Czy wiesz, że LV BET odda w Twoje ręce freebet 20 zł, który możesz z powodzeniem wykorzystać na zakłady na esport?

LV BET

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 4 października, 2022
 • Solidna baza zakładów na esport
 • Streaming esportu na żywo

LV BET kod promocyjny z bonusem

Podając w LV BET kod promocyjny dajesz sobie dodatkowy freebet, który możesz wykorzystać w całości na obstawianie esportu. A to świetny bukmacher, więc nie czekaj!
LV BET kod promocyjny

Jeżeli jeszcze nie wybrałeś swojego bukmachera, to może freebet na LV BET sprawi, że zdecydujesz się na grę właśnie u tego operatora. A jeśli do tego jesteś fanem esportu, to koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą tego buka.

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: na LV BET bonus powitalny jest naprawdę świetny! Jeżeli jesteś wielbicielem esportu, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Kod promocyjny LV BET nie będzie Ci teraz potrzebny!

Kod promocyjny LV BET 2022

Już za chwilę dowiesz się czy na LV BET kod promocyjny jest potrzebny do tego, żebyś odebrał super bonus na start! Sprawdź koniecznie jaką ofertę na esport przygotował ten bukmacher.

 LV BET ofertaKod promocyjny LV BET
Kod promocyjny LV BETMAXBONUS
Bonus LV BET20 zł freebet + 100% do 1500 zł + kurs x 50 + 333 zł cashback (w sumie do 3353 zł)
Warunek obrotuFreebet x2, kurs min. 2.00

100% x4, kurs min. 1.75Cashback x1, kurs min. 1.75

Bonus LV BET do 3353 zł

LV BET kod promocyjny: bonus powitalny

Łączna wartość bonusu powitalnego u tego bukmachera może wynieść aż 3353 zł. To naprawdę duża kwota jak na polski rynek. Może właśnie dlatego część warunków bonusów są też nieco bardziej skomplikowane niż u konkurentów, ale nie martw się, zaraz Ci to wszystko wytłumaczymy.

Kod promocyjny LV BET: bonus powitalny

Na dobry początek darmowy zakład o wartości 20 zł. Wystarczy przejść na stronę buka naszym specjalnym linkiem. Jeśli tak zrobisz, będzie Ci przysługiwać bonus! Napisz jeszcze tylko na promocje@lvbet.pl, żeby zgłosić się po odbiór nagrody. Masz na kontakt z bukmacherem 24 godziny, a w tytule powinieneś wpisać “Bonus bez depozytu”.

Pozornie dostaniesz na swoje konto LV BET tylko złotówkę, ale nie przejmuj się. Będziesz mógł wykorzystać także pokaźny mnożnik kursu, dzięki któremu ta niewielka kwota zostanie rozliczona tak, jakby była warta dwie dychy. Musisz tylko ułożyć kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami, z czego każde będzie mieć kurs minimalny 1.25, natomiast kurs łączny wyniesie co najmniej 2.50. Jeśli aktywujesz bonus, zakład zostanie rozliczony tak, jakbyś postawił 20 zł!

Kod promocyjny LV BET: bonus do 3333 zł

Jak widzisz tutaj gra toczy się o dużo większą stawkę. Pamiętaj, że opisujemy warunki bonusu dla osób, które założyły konto na LV BET, klikając na nasz link partnerski. Swoje 3333 zł odbierzesz w trzech porcjach, 1500 zł od pierwszej wpłaty, 1500 zł od drugiej i 333 zł jako cashback od trzeciego depozytu.

Żeby zgarnąć pierwszy bonus, musisz dokonać depozytu w wysokości co najmniej 10 zł. Kod promocyjny LV BET nie będzie Ci w ogóle potrzebny. Otrzymasz 100% swojej wpłaty z dość prostym, czterokrotnym warunkiem obrotu po kursie min. 1.75. Twój maksymalny bonus może wynieść nawet 1500 zł.

Bonus czeka także na Ciebie za drugi depozyt. Działa on praktycznie na tej samej zasadzie co promocja opisana powyżej, identyczna jest też kwota do zgarnięcia – mowa o 1500 zł. Różnica jest taka, że tym razem w formie bonusu otrzymasz 50% wpłaconego depozytu, a nie 100%. To oznacza, że żeby odebrać pełną wartość promocji, musiałbyś wpłacić 3000 zł. I tym razem wystarczy jednak zdeponować 10 zł, żeby aktywować promocję – po prostu wówczas otrzymasz odpowiednio niższy bonus. Warunek obrotu to 3x po kursie min. 1.75 i masz 30 dni na to, żeby go spełnić.

To wciąż nie wszystko. Przy dokonaniu trzeciej wpłaty, na kwotę minimum 25 zł, bukmacher LV BET nagrodzi Cię zakładem ubezpieczonym. Cashback wykorzystasz na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1,75. Pamiętaj jednak, aby zaznaczyć opcję ubezpieczenia. Jeśli kupon nie wejdzie, a Ty otrzymasz zwrot, to będziesz musiał nim obrócić tylko raz – na zakładach o identycznym kursie minimalnym, a więc 1,75.

Warunek obrotu freebetem

Teraz przyjrzyjmy się warunkom obrotu wcześniej wspomnianego freebetu, który jest częścią ekskluzywnej oferty tylko dla tych graczy, którzy przejdą na stronę buka z naszego linku. Kod promocyjny LV BET nie będzie wymagany.

Co się dzieje z Twoją kasą, jeżeli wygrasz? Aby wypłacić wygrane pieniądze, musisz obrócić nimi dwukrotnie na zakładach o minimalnym kursie 2.00 lub 1.50 w przypadku zakładów AKO. Do warunku liczą się tylko zakłady o co najmniej trzech możliwych zakończeniach, na przykład 1X2. (Tenisowe 12 nie przejdzie). Na wypełnienie tych wymagań masz nieograniczony czas.

Warunek obrotu bonusem 100% od 1. depozytu

Zanim wypłacisz wygrane za bonus, musisz spełnić proste warunki:

 • Czterokrotny obrót przyznanym bonusem.
 • Kurs zaliczany do obrotu min. 1.75 (AKO lub SOLO).
 • Czas na obrót: 30 dni.
 • Tylko zakłady na sport i esport.

Warunek obrotu bonusem 50% od 2. depozytu

Zanim wypłacisz wygrane za bonus, musisz spełnić podobne warunki co powyżej:

 • Trzykrotny obrót przyznanym bonusem.
 • Kurs zaliczany do obrotu min. 1.75 (AKO lub SOLO).
 • Czas na obrót: 30 dni.
 • Tylko zakłady na sport i esport.

LV BET bonus esport

U tego buka są też oczywiście promocje przeznaczone dla graczy, którzy już założyli konta. W szczególności dobrze zaopiekowani są tutaj fani zakładów AKO. Najciekawsze akcje promocyjne LV BET dedykuje właśnie im. To dobra wiadomość, jeśli chcesz obstawiać na LV BET esport. Ciebie również obejmą promocje niezależnie od dyscypliny, na którą zechcesz postawić! Pamiętaj również, że u tego buka pojawiają się często bonusy czasowe, np. na czas trwania jakiegoś ważnego wydarzenia w świecie sportu. Jeżeli odbywa się właśnie turniej esportowy w CS: GO lub LoL, to koniecznie zajrzyj w zakładkę “promocje”. Jest spora szansa, że LV BET przygotuje coś ekstra dla fanów e-gamingu.

Inne bonusy w LV BET

Tak jak już wspomnieliśmy na LV BET bonus powitalny to nie wszystko. Sprawdź jakie inne promocje przygotował dla Ciebie ten operator. Obiecujemy, że jest z czego wybierać!

Turniej esportowy

Ta unikalna promocja trwa tylko od 19 marca do 19 kwietnia 2020 roku. Działa na zasadzie turnieju, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne. Do zgarnięcia są kwoty nawet do 2000 zł! O miejscu w ostatecznym rankingu decyduje liczba uzbieranych punktów. Są one przydzielane graczom za postawione za co najmniej 10 zł kupony na esport. Najwięcej punktów można zgarnąć za wygrane zakłady, ale za te przegrane również są one przydzielane! Gra toczy się w dwóch turach, nagrody zostaną rozdane zarówno po pierwszych dwóch tygodniach trwania turnieju, jak i na koniec. Sprawdź dokładne zasady działania promocji na stronie LV BET i graj o dodatkową kasę!

Bezpieczny kupon +5

Kod promocyjny LV BET cashback

Ta promocja pozwala miłośnikom ryzyka poczuć się nieco bezpieczniej. Jeśli na Twojej długiej taśmie AKO zawiedzie wyłącznie jeden typ, bukmacher zwróci Ci co tydzień zaokrągloną do pełnej złotówki stawkę przegranego kuponu nawet do 50 zł. Środki otrzymasz w formie bonusu podlegającego trzykrotnemu obrotowi po stawce minimalnej 1.75. Na spełnienie warunków masz 30 dni.

Aby Twój kupon zakwalifikował się do promocji, musi spełniać następujące warunki:

 • Stawka minimum 20 zł
 • Kurs minimum 3.00
 • AKO składający się z minimum 5 zdarzeń
 • Wszystkie wydarzenia oprócz jednego wytypowane poprawnie
 • Postawiony za środki własne, nie bonusowe
 • Rozliczone w normalnym trybie, nie jako zwrot itd.
 • Bez wykorzystywania opcji Cash Out
 • Wszystkie zakłady zakończone w jednym tygodniu od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59

Multikozak

To kolejny bonus premiujący osoby stawiające zakłady AKO, ale tym razem przeznaczony jest dla szczęściarzy. Jeśli Twój kupon z przynajmniej co najmniej czterema wydarzeniami okaże się wygrany, to LV BET jeszcze dołoży Ci szczęścia! Przysługują następujące nagrody:

 • +7,5% od wygranej za kupon z 4 wydarzeniami
 • +10% od wygranej za kupon z 5 wydarzeniami
 • +15% od wygranej za kupon z 6 wydarzeniami
 • +20% od wygranej za kupon z 7 wydarzeniami
 • +25% od wygranej za kupon z 8+ wydarzeniami

Dodatkowa kasa jest przyznawana w formie środków bonusowych podlegających trzykrotnemu obrotowi po kursach minimum 1.75. Maksymalna wartość nagrody to 1000 zł. Żeby Twój kupon wziął udział w promocji, musi spełnić następujące wymogi:

 • Co najmniej 4 wydarzenia
 • Kurs co najmniej 3.00
 • Stawka co najmniej 10 zł
 • Wszystkie zakłady zakończone w jednym tygodniu od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59
 • Postawiony za środki własne, nie bonusowe
 • Rozliczone w normalnym trybie, nie jako zwrot itd.
 • Bez wykorzystywania opcji Cash Out
 • Jeden gracz może otrzymać jeden bonus w tygodniu. Należy się po niego zgłosić do poniedziałku do godziny 15:00 pod adres promocje@lvbet.pl.

LV BET  zakłady bukmacherskie esport

Na LV BET esport jest całkiem dobrze traktowany. W ofercie jest dużo gier, z czego najlepiej reprezentowane są oczywiście League of Legends i CS GO – to dla nich znajdziesz najwięcej wydarzeń. Możesz się tam spodziewać także ciekawych rynków wychodzących poza obstawianie na wygranego i przegranego. Robi wrażenie także liczba krajów i lig, na które można obstawiać. Wielu innych buków ogranicza się do Korei Południowej czy Chin oraz największych międzynarodowych turniejów, ale nie LV BET. Esport zajmuje szczególne miejsce w ofercie tego operatora.

LV BET esport

Pomijając te najpopularniejsze gry, oprócz nich obstawisz także na przykład: DOTA 2, StarCraft 2 (SC2), King of Glory (KOG).

Całkiem tego sporo, prawda? Naszym zdaniem LV BET jest w ścisłej czołówce, wręcz na podium, jeśli chodzi o zakres oferty esportowej. Spośród najpopularniejszych pozycji brakuje w zasadzie tylko gier z serii FIFA. Szkoda, bo przecież wiele osób lubi takie obstawianie meczy. Esport na LV BET jednak i tak prezentuje się bardzo dobrze.

LV BET betowanie CS GO

Na LV BET betowanie CS GO to spora frajda. Znajdziesz tu naprawdę bardzo dużo zdarzeń do typowania, a wybór rynków jest tak szeroki, że powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Obstawisz tu m.in. poszczególne mapy z handicapem, sumę rund, to czy będzie dogrywka, no i naturalnie zwycięzcę turnieju.

LV BET obstawianie meczy LOL

Kolejnym klasykiem i jedną z najbardziej popularnych gier w esporcie jest League of Legends. Jest to gra gra strategiczna typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), która bazuje na RTG i RTS. Jeżeli chodzi o rynki zdarzeń jakie są dostępne na LV BET, to nie będziesz miał powodów do narzekań. Tutaj możesz obstawiać, oprócz zwycięzcy to, jaki pierwszy typ smoka pojawi się w grze albo największy multikill (choć taka różnorodność pojawia się raczej tylko przy największych turniejach i w najważniejszych ligach). U bukmachera LV BET obstawianie meczy LoL może być naprawdę bardzo ekscytujące.

