Obstawianie eSportu? Tylko u najlepszych!
Poznaj kod promocyjny STS i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki niemu zyskać. Odbierz bonusy powitalne i wykorzystaj je na zakłady na eSport!

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 5 października, 2022
 • Potężna oferta na esport
 • Regularne bonusy i turnieje

STS kod promocyjny na ekstra bonus!

W STS esport jest bardzo ważną częścią oferty. Wykorzystaj więc kod promocyjny aby odebrać mega bonus sięgający do 1660 zł!
STS logo

Jeśli chcesz robić zakłady na esport, to koniecznie wykorzystaj kod promocyjny STS MAXBONUS. Dlaczego? Bo tylko dzięki niemu otrzymasz na STS bonus w ekskluzywnej formie, dzięki której zgarniesz ubezpieczenie zakładu do wykorzystania na obstawianie esportu!

Zobacz, ile dodatkowej kasy może zafundować Ci na początek kod promocyjny STS, bo dzisiaj mowa właśnie o STS. eSport ma oczywiście u tego bukmachera swoją sekcję, więc zapoznaj się z jego ofertą i przekonaj się, czy stanowi on dla Ciebie właściwy wybór.

Kod promocyjny STS 2022 MAXBONUS

Dzięki poniższej tabeli możesz zapoznać się z tym, jak wygląda kod promocyjny STS w skrótowej formie:

STSKod promocyjny
Kod promocyjny STSMAXBONUS
Bonus STScashack do 100 zł

+ 3x depozytowe do 1500 zł

+ bonus za zadania 60 zł
STS warunki bonusukwota bonusu x3 po kursie min. 1.91

Kod promocyjny STS: bonus powitalny

Jak zwykle jesteśmy pod wrażeniem tego, co postanowił zaoferować STS – bonus powitalny prezentuje się u tego buka naprawdę dobrze. Zaraz opiszemy dla Ciebie dokładnie wszystkie jego elementy, ale w dużym skrócie możesz się spodziewać sporej kasy od pierwszych trzech wpłat, a oprócz tego STS umożliwi Ci także postawienie ubezpieczonego zakładu! Kod promocyjny STS MAXBONUS pozwoli Ci rozpocząć zabawę z zakładami z dodatkową kasą na obstawianie i mowa jest o pokaźnej sumce. Może być to nawet 1640 zł, z czego aż 1600 zł dostępne na Twoje zakłady na eSport.

Kod promocyjny STS: reloady do 1500 zł

sts kod promocyjny 1660

Jak widzisz dzięki naszemu kodowi bonusowemu możesz podwoić swoją pierwszą wpłatę do kwoty nawet 300 zł, a potem zgarnąć jeszcze 50% do 500 zł od drugiej wpłaty  i 50% do 700 zł od trzeciej wpłaty. Od czego zależy kwota bonusu, którą otrzymasz? Od tego, ile wyniesie Twój depozyt. Żeby odebrać bonusy od kolejnych wpłat, trzeba każdorazowo wypełnić warunek obrotowy poprzedniego bonusu. Dokładny regulamin znajdziesz oczywiście na stronie STS.

Warunek obrotu

U bukmachera STS warunki obrotu są naprawdę przejrzyste i proste; zazwyczaj dla każdego bonusu dostępnego na stronie warunek do spełnienia jest tak sam. To spory plus i gest na korzyść dla klientów, jeśli porównać usługi STS z innymi bukmacherami – u niektórych warunki są projektowane tak, żeby jak najwięcej graczy nacięło się przez niedokładne przeczytanie regulaminu.

Więc jaki jest ten warunek, jeśli chodzi o główny powitalny bonus STS, czyli reload? Wystarczy trzykrotny obrót kwotą bonusu na kuponach o kursie co najmniej 1.91. I tyle. Też trudno nam w to uwierzyć: porównaj sobie to na przykład z eToto, gdzie obrócić należy czterokrotnością bonusu PLUS depozytu po kursach co najmniej 2.20. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o przyjazność klientom, to STS wychodzi u nas na czoło.

Kod promocyjny STS: bonus cashback 100 zł

Spodobało Ci się, jak wygląda na STS esport i postanowiłeś wpłacić trochę kasy, żeby stawiać za nią zakłady? Mamy dobrą wiadomość. Jeżeli zdeponujesz przynajmniej 50 zł, a następnie postawisz dowolny kupon za przynajmniej taką kwotę, to Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na okoliczność porażki! Dokładnie tak, jak myślisz – jeżeli wygrasz, wszystko będzie jak zazwyczaj, a jeśli przegrasz, STS po prostu zwróci Ci kasę do maksymalnej kwoty 100 zł stawki netto. Pamiętaj, że musisz wpisać kod rejestracyjny STS “MAXBONUS”, bo inaczej nie będziesz mieć dostępu do tej promocji i Twój pierwszy kupon nie będzie ubezpieczony!

Warunek obrotu

Po pierwsze, pamiętaj, że w praktyce musisz postawić kupon do 100 zł netto (plus podatek). Oczywiście możesz postawić go za większą kasę, ale zwrócone zostaną i tak pierwsze 100 zł. A jak wygląda warunek obrotu? Tak samo jak w przypadku pozostałych bonusów, czyli 3x po kursie 1.91. Trzeba przyznać, że takie zasady są całkiem hojne w porównaniu na przykład z serwisem Betclic, gdzie obrócić trzeba aż sześć razy!

Kod promocyjny STS: 60 PLN za zadania

Bukmacher STS nieco zmodyfikował swoją ofertę powitalną i teraz jako gracz możesz zgarnąć jeszcze więcej kasy na start. Wystarczy, że wykonasz kilka zadań, za które dodatkowo otrzymasz w sumie 60 PLN. Wspomniane zadania są częścią bonusu na start, ponieważ wiążą się z wykonaniem określonych zakładów po raz pierwszy od momentu rejestracji. Pozwala to graczowi nieco lepiej zaznajomić się z poruszaniem po serwisie lub aplikacji STS.

Zadania STS są powiązane z bonusami od depozytu. Każda kolejna wpłata umożliwi użytkownikowi wykonanie dwóch zadań, które przybliżą go do odbioru dodatkowego bonusu 60 PLN.

Po 1. wpłacie odblokowujesz 2 zadania:

 • postaw kupon AKO przedmeczowy, czyli po prostu zawierający wyłącznie mecze, które jeszcze się nie rozpoczęły (stawka to min. 15 PLN, a kurs nie może być niższy od 1.91)
 • postaw kupon za pomocą aplikacji mobilnej STS (min. kurs 1.91 i min. stawka 15 PLN)

Po 2. wpłacie do wykonania są kolejne 2 zadania:

 • postaw na żywo kupon AKO zawierający zdarzenia z oferty LIVE (min. kurs 1.91 i min. stawka 15 PLN)
 • postaw zakład na gry karciane z dokładnie 1 zdarzeniem z oferty Betgames (min. kurs 1.91 i min. stawka 15 PLN)

Po 3. wpłacie możesz wykonać ostatnie 2 zadania:

 • postaw zakład na gry karciane z dokładnie 1 zdarzeniem na E-sport (min. kurs 1.91 i min. stawka 15 PLN)
 • postaw zakład na gry karciane z dokładnie 1 zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych (min. kurs 1.91 i min. stawka 15 PLN)

Na wykonanie zadań masz 30 dni od daty założenia konta w STS. Każde z nich zostanie zaliczone niezależnie od tego czy zagrane kupony okażą się wygrane czy przegrane. Po zrobieniu wszystkich 6 zadań, otrzymujesz dodatkowy bonus na łączną kwotę 60 PLN.

Inne bonusy w STS

Bukmacher STS wyróżnia się także szeroką ofertą promocji i bonusów przygotowanych dla osób będących już klientami STS. eSport nie jest niestety jakoś szeroko reprezentowany wśród dostępnych akcji promocyjnych, większość z nich jest zrobiona pod fanów piłki nożnej. Na szczęście są jednak także bonusy, które przydadzą się osobie obstawiającej na STS eSport i nic innego.

Aha – w zasadzie nigdy nie jest do tych ekstra bonusów wymagany na STS kod promocyjny. Wystarczy spełnić stawiane przez regulamin zabawy warunki i już.

Zaproś kumpla

Ten oferowany przez STS bonus może okazać się dla Ciebie szczególnie opłacalny, jeśli masz kolegów lub koleżanki, którzy są zainteresowani zakładami, ale jeszcze nie korzystają z usług bukmachera STS. Zaproś ich do serwisu, a po spełnieniu kilku stosunkowo prostych warunków obaj możecie zgarnąć po 50 zł. W zakładce “Moje konto” znajdziesz opcję umożliwiającą zaproszenie kolegi. Po rejestracji przy pomocy Twojego zaproszenia kolega musi wpłacić co najmniej 50 zł i zagrać za co najmniej 150 zł na kuponach, na których co najmniej jedno zdarzenie ma kurs minimum 1,50. Kiedy kolega spełni bonus, w ciągu 24h obaj dostaniecie maila z voucherami po 50 zł.

STS eSport

STS zakłady eSport

Już wiesz, jak wykorzystać kod rejestracyjny STS, bonus i tak dalej, więc przejdźmy do najważniejszego: jak wygląda na STS eSport? Czy fan sportów elektronicznych ma czego dla siebie szukać w ofercie tego bukmachera? Naszym zdaniem owszem. U STS oferta jest całkiem szeroka i umożliwia nie tylko betowanie CS:GO i obstawianie meczy LoL, ale też zawiera następujące gry:

 • Call of Duty
 • DotA 2
 • FIFA
 • King of Glory
 • NBA2k
 • Overwatch
 • Rainbow Six
 • Rocket League
 • StarCraft 2
 • StarCraft Broodwar
 • Warcraft 3

Trzeba przyznać, że w porównaniu z wieloma innymi polskimi bukami oferta jest naprawdę szeroka. Oprócz najpopularniejszych gier jest możliwe obstawianie meczy esport także na gry nieco mniejszymi fandomami. Na plus trzeba także policzyć fakt, że oferta stale się rozszerza – jeszcze rok temu nie uświadczyłbyś u STS takiej różnorodności w kwestii eSportu. To pozwala liczyć na dalsze rozwijanie się bukmachera w tym temacie.

STS betowanie CS:GO

Jeśli chodzi o obstawianie CS na STS, opinie są raczej pozytywne. Ten bukmacher może się pochwalić naprawdę dużą dostępnością różnych rozgrywanych w tę grę turniejów. Można obstawiać zarówno na poszczególne mecze, jak i na to, kto wygra cały puchar. Na topowe pojedynki bywa dostępne nawet po 50 rynków, choć niestety wciąż zdarzają się takie z dostępnymi zakładami jedynie na zwycięstwo danej drużyny. Lepiej obsługiwane mecze można obstawiać z handicapami, rynkami na poszczególne mapy itd.

STS obstawianie meczy LoL

Oferta League of Legends na STS robi trochę mniejsze wrażenie niż ta dotycząca CS:GO, ale i tak jest co obstawiać. Pojawiają się zakłady zarówno na poszczególne mecze, jak i na zwycięzców całych turniejów. Niestety często zdarzają się sytuacje, w których na określone starcie dostępny jest wyłącznie rynek 12, czyli na to, która drużyna wygra.

STS zakłady bukmacherskie

Na esporcie (dla niektórych) świat się nie kończy. Jeśli nabierzesz ochoty na obstawianie innych dyscyplin, to zdecydowanie nie będziesz się na STS nudzić. U tego bukmachera znajdziesz szeroki wybór zakładów z popularnych sportów takich jak piłka nożna, hokej, siatkówka, koszykówka i tenis, ale na tym się nie kończy. STS oferuje również mniej typowe sporty oraz rynki dotyczące wydarzeń społecznych, rozrywkowych i politycznych. Są także dostępne sporty wirtualne i innowacyjna zakładka Betgames, w której można stawiać zakłady na gry kasynowe.

STS LIVE

Zakłady na żywo są obstawiane (uwaga!) na żywo, czyli musisz znajdować się przed ekranem w trakcie rozgrywania się danego spotkania. (A najwygodniej byłoby w sumie mieć dwa ekrany, jeden z meczem, a drugi z interfesjem bukmachera). W niektórych przypadkach STS ułatwia Ci zabawę poprzez oferowany w ramach własnej usługi streaming. Na STS eSport jest więc czasem udostępniany do oglądania na żywo.

Ale wróćmy do zakładów. Przy obstawianiu na żywo kursy zmieniają się w bardzo dynamiczny sposób wraz z tym, co dzieje się na ekranie. Na przykład przed meczem kursy na FIFA-owe zwycięstwo Joksana nad Night Watch mogły być bardzo przechylone na korzyść tego pierwszego. Jeśli jednak chodzi o zakłady na żywo, po dwóch golach Night Watch na początku spotkania kursy na wygraną Joksana mogą kilkukrotnie podskoczyć. Twoją rolą jest celne analizowanie przebiegu spotkania i ocenienie, jak potoczy się ono dalej. Czujesz, że Joksan odrobi straty, bo jest dużo lepszym graczem i na początku po prostu się zdekoncentrował? Jeśli masz rację, to obstawiając na niego kupon masz szansę na kilkukrotnie wyższą wygraną, niż gdybyś obstawił przed meczem. Przed swoją szybkość i zmienność zakłady na żywo są jednak trudniejsze niż te przedmeczowe, więc lepiej dobrze się do nich przygotuj, zanim totalnie wsiąkniesz.

STS aplikacja

STS aplikacja mobilna

Aplikacja STS to jedna z bardziej niezawodnych apek bukmacherskich dostępnych na rynku. STS to mocna marka i widać, że nie chcą się ośmieszyć swoją ofertą mobilną, więc przykładają do niej dość dużą wagę. W zasadzie jedynym minusem jest tutaj fakt, że ostatnio nie za bardzo pojawiają się bonusy zachęcające do używania aplikacji. Oprócz tego nie mamy na co narzekać. Za pomocą aplikacji zrobisz na STS wszystko to, co zrobiłbyś na komputerze: obstawisz zakłady, wykorzystasz kod bonusowy STS, bonus, przeprowadzisz płatności… Dostępny jest nawet live streaming na telefonie lub tablecie. Nie ma nad czym się rozwodzić: aplikacja mobilna STS to po prostu pełne doświadczenie bukmacherskie przeniesione na urządzenia mobilne w taki sposób, że niczego nie powinno Ci brakować.

Wpłaty i wypłaty

Jeśli chodzi o płatności w STS, to głównym problemem bukmachera jest bolączka wszystkich polskich buków. Wypłata jest możliwa wyłącznie na konto bankowe. Jest to dosyć niewygodne, ale raczej zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Na osłodę STS obiecuje szybką wypłatę w 15 minut dostępną 24 godziny na dobę. Jest dostępna dla klientów 12 największych polskich banków.

Z wpłatami sytuacja przedstawia się nieco bardziej kolorowo. Dostępne formy wpłaty STS to:

 • Karta VISA lub MasterCard
 • Szybki transfer PayU (w tym BLIK)
 • Szybki transfer dotpay (w tym paysafecard)
 • Paypal
 • Skrill
 • Neteller
 • tpay.com
 • Wpłata gotówkowa w punkcie STS

Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, a operacja dokonywana jest natychmiastowo. Przy użyciu większości metod wystarczy wpłacić tylko złotówkę, natomiast w przypadku Skrill trzeba wpłacić minimalnie 20 zł, a Neteller – minimalnie 10 zł.

STS opinie: kod, zakłady na esport i inne

W kwestii STS opinie są ogólnie pozytywne i my zdecydowanie się z tą tendencją zgadzamy. Serwis od wielu lat wiernie służy fanom innych sportów, a od pewnego czasu na STS eSport również zyskał na znaczeniu. