Sprawdzamy, jak prezentuje się na LVBET esport. Czy oferta tego bukmachera jest wystarczająca i warto założyć u niego konto, aby obstawiać sporty elektroniczne? Czy znajdziesz tam opłacalne bonusy? Na jakie gry można postawić zakład?

LV BET

80/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
  • Solidna baza zakładów na esport
  • Streaming esportu na żywo

LV BET kod promocyjny z bonusem

Podając w LV BET kod promocyjny dajesz sobie dodatkowy freebet, który możesz wykorzystać w całości na obstawianie esportu. A to świetny bukmacher, więc nie czekaj!

LVBET: esport jak wisienka na torcie

U bukmachera LVBET esport to jedna z ważniejszych kategorii w ofercie – a to dobry znak, bo przecież każdy lubi, jak jego ulubiona dyscyplina jest zadbana! Dla sportów elektronicznych przeznaczony jest cały osobny dział serwisu. Można obstawiać wszystkie najważniejsze gry, dla których toczą się akurat turnieje czy mecze ligowe. Dostępny jest bardzo duży wybór nie tylko dyscyplin esportowych, ale również spotkań i rynków. Do tego dla wielu meczów w serwisie można wygodnie oglądać transmisje na żywo i jednocześnie puszczać kupony.
Wszystkie powyższe wątki rozwiniemy w dalszej części artykułu, ale chyba już sam to czujesz – jeśli chodzi o esport na LVBET, oferta prezentuje naprawdę wysoką jakość i warto się nią zainteresować. Temu bukmacherowi zależy na sportach elektronicznych i regularnie rozwija się on pod tym względem.

Co takiego ma eSport na LV BET?

Jak już wspomnieliśmy, na LVBET esport to bardzo dobrze rozwinięta kategoria oferty. Po pierwsze – warto pochwalić bukmachera za zupełnie osobną kategorię serwisu dla sportów elektronicznych. Esport na LVBET jest wydzielony od innych rodzajów zakładów, na przykład tych na sport czy politykę. Dzięki temu po kliknięciu przycisku “Esport” u góry ekranu możesz się przenieść do interfejsu poświęconemu wyłącznie temu, co interesuje Cię najbardziej. To pozwoli Ci łatwiej odnajdywać interesujące Cię wydarzenia i sprawi, że będzie Ci się wygodniej obstawiało – bardzo nam się to podoba!

A jakie gry będziesz mógł obstawiać? W LVBET zakłady bukmacherskie na esport są dostępne w zasadzie na wszystkie ważne wydarzenia niezależnie od dyscypliny. Możesz się oczywiście spodziewać takich gier jak League of Legends, Dota 2, Counter Strike: GO oraz Starcraft 2, ale na tym się nie kończy. Regularnie pojawiają się także Hearthstone, FIFA, Rainbow Six, King of Glory… Oczywiście nie możemy zagwarantować, że obstawisz na LVBET esport każdego rodzaju, ale ogólnie warto zaglądać na stronę i sprawdzać, jakie wydarzenia są w ofercie.

Rynki przedmeczowe na esport

Na LVBET esport robi wrażenie nie tylko ze względu na wygodę obstawiania i liczbę gier znajdujących się w ofercie bukmachera. Niezwykle pozytywnie oceniamy także różnorodność rynków, na które można stawiać kupony. W porównaniu z niektórymi konkurencyjnymi serwisami LVBET wypada po prostu niewyobrażalnie dobrze. Potraktujmy jako przykład mecz CS: GO Fnatic kontra Dignitas w Flashpoint. Podczas gdy na Fortunie dostępnych rynków było siedem, a na eToto dwanaście, LVBET udostępniał ich… 77! (Słownie: siedemdziesiąt siedem). Sam chyba widzisz, że jeżeli chodzi o esport, LVBET po prostu deklasuje część konkurentów.
Poniżej podajemy dla przykładu część rynków, których możesz się spodziewać po tym bukmacherze:

  • zakłady na liczbę map i rund,
  • zakłady z handicapem,
  • zakłady na zwycięzcę meczu, mapy i rundy,
  • zakłady na pierwszą drużynę do liczby zabójstw,
  • zakłady na sumę zabójstw.

Jeżeli planujesz obstawiać esport – LVBET pozwoli Ci to robić w dużo bardziej urozmaicony sposób niż zwykłe puszczanie kuponu na zwycięzcę meczu.

LVBET esport live – zakłady na żywo

LVBET esport live

Na LVBET zakłady bukmacherskie na esport możesz też oczywiście obstawiać na żywo – w trakcie trwania rozgrywek. Ba, w wielu przypadkach możesz także oglądać mecze w wysokiej jakości zaraz obok interfejsu służącego do obstawiania! U tego buka streamy z esportu są dostępne nawet dla niezalogowanych użytkowników, więc spokojnie możesz wypróbować usługę jeszcze przed założeniem konta.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku zakładów przedmeczowych, również dla obstawiania na żywo dostępne są różnorodne rynki. Zarówno kursy, jak i dostępność poszczególnych zakładów zmieniają się oczywiście bardzo dynamicznie wraz z wydarzeniami na ekranie. Zależnie od tego, kiedy wejdziesz do gry, oferta może być węższa lub szersza. Ogólnie możesz się jednak spodziewać handicapów, zakładów na poszczególne mapy czy rundy, pierwszą krew, a także na dokładny wynik spotkania.

Bonusy w LVBET: esport i inne

U tego bukmachera zabawa nie kończy się na samym obstawianiu. Ma on w ofercie także liczne promocje i bonusy, dzięki którym można wycisnąć więcej kasy z wygranych zakładów albo ubezpieczyć się na wypadek przegranej. Każda akcja ma oczywiście swój regulamin, który w precyzyjny sposób opisuje jej zasady działania. Dokładne informacje na temat najświeższej oferty bonusowej oraz oficjalne regulaminy znajdziesz w zakładce “Promocje” na stronie LV BET.

Oferta powitalna

LV BET bonus powitalny

Jeżeli wpiszesz w trakcie zakładania konta na LV BET nasz kod promocyjny “MAXBONUS”, to będziesz mógł odebrać specjalny bonus powitalny o podwyższonej wartości do aż 3353 zł! Na cały ten pakiet składa się kilka różnych prezentów od bukmachera, w tym freebet 20 zł, bonus 100%, bonus 50%, a także cashback do aż 333 zł. Brzmi interesująco? Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat bonusów powitalnych oraz związanych z nimi warunków obrotu, kliknij przycisk poniżej.

Specjalne bonusy na esport

LVBET esport bonus

Z pewnością nie musimy Cie już przekonywać, że dla LVBET esport to oczko w głowie. W związku z tym stanowi oczywistość obecność bonusów na sporty elektroniczne u tego buka. Regularnie pojawiają się specjalne promocje o limitowanym czasie trwania przygotowywane z okazji najważniejszych esportowych turniejów. Możesz się spodziewać na przykład freebetów i cashbacków, a także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

W serwisie jest także dostępna cykliczna promocja na esport. LVBET pozwala graczom zgarniać dodatkowe 100 zł w formie cotygodniowego bonusu. Aby go uzyskać, wystarczy w ciągu tygodnia naliczyć w serwisie obrót na co najmniej 500 zł na zakładach AKO na esport. Brzmi ciekawie? Ta akcja nazywa się “Operacja: Esports”, na stronie bukmachera znajdziesz informację, czy jest ona aktualna oraz jak dokładnie wygląda jej regulamin.

Co jeszcze w zakładce LVBET esport?

LVBET zakładka esport transmisja live

Jak już wspomnieliśmy niejednokrotnie w tym artykule, w LV BET istnieje specjalna zakładka “Esport”, przy pomocy której możesz przenieść się do zupełnie osobnej sekcji serwisu przeznaczonej wyłącznie dla sportów elektronicznych. Przyjrzymy się teraz fukcjonalnościom, które są tam dostępne.

Po kliknięciu w przycisk “Esport” zobaczysz prawdopodobnie transmisję LIVE jednego z rozgrywających się akurat na żywo spotkań. Zazwyczaj stream pochodzi z doskonale znanego Ci zapewne portalu Twitch. Po lewej stronie możesz znaleźć menu wyboru dyscypliny i turnieju, gdzie mecze są pogrupowane w kategorie, dzięki którym łatwiej znajdziesz interesujące Cię spotkanie. Jeżeli zjedziesz w dół strony, zobaczysz ofertę zakładów dla odbywających się właśnie na żywo meczów, a także odnośniki do najciekawszych zbliżających się spotkań.

Jeżeli natomiast wybierzesz któreś wydarzenie, to po prawej stronie ekranu pojawi się miniaturowe menu obstawiania tego meczu, a nawet jego transmisja, oczywiście jeżeli jest aktualnie dostępna. To oznacza, że na LV BET możesz oglądać naraz nawet dwa spotkania – większe okienko na środku ekranu i mniejsze po prawej. Jeżeli zjedziesz w dół, główny oglądany przez Ciebie mecz zminimalizuje się i będzie podążał za Tobą po lewej stronie ekranu, tak abyś nie przegapił ani sekundy. Spokojnie możemy powiedzieć, że LV BET zbudował dla fanów esportu prawdziwe kosmiczne centrum dowodzenia zakładami!

Czy warto obstawiać esport na LVBET?

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, czy warto obstawiać esport na LVBET, to chyba po prostu nie przeczytałeś jeszcze artykułu w całości! Odpowiedź jest naprawdę prosta i udzielamy jej pewnym głosem – TAK! LV BET to obecnie jeden z najlepszych wyborów w Polsce do obstawiania esportu. Niezależnie od tego, jakie są Twoje ulubione gry i na jakie rynki preferujesz obstawiać – jest bardzo prawdopodobne, że uda Ci się tutaj znaleźć coś dla siebie.

Szeroka oferta gier

W LV BET znajdziesz praktycznie wszystkie popularne gry esportowe. Serwis nie ogranicza się do dwóch czy trzech najbardziej znanych tytułów. Będziesz mógł obstawiać tutaj również na te spoza podium popularności.

Różnorodne rynki

LV BET wyróżnia się na plus także zakresem oferowanych rynków. W przypadku praktycznie wszystkich ważniejszych wydarzeń bukmacher udostępnia cały pakiet zakładów. Będziesz mógł więc puszczać kupony nie tylko na zwycięzcę meczu, ale również na inne interesujące rynki jak handicapy czy sumy. To pozwoli Ci zaaplikować bardziej wyszukaną strategię obstawiania.

Transmisje na żywo

Kolejny plus oferty esportowej tego bukmachera to transmisje na żywo, które są dostępne dla bardzo wielu wydarzeń.

Wygodna sekcja esportowa

Esport na LVBET obstawia się bardzo wygodnie między innymi ze względu na sekcję esportową. Znajdziesz tam live streaming z meczów, a także mądrze pogrupowane wydarzenia oddzielone od innych rodzajów sportu, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej znaleźć interesujące Cię spotkania.