Sport elektroniczny budzi coraz większe emocje. Dlatego też postanowiliśmy prześwietlić, jak ma się w PZBuk esport. Szczególny nacisk kładziemy na dostępne sporty, zakłady a także co tu dużo ukrywać, bonusy bukmacherskie.

PZBuk

70/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
  • Mocna oferta na esport
  • Wygodny interfejs

PZBuk kod bonusowy na bonus

W PZBuk kod bonusowy daje freebet, który możesz śmiało wykorzystać w zakładach na esport. A jest w czym wybierać! Miej oko na tego bukmachera!

Zakłady w PZBuk: esport

Niesamowity fenomen sportu elektronicznego dostrzegły już niemalże wszystkie zakłady bukmacherskie. Jeszcze kilka lat temu, na palcach jednej ręki moglibyśmy policzyć bukmacherów oferujących zakłady na esport. Dziś można rzec, kto nie ma esportu, wypada z gry. I nie będzie to zbytnią przesadą.

Sama oferta na esport jednak nie wystarczy, a gracze – zwłaszcza najbardziej zagorzali fani sportu elektronicznego są coraz bardziej wymagający. Jeśli do nich należysz, to nie ma co ukrywać – jesteśmy pewni, że zakłady na esport w PZBuk przypadną Ci do gustu. Oferta bukmachera wygląda solidnie. PZBuk nie pominął żadnej kluczowej gry czy turnieju. Dodatkowo, swoją ofertę okrasił ciekawymi promocjami i bonusami bukmacherskimi. Warto zapoznać się z jej szczegółami, co czynimy poniżej.

eSport w PZBuk – jak to wygląda?

Rozłóżmy esport w PZBuk na czynniki pierwsze. Jesteśmy przekonani, że samo hasło “oferta jest solidna” nie jest zbyt przekonujące. Dlatego zobacz, jakie gry można betować u tego bukmachera oraz przede wszystkim – jakie rodzaje zakładów możesz stawiać.

Na samym początku musimy przyznać, że choć w PZBuk esport został potraktowany z należytym szacunkiem, to można się doczepić faktu, że odnośnik do zakładów na esport nie został umieszczony w menu głównym. Jest on nieco niżej, w podmenu, ale nie będąc zbytnio czepialskimi przejdźmy do analizy sportów i zakładów.

Jakie gry możesz obstawiać?

W PZBuk zakłady bukmacherskie możesz stawiać na następujące gry komputerowe: Counter Strike: GO, League of Legends, Dota 2, Overwatch, Starcraft 2, Rainbow Six oraz King of Glory. Czy czegoś brakuje? Przede wszystkim Fify, ale patrząc na listę dostępnych gier, jak najbardziej można przymknąć oko. I tak jest grubo!

Jakie zakłady możesz stawiać?

rynki bukmacherskie na esport w pzbuk
Kursy z dnia 17.11.2020r.

Napisaliśmy na wstępie, że w PZBuk esport wygląda solidnie. By tak było, to bukmacher musi nie tylko dostarczyć pokaźną ofertę gier, ale też i zakładów. No więc jeśli myślisz, że możesz stawiać tylko na zwycięstwo, to oj nie, grubo się mylisz. W zakładach bukmacherskich PZBuk wariantów jest dużo więcej!

Możesz stawiać nie tylko na zwycięstwo, ale także zakłady z handicapem, obstawiać konkretne mapy/rundy czy zagrać zakłady over/under np. na liczbę punktów, rund czy zabójstw. A to ciągle nie wszystko. Liczba zakładów uzależniona jest rzecz jasna od rangi meczu. Przykładowo, na rozgrywki ESL znajdziesz kilkadziesiąt rynków na pojedynczy mecz, a tak kolorowo nie będzie już w meczu Counter-Strike czy League of Legends o tzw. “puchar sołtysa”.

PZBuk esport live – zakłady na żywo

pzbuk esport na żywo

Zakłady na esport w PZBuk możesz zawierać przedmeczowo lub na żywo. Sam zdecyduj, którą formę obstawiania esportu wolisz. Równie dobrze możesz połączyć jedno z drugim. Niemniej jednak zakłady na żywo bywają bardziej przewidywalne. Zwłaszcza, kiedy masz bezpośredni podgląd tego, co dzieje się w danym meczu, na danej mapie czy rundzie. Wówczas łatwiej przewidzieć wydarzenia czy dostrzec gorszy dzień któregoś z graczy.

Bonusy PZBuk: esport i inne

PZBuk podobnie, jak inni bukmacherzy, wita nowych graczy hojnymi bonusami. W tym przypadku mówimy o darmowym zakładzie 50 zł oraz zakładzie ubezpieczonym na kwotę 1000 złotych. Oba bonusy możesz wykorzystać także, obstawiając esport.

Oferta powitalna

W ofercie powitalnej PZBuk czekają na Ciebie dwa bonusy. Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszego linka.

Pierwszym bonusem, który wpadnie na Twoje konto jest freebet 50 zł. Jeżeli chcesz obstawiać w PZBuk esport, to mamy dobrą informację – darmowy zkaład też Ci przysługuje! Jak go odebrać? Zarejestruj się u bukmachera, podając prawdziwe dane, a następnie wpłać co najmniej 50 zł, zagraj pierwszy kupon za min. 50 zł (AKO, kurs łączny min. 2.00). Po chwili ujrzysz freebet 50 zł. Wykorzystasz go na kuponie ako (min. kurs 1.40 dla każdego zdarzenia). Wygrana nie podlega żadnemu obrotowi!

To jeszcze nie koniec dobrych informacji. PZBuk ma dla Ciebie także cashback, i to aż do 1000 zł! Wystarczy zagrać kupon wielokrotny za min. 100 zł (kurs min. 1.40 dla każdego zdarzenia). I tutaj mała niespodzianka. Bukmacher PZBuk ubezpieczy nie tyle Twój pierwszy zakład, co pierwszy przegrany zakład! Co to oznacza? A no tyle, że zwrot możesz otrzymać nawet za drugi czy trzeci kupon, jeśli to on okaże się pierwszym nietrafionym. Pamiętaj jednak, żeby był to kupon akumulowany, spełniający wscześniej wskazane wymogi. Jeśli dopełnisz tego prostego warunki, to PZBuk zwróci 100% stawki bez odejmowania podatku. Maksymalny zwrot to 1000 zł, przyznawany jako darmowy zakład. Użyjesz go na ako z kursem min. 1.40 dla każdego zdarzenia. Wygrana nie podlega obrotowi!

Specjalne bonusy na esport

Choć w PZBuk esport wygląda, no dobra, przyznajmy to wprost – kozacko, to bukmacher nie przygotował aktualnie żadnych dedykowanych promocji. Ale moment. Śmiało możesz wykorzystać i freebet i cashback z oferty powitalnej na zakłady na esport.

Warto jednak na bieżąco śledzić ofertę bukmachera PZBuk. Zwłaszcza przy okazji najważniejszych turniejów Counter-Strike’a czy League of Legends. Bukmacher przyzwyczaił, że podczas takich wydarzeń potrafi zasypywać graczy różnymi promocjami.

Czy w PZBuk esport jest dostępny także w aplikacji?

Ba! Zarówno strona internetowa, strona mobilna, jak i aplikacja PZBuk dają Ci dostęp do zakładów na esport. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że najlepiej obstawiać w aplikacji.

Dlaczego? Telefon w odróżnieniu do komputera masz zawsze pod ręką. Wystarczą trzy, no może cztery kliknięcia i już stawiasz zakład. Aplikacja otwiera też ciekawą możliwość dla zakładów na żywo. Na komputerze, na pełnym ekranie możesz oglądać stream, a na telefonie bez przerywania transmisji stawiać zakłady.

Wielu graczy zastanawia się też, czy w aplikacji PZBuk dostępne są bonusy na esport. Jeśli bukmacher takowe oferuje, to owszem – możesz je wykorzystać na komputerze lub na telefonie.

Reasumując, aplikacja to odzwierciedlenie strony internetowej, ale została skrojona i dostosowana pod urządzenia mobilne. Tak, aby Twoje zakłady na esport były jeszcze łatwiejsze no i przede wszystkim szybsze.

Jak oceniamy esport w PZBuk?

Powoli cumujemy w porcie, a to oznacza, że czas na krótkie podsumowanie naszego rejsu po esporcie w PZBuk.

Trzeba przyznać, że oferta esportowa u tego bukmachera prezentuje się bardzo solidnie. Mamy na myśli tutaj zarówno dostępne sporty, jak i szeroką gamę zakładów bukmacherskich.

Nie należy też zapominać o ofercie powitalnej (freebet 50 zł + cashback 1000 zł), którą możesz w pełni wykorzystać na zakłady na esport. Podczas najważniejszych turniejów gier komputerowych możesz liczyć także na ciekawe promocje.

To wszystko sprawia, że PZBuk jest ciekawym miejscem dla wszystkich fanów sportu elektronicznego, którzy chcą spróbować swojego szczęścia w zakładach bukmacherskich. Jeżeli do nich dołączysz, jesteśmy pewni – nie zawiedziesz się.

Solidna oferta zakładów na esport

Możesz stawiać zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Do wyboru masz wszystkie najważniejsze gry – z Counter Strike: GO, League of Legends i Dota 2 na czele. Same zakłady to nie tylko obstawianie zwycięzcy meczu, ale też szereg zdarzeń, które występują w każdym meczu.

Bonusy na esport

Po spełnieniu kilku warunków otrzymasz freebet 50 zł. Dodatkowo za pierwszy przegrany zakład na esport, po spełnieniu kilku warunków promocji, otrzymasz zwrot do 1000 zł. Pamiętaj też, że przy okazji ważnych turniejów, jak chociażby Counter Strike: GO ESL, PZBuk zaprezentuje kolejne oferty promocyjne. Śledź więc na bieżąco, co dzieje się na stronie tego bukmachera!