Bonus cashback 1000 zł + freebet 20 zł!

Mega!

BUKBONUS

Bierz kod!

PZBuk esport – oferta zakładów 2021

Sport elektroniczny budzi coraz większe emocje. Dlatego też postanowiliśmy prześwietlić, jak ma się w PZBuk esport. Szczególny nacisk kładziemy na dostępne sporty, zakłady a także co tu dużo ukrywać, bonusy bukmacherskie.

Zakłady w PZBuk: esport

Niesamowity fenomen sportu elektronicznego dostrzegły już niemalże wszystkie zakłady bukmacherskie. Jeszcze kilka lat temu, na palcach jednej ręki moglibyśmy policzyć bukmacherów oferujących zakłady na esport. Dziś można rzec, kto nie ma esportu, wypada z gry. I nie będzie to zbytnią przesadą.

Sama oferta na esport jednak nie wystarczy, a gracze – zwłaszcza najbardziej zagorzali fani sportu elektronicznego są coraz bardziej wymagający. Jeśli do nich należysz, to nie ma co ukrywać – jesteśmy pewni, że zakłady na esport w PZBuk przypadną Ci do gustu. Oferta bukmachera wygląda solidnie. PZBuk nie pominął żadnej kluczowej gry czy turnieju. Dodatkowo, swoją ofertę okrasił ciekawymi promocjami i bonusami bukmacherskimi. Warto zapoznać się z jej szczegółami, co czynimy poniżej.

Postaw zakład!

eSport w PZBuk – jak to wygląda?

Rozłóżmy esport w PZBuk na czynniki pierwsze. Jesteśmy przekonani, że samo hasło “oferta jest solidna” nie jest zbyt przekonujące. Dlatego zobacz, jakie gry można betować u tego bukmachera oraz przede wszystkim – jakie rodzaje zakładów możesz stawiać.

Na samym początku musimy przyznać, że choć w PZBuk esport został potraktowany z należytym szacunkiem, to można się doczepić faktu, że odnośnik do zakładów na esport nie został umieszczony w menu głównym. Jest on nieco niżej, w podmenu, ale nie będąc zbytnio czepialskimi przejdźmy do analizy sportów i zakładów.

Jakie gry możesz obstawiać?

W PZBuk zakłady bukmacherskie możesz stawiać na następujące gry komputerowe: Counter Strike: GO, League of Legends, Dota 2, Overwatch, Starcraft 2, Rainbow Six oraz King of Glory. Czy czegoś brakuje? Przede wszystkim Fify, ale patrząc na listę dostępnych gier, jak najbardziej można przymknąć oko. I tak jest grubo!

Jakie zakłady możesz stawiać?

rynki bukmacherskie na esport w pzbuk

Kursy z dnia 17.11.2020r.

Napisaliśmy na wstępie, że w PZBuk esport wygląda solidnie. By tak było, to bukmacher musi nie tylko dostarczyć pokaźną ofertę gier, ale też i zakładów. No więc jeśli myślisz, że możesz stawiać tylko na zwycięstwo, to oj nie, grubo się mylisz. W zakładach bukmacherskich PZBuk wariantów jest dużo więcej!

Możesz stawiać nie tylko na zwycięstwo, ale także zakłady z handicapem, obstawiać konkretne mapy/rundy czy zagrać zakłady over/under np. na liczbę punktów, rund czy zabójstw. A to ciągle nie wszystko. Liczba zakładów uzależniona jest rzecz jasna od rangi meczu. Przykładowo, na rozgrywki ESL znajdziesz kilkadziesiąt rynków na pojedynczy mecz, a tak kolorowo nie będzie już w meczu Counter-Strike czy League of Legends o tzw. “puchar sołtysa”.

PZBuk esport live – zakłady na żywo

pzbuk esport na żywo

Zakłady na esport w PZBuk możesz zawierać przedmeczowo lub na żywo. Sam zdecyduj, którą formę obstawiania esportu wolisz. Równie dobrze możesz połączyć jedno z drugim. Niemniej jednak zakłady na żywo bywają bardziej przewidywalne. Zwłaszcza, kiedy masz bezpośredni podgląd tego, co dzieje się w danym meczu, na danej mapie czy rundzie. Wówczas łatwiej przewidzieć wydarzenia czy dostrzec gorszy dzień któregoś z graczy.

Bonusy PZBuk: esport i inne

PZBuk podobnie, jak inni bukmacherzy, wita nowych graczy hojnymi bonusami. W tym przypadku mówimy o zakładzie ubezpieczonym na kwotę 1000 złotych oraz dodatkowym darmowym zakładem. Drugi bonus otrzymasz jednak wyłącznie, jeśli zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym. Mowa tu o freebecie 20 złotych, który możesz wykorzystać także na zakłady na esport.

Oferta powitalna

W ofercie powitalnej PZBuk czekają na Ciebie dwa bonusy. Aby zgarnąć pełną pulę, podaj podczas rejestracji kod promocyjny: BUKBONUS.

Pierwszym bonusem, który wpadnie na Twoje konto jest cashback. Jeżeli chcesz obstawiać w PZBuk esport, to mamy dobrą informację – zakład ubezpieczony też Ci przysługuje! Jak go odebrać? Zarejestruj się u bukmachera, podając prawdziwe dane, a następnie zweryfikuj swój numer telefonu komórkowego. I to wszystko! Teraz czas na pierwszy depozyt i wysłanie pierwszego kuponu.

I tutaj mała niespodzianka. Bukmacher PZBuk ubezpieczy nie tyle Twój pierwszy zakład, co pierwszy przegrany zakład! Co to oznacza? A no tyle, że zwrot możesz otrzymać nawet za drugi czy trzeci kupon, jeśli to on okaże się pierwszym nietrafionym. Pamiętaj jednak, żeby był to kupon akumulowany (min. 2 zdarzenia), a kurs każdego zdarzenia był nie mniejszy niż 1.40. Jeśli spełnisz te proste warunki, to PZBuk zwróci stawkę. Maksymalny zwrot to 1000 zł.

To jeszcze nie koniec dobrych informacji. Zwrot od PZBuk zakłady bukmacherskie nie jest objęty wymogiem obrotu. W ramach zwrotu otrzymasz darmowy zakład, który musisz wykorzystać na kupon wielokrotny (min. 2 zdarzenia) z kursem min. 1.4. I to wszystko, wygrana jest Twoja!

Wspominaliśmy o kodzie promocyjnym: BUKBONUS. Rejestrując się z nim, otrzymasz na start nie tylko zakład ubezpieczony, ale także darmowy zakład. Pod warunkiem, że dokonasz pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 20 złotych, na Twoje konto wpadnie freebet 20 zł. Będzie on od ręki gotowy do wykorzystania na zakładzie akumulowanym z kursem co najmniej 1.40 dla każdego zdarzenia. Jeżeli wygrasz, możesz wypłacić kasę lub obstawiać dalej wedle własnego uznania. Wszystko dlatego, że darmowy zakład nie jest objęty wymogiem obrotu!

Więcej o ofercie

Specjalne bonusy na esport

Choć w PZBuk esport wygląda, no dobra, przyznajmy to wprost – kozacko, to bukmacher nie przygotował aktualnie żadnych dedykowanych promocji. Ale moment. Śmiało możesz wykorzystać zakład ubezpieczony z oferty powitalnej na esport (do 1000 zł) oraz obstawiać esport za freebet 20 zł.

Warto jednak na bieżąco śledzić ofertę bukmachera PZBuk. Zwłaszcza przy okazji najważniejszych turniejów Counter-Strike’a czy League of Legends. Bukmacher przyzwyczaił, że podczas takich wydarzeń potrafi zasypywać graczy różnymi promocjami.

Czy w PZBuk esport jest dostępny także w aplikacji?

Ba! Zarówno strona internetowa, strona mobilna, jak i aplikacja PZBuk dają Ci dostęp do zakładów na esport. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że najlepiej obstawiać w aplikacji.

Dlaczego? Telefon w odróżnieniu do komputera masz zawsze pod ręką. Wystarczą trzy, no może cztery kliknięcia i już stawiasz zakład. Aplikacja otwiera też ciekawą możliwość dla zakładów na żywo. Na komputerze, na pełnym ekranie możesz oglądać stream, a na telefonie bez przerywania transmisji stawiać zakłady.

Wielu graczy zastanawia się też, czy w aplikacji PZBuk dostępne są bonusy na esport. Jeśli bukmacher takowe oferuje, to owszem – możesz je wykorzystać na komputerze lub na telefonie.

Reasumując, aplikacja to odzwierciedlenie strony internetowej, ale została skrojona i dostosowana pod urządzenia mobilne. Tak, aby Twoje zakłady na esport były jeszcze łatwiejsze no i przede wszystkim szybsze.

Jak oceniamy esport w PZBuk?

Powoli cumujemy w porcie, a to oznacza, że czas na krótkie podsumowanie naszego rejsu po esporcie w PZBuk.

Trzeba przyznać, że oferta esportowa u tego bukmachera prezentuje się bardzo solidnie. Mamy na myśli tutaj zarówno dostępne sporty, jak i szeroką gamę zakładów bukmacherskich.

Nie należy też zapominać o ofercie powitalnej (cashback 1000 zł + freebet 20 zł), którą możesz w pełni wykorzystać na zakłady na esport. Podczas najważniejszych turniejów gier komputerowych możesz liczyć także na ciekawe promocje.

To wszystko sprawia, że PZBuk jest ciekawym miejscem dla wszystkich fanów sportu elektronicznego, którzy chcą spróbować swojego szczęścia w zakładach bukmacherskich. Jeżeli do nich dołączysz, jesteśmy pewni – nie zawiedziesz się.

Solidna oferta zakładów na esport

Możesz stawiać zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Do wyboru masz wszystkie najważniejsze gry – z Counter Strike: GO, League of Legends i Dota 2 na czele. Same zakłady to nie tylko obstawianie zwycięzcy meczu, ale też szereg zdarzeń, które występują w każdym meczu.

Bonusy na esport

Za pierwszy przegrany zakład na esport, po spełnieniu kilku warunków promocji, otrzymasz zwrot do 1000 zł. Dodatkowo, po rejestracji z kodem, za pierwszy depozyt na min. 20 zł, otrzymasz także freebet 20 zł. I ten bonus możesz wykorzystać śmiało na zakłady na esport. Pamiętaj też, że przy okazji ważnych turniejów, jak chociażby Counter Strike: GO ESL, PZBuk zaprezentuje kolejne oferty promocyjne. Śledź więc na bieżąco, co dzieje się na stronie tego bukmachera!