esportsbetting_logo

Czy wiesz, że w zamian za kod promocyjny LV BET odda w Twoje ręce freebet 20 zł, który możesz z powodzeniem wykorzystać na zakłady na esport?

LV BET kod promocyjny

Kod promocyjny LV BET

Dzisiaj sprawdzimy, czy u bukmachera LV BET opłaca się obstawiać zakłady na esport. To znana i działająca już od wielu lat marka, więc spodziewamy się po niej samych dobrych rzeczy. Do tego udostępnia kod promocyjny LV BET, co podwyższa bonus powitalny! Przekonajmy się, jak wygląda na LV BET esport.

Obstawiaj eSport w LV BET!

Kod promocyjny LV BET

Kod promocyjny LV BET
Kod promocyjny LV BETMAXBONUS
Bonus LV BET20 zł freebet + kurs x100 + kurs x 50 (w sumie do 1500 zł)
Warunek obrotu

Freebet x2, kurs min. 2.00

Mnożnik x4, kurs min. 2.00

Bonus LV BET do 1520 zł

LV BET bonus powitalny

 

Łączna wartość bonusu powitalnego u tego bukmachera może wynieść aż 1520 zł. To naprawdę duża kwota jak na polski rynek. Może właśnie dlatego warunki bonusu są też nieco bardziej skomplikowane niż u konkurentów, ale nie martw się, zaraz Ci to wszystko wytłumaczymy.

Bonus LV BET freebet 20 zł

Na dobry początek darmowy zakład o wartości 20 zł. Wystarczy założyć konto, wykorzystując w trakcie rejestracji kod promocyjny LV BET “MAXBONUS”. Jeśli tak zrobisz, będzie Ci przysługiwać bonus! Napisz jeszcze tylko na promocje@lvbet.pl, żeby zgłosić się po odbiór nagrody. Masz na kontakt z bukmacherem 24 godziny, a w tytule powinieneś wpisać “Bonus bez depozytu”.

Pozornie dostaniesz na swoje konto LV BET tylko złotówkę, ale nie przejmuj się. Będziesz mógł wykorzystać także pokaźny mnożnik kursu, dzięki któremu ta niewielka kwota zostanie rozliczona tak, jakby była warta dwie dychy. Musisz tylko ułożyć kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami, z czego każde będzie mieć kurs minimalny 1.25, natomiast kurs łączny wyniesie co najmniej 2.50. Jeśli aktywujesz bonus, zakład zostanie rozliczony tak, jakbyś postawił 20 zł!

Warunek obrotu freebet 20 zł

Co się dzieje z Twoją kasą, jeżeli wygrasz? Aby wypłacić wygrane pieniądze, musisz obrócić nimi dwukrotnie na zakładach o minimalnym kursie 2.00 lub 1.50 w przypadku zakładów AKO. Do warunku liczą się tylko zakłady o co najmniej trzech możliwych zakończeniach, na przykład 1X2. (Tenisowe 12 nie przejdzie). Na wypełnienie tych wymagań masz nieograniczony czas.

Bonus LV BET mnożnik kursu do 1500 zł

Jak widzisz tutaj gra toczy się o dużo większą stawkę, ale tak naprawdę sam mechanizm bonusu nie różni się jakoś szczególnie. Pamiętaj, że opisujemy warunki bonusu dla osób, które wykorzystały kod promocyjny LV BET. Swoje 1500 zł odbierzesz w dwóch porcjach, 1000 zł od pierwszej wpłaty i 500 zł od drugiej.

Żeby zgarnąć tę kasę, musisz dokonać depozytu o wysokości co najmniej 50 zł. Oczywiście zakładamy, że założyłeś już konto, wpisując przy tym kod promocyjny LV BET. Po wpłaceniu pieniędzy otrzymasz bonus w wysokości 1% wpłaconej kwoty, ale, uwaga, postawiony za te środki kupon będzie mieć mnożnik kursu x100. To oznacza, że w praktyce dostajesz od LV BET bonus 100% od wpłaty! Bardzo podobnie wygląda to przy drugim depozycie, ale wówczas mnożnik wynosi x50. Krótko mówiąc: wpłać po tysiąc złotych przy pierwszym i drugim depozycie, a za pierwszym razem zgarniesz nawet 1000 zł i za drugim do 500 zł.

W obu przypadkach jest potrzebna jedna prosta czynność, żeby z otrzymanej niewielkiej kwoty zrobić obiecany pokaźny bonus. Musisz złożyć kupon AKO z co najmniej trzema wydarzeniami, o kursie całkowitym minimum 2.50 i kursach pojedynczych zdarzeń minimum 1.25. Jeśli aktywujesz mnożnik, odbierzesz równowartość nawet 1000 zł po pierwszym, a 500 zł po drugim depozycie! Jest zabronione stawianie zakładów przeciwstawnych z własnych środków.

LV BET ma też przygotowaną opcję dla osób, które planują wpłatę mniejszych środków. Jeżeli Twój pierwszy depozyt wyniesie od 10 zł do 49.99 zł, to odezwij się pod promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus Powitalny”. Dostaniesz bonus na 10% swojej wpłaty i na tych samych zasadach co opisane powyżej będziesz mógł postawić go z mnożnikiem x10!

Warunek obrotu mnożnik kursu 1500 zł

Abyś mógł wypłacić całość swoich środków, musisz:

 • W przypadku pierwszej wpłaty czterokrotnie obrócić wpłaconym depozytem.
 • W przypadku drugiej wpłaty trzykrotnie obrócić wpłaconym depozytem

Jeżeli wpłacisz więcej niż 1000 zł, warunkowi będzie podlegał tylko pierwszy tysiąc. Obstawiać musisz kupony pojedyncze o kursie co najmniej 2.00. lub kupony AKO, na których znajduje się przynajmniej jedno wydarzenie z kursem minimalnym 1.50. Jest zabronione stawianie zakładów przeciwstawnych. Nie ma ograniczenia czasowego. Sporty wirtualne się nie liczą, nie można też na nie wykorzystać swojego mnożnika.

Wypróbuj bonus LV BET!

Inne bonusy

U tego buka są też oczywiście promocje przeznaczone dla graczy, którzy już założyli konta. W szczególności dobrze zaopiekowani są tutaj fani zakładów AKO. Najciekawsze akcje promocyjne LV BET dedykuje właśnie im. To dobra wiadomość, jeśli chcesz obstawiać esport. Ciebie również obejmą promocje niezależnie od dyscypliny, na którą zechcesz postawić!

Bezpieczny kupon 5+

LV BET cashback

 

Ta promocja pozwala miłośnikom ryzyka poczuć się nieco bezpieczniej. Jeśli na Twojej długiej taśmie AKO zawiedzie wyłącznie jeden typ, bukmacher zwróci Ci co tydzień zaokrągloną do pełnej złotówki stawkę przegranego kuponu nawet do 50 zł. Środki otrzymasz w formie bonusu podlegającego trzykrotnemu obrotowi po stawce minimalnej 1.75. Na spełnienie warunków masz 30 dni.

Aby Twój kupon zakwalifikował się do promocji, musi spełniać następujące warunki:

 • Stawka minimum 20 zł
 • Kurs minimum 3.00
 • AKO składający się z minimum 5 zdarzeń
 • Wszystkie wydarzenia oprócz jednego wytypowane poprawnie
 • Postawiony za środki własne, nie bonusowe
 • Rozliczone w normalnym trybie, nie jako zwrot itd.
 • Bez wykorzystywania opcji Cash Out
 • Wszystkie zakłady zakończone w jednym tygodniu od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59

Multikozak

To kolejny bonus premiujący osoby stawiające zakłady AKO, ale tym razem przeznaczony jest dla szczęściarzy. Jeśli Twój kupon z przynajmniej co najmniej czterema wydarzeniami okaże się wygrany, to LV BET jeszcze dołoży Ci szczęścia! Przysługują następujące nagrody:

 • +7,5% od wygranej za kupon z 4 wydarzeniami
 • +10% od wygranej za kupon z 5 wydarzeniami
 • +15% od wygranej za kupon z 6 wydarzeniami
 • +20% od wygranej za kupon z 7 wydarzeniami
 • +25% od wygranej za kupon z 8+ wydarzeniami

Dodatkowa kasa jest przyznawana w formie środków bonusowych podlegających trzykrotnemu obrotowi po kursach minimum 1.75. Maksymalna wartość nagrody to 1000 zł. Żeby Twój kupon wziął udział w promocji, musi spełnić następujące wymogi:

 • Co najmniej 4 wydarzenia
 • Kurs co najmniej 3.00
 • Stawka co najmniej 10 zł
 • Wszystkie zakłady zakończone w jednym tygodniu od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59
 • Postawiony za środki własne, nie bonusowe
 • Rozliczone w normalnym trybie, nie jako zwrot itd.
 • Bez wykorzystywania opcji Cash Out

Jeden gracz może otrzymać jeden bonus w tygodniu. Należy się po niego zgłosić do poniedziałku do godziny 15:00 pod adres promocje@lvbet.pl.

Sprawdź promocje LV BET!

LV BET esport

Na stronie LV BET esport nie jest odseparowany od pozostałych dyscyplin. To z jednej strony dobrze, bo każda z gier traktowana jest jako osobny sport na tych samych zasadach, co piłka nożna albo koszykówka. Jest w tym pewna logika i szacunek do różnorodoności elektronicznych rozgrywek. Z drugiej strony sprawia to jednak, że trudniej znaleźć poszczególne gry, bo są one rozsypane pomiędzy różnorodnymi sportami bez żadnego pogrupowania. Sam oceń, czy takie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje.

Zakłady LV BET oferta

LV BET esport

 

Zakłady na esport

Na LV BET esport jest całkiem dobrze traktowany. W ofercie jest dużo gier, z czego najlepiej reprezentowane są oczywiście League of Legends i CS:GO – to dla nich znajdziesz najwięcej wydarzeń. Możesz się tam spodziewać także ciekawych rynków wychodzących poza obstawianie na wygranego i przegranego. W CS:GO obstawisz np. na poszczególne mapy z handicapem albo czy będzie dogrywka, a w LOL na pierwszy typ smoka w grze albo największy multikill (choć taka różnorodność pojawia się raczej tylko przy największych turniejach i w najważniejszych ligach). Robi wrażenie także liczba krajów i lig, na które można obstawiać. Wielu innych buków ogranicza się do Korei Południowej czy Chin oraz największych międzynarodowych turniejów, ale nie LV BET.

Pomijając te najpopularniejsze gry, oprócz nich obstawisz także na przykład:

 • Hearthstone
 • Heroes of the Storm
 • StarCraft 2
 • Dota 2
 • Overwatch
 • StarCraft
 • Warcraft III
 • Rainbow Six
 • Rocket League

Całkiem tego sporo, prawda? Naszym zdaniem LV BET jest w ścisłej czołówce, wręcz na podium, jeśli chodzi o zakres oferty esportowej. Spośród najpopularniejszych pozycji brakuje w zasadzie tylko gier z serii FIFA.

Zakłady na pozostałe sporty

Jako jeden z czołowych polskich bukmacherów LV BET ma również szeroką ofertę w kwestii pozostałych sportów. Jeżeli zechcesz obstawić piłkę nożną czy tenisa, niczego Ci tutaj nie zabraknie, ale oczywiście możesz postawić także na inne dyscypliny. Oprócz tych najpopularniejszych zauważysz nawet szachy i piłkę wodną. Klienci LV BET nie mają na co narzekać. Ten bukmacher ma także wyłączność na zakłady na Fame MMA.

Zakłady pozasportowe

LV BET umożliwia także stawianie zakładów na politykę czy wydarzenia kulturalne. Rynki są całkiem zróżnicowane, bukmacher miał w ofercie chociażby zwycięzcę włoskiego The Voice czy następnego premiera Danii. W porównaniu z ofertą konkurencji to naprawdę dużo. Wielu innych bukmacherów ogranicza się do najpopularniejszych wydarzeń z państw takich jak Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone.

LV BET aplikacja

Nie ma żadnego zaskoczenia: LV BET jest graczem ze ścisłego topu, więc jest oczywistością, że umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z aplikacji mobilnej. Pobierzesz ją na Androida i na iOS, natomiast jeżeli posiadasz urządzenie z Windows Phone, i tak nie masz się czym martwić – wystarczy Ci porządnie zrealizowana mobilna strona internetowa bukmachera.

Płatności w LV BET

LV BET nie pobiera oczywiście żadnych prowizji ani za wypłaty, ani za wpłaty. Depozyt złożysz u tego bukmachera przy pomocy następujących metod:

 • Paymenticon
 • Blik
 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Dotpay Cards

Zróżnicowanie robi wrażenie. Trzeba przyznać, że LV BET prezentuje się tutaj naprawdę dobrze na tle wielu polskich buków, u których miesiącami utrzymuje się stan mierności i jedynie dwie czy trzy metody depozytu.

Jeśli chodzi natomiast o wypłaty, podobnie jak u wszystkich innych bukmacherów w naszym kraju, są one możliwe wyłącznie w formie przelewu na konto bankowe.

LV BET i zakłady na esport – opinie

Naszym zdaniem LV BET to naprawdę jeden z najlepszych polskich bukmacherów dla osoby, która chce obstawiać zakłady na esport. Oferta jest w tej kwestii naprawdę szeroka i nie pozostawia wiele do życzenia. Cieszy także obecność opłacalnych promocji, które można wykorzystać również na esport. Bonus powitalny, powiększany dodatkowo przez kod promocyjny LV BET, jest naprawdę duży. Bukmacher udostępnia też wygodną aplikację mobilną.

Do wad można zaliczyć nieco skomplikowany i trudny do wypełnienia warunek obrotowy bonusu powitalnego. Cieszy jednak, że obrót dla pozostałych promocji jest dużo łatwiejszy, co stanowi ukłon w stronę graczy. Warto byłoby jednak, aby LV BET zautomatyzował pewne funkcje, tak aby w celu odebrania niektórych bonusów użytkownicy nie musieli pisać maila do obsługi klienta. Wady tego bukmachera są jednak stosunkowo niewielkie w porównaniu do zalet, dlatego nasza ocena jest pozytywna.

Obstawiaj zakłady na esport w LV BET!