LV BET zakłady bukmacherskie

Jako jeden z czołowych polskich bukmacherów LV BET ma również szeroką ofertę w kwestii pozostałych sportów. Jeżeli zechcesz obstawić piłkę nożną czy tenisa, niczego Ci tutaj nie zabraknie, ale oczywiście możesz postawić także na inne dyscypliny. Oprócz tych najpopularniejszych zauważysz nawet szachy i piłkę wodną. Klienci LV BET nie mają na co narzekać. Ten bukmacher ma także wyłączność na zakłady na Fame MMA.

LV BET umożliwia także stawianie zakładów na politykę czy wydarzenia kulturalne. Rynki są całkiem zróżnicowane, bukmacher miał w ofercie chociażby zwycięzcę włoskiego The Voice czy następnego premiera Danii. W porównaniu z ofertą konkurencji to naprawdę dużo. Wielu innych bukmacherów ogranicza się do najpopularniejszych wydarzeń z państw takich jak Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone.

LV BET live

Zakłady na żywo to kwintesencja bukmacherki. Dlatego warto przed wyborem swojego buka przyjrzeć się właśnie tej sekcji. Jak to wygląda na LV BET? Jest dobrze. Oczywiście najwięcej zdarzeń live jest dostępnych na piłkę nożną. Warto docenić również samo zorganizowanie zakładów na żywo na stronie bukmachera. Możesz tutaj wybrać odpowiadający Ci widok: konferencyjny, lub taki, który pozwala Ci śledzić tylko jedno spotkanie. Koniecznie zajrzyj do tej zakładki bukmachera, jeżeli interesuje Cię obstawianie meczy. Esport możesz również typować live. Emocje gwarantowane!

Niestety na LV BET nie ma opcji streamingu. To spory minus, szczególnie jeżeli chcesz obstawiać na żywo. Opcja match trackingu trochę to rekompensuje, ale i my i tak czekamy na coś więcej w tym temacie.

LV BET aplikacja mobilna

Nie ma żadnego zaskoczenia: LV BET jest graczem ze ścisłego topu, więc jest oczywistością, że umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z aplikacji mobilnej. Pobierzesz ją na Androida i na iOS, natomiast jeżeli posiadasz urządzenie z Windows Phone, i tak nie masz się czym martwić – wystarczy Ci porządnie zrealizowana mobilna strona internetowa bukmachera.

Wpłaty i wypłaty

LV BET nie pobiera oczywiście żadnych prowizji ani za wypłaty, ani za wpłaty. Depozyt złożysz u tego bukmachera przy pomocy następujących metod:

 • Paymenticon
 • Blik
 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Dotpay Cards

Zróżnicowanie robi wrażenie. Trzeba przyznać, że LV BET prezentuje się tutaj naprawdę dobrze na tle wielu polskich buków, u których miesiącami utrzymuje się stan mierności i jedynie dwie czy trzy metody depozytu.

Jeśli chodzi natomiast o wypłaty, podobnie jak u wszystkich innych bukmacherów w naszym kraju, są one możliwe wyłącznie w formie przelewu na konto bankowe.

LV BET opinie: kod, zakłady na esport i inne

Naszym zdaniem LV BET to naprawdę jeden z najlepszych polskich bukmacherów dla osoby, która chce obstawiać zakłady na esport. Oferta jest w tej kwestii naprawdę szeroka i nie pozostawia wiele do życzenia. Cieszy także obecność opłacalnych promocji, które można wykorzystać również na esport. Bonus powitalny oraz LV BET kod promocyjny pozwalają uzyskać nawet 3353 zł na grę. Suma taka robi wrażenie. Nie zapominajmy również o pozostałych promocjach tego buka, fajnej appce oraz opcji cashback.

Do wad można zaliczyć nieco skomplikowany i trudny do wypełnienia warunek obrotowy dla drugiego bonusu powitalnego. Cieszy jednak, że obrót dla pozostałych promocji, w tym bonusu od pierwszego depozytu, jest dużo łatwiejszy, co stanowi ukłon w stronę graczy. Nam marzy się jeszcze specjalny bonus skierowany do fanów esportu. Warto byłoby również, aby bukmacher zautomatyzował pewne funkcje, tak aby w celu odebrania niektórych bonusów użytkownicy nie musieli pisać maila do obsługi klienta. Wady tego operatora są jednak stosunkowo niewielkie w porównaniu do zalet. Dlatego też LV BET opinie zbiera zdecydowanie pozytywne wśród tych, którzy wybrali właśnie te zakłady bukmacherskie. Esport jest tu naprawdę wyróżniony, więc również wielbiciele wirtualnych rozgrywek będą bardzo zadowoleni.