści mają w zwyczaju analizowanie meczów. W CS GO bierze się pod uwagę mapy, na których będzie odbywać się rywalizacja, a także ranga wydarzenia i długość meczu. Wszystko to pomaga w skutecznym wytypowaniu kuponu u bukmachera.

Chcesz grać w Counter Strike’a? Znajdź kupony CS GO na Allegro!

Już na starcie musimy sprecyzować sprawę: jeśli chodzi o CS GO na Allegro nie znajdziesz gotowych kuponów, które będziesz mógł obstawić. To serwis aukcyjny, a nie grupa typerska z analizami esportu. To, co znajdziesz na Allegro to różnego rodzaju dodatki do Counter Strike. O co dokładnie chodzi? M.in. o zestaw broni, który następnie możesz użyć do rywalizacji w CS GO. Co więcej, możesz zakupić fizyczne makiety np. pistoletów lub noży, które znane są właśnie z gry Counter Strike.

Niekiedy na Allegro pojawiają się ogłoszenia ze sprzedażą konta CS GO. Co one oznaczają? Wbrew pozorom nie chodzi o kupony CS GO, które mają powiązanie z zakładami bukmacherskimi. W tym przypadku mowa o loginach i hasłach do konta w grze, a co za tym idzie całej historii występów danego użytkownika. W skład takiego profilu wchodzą wszystkie osiągi m.in. liczba zwycięstw i przegranych. Zakup takiego konta odbywa się poprzez Allegro – osoba, która je przejmuje ma prawo do wprowadzenia własnych informacji np. związanych z logowaniem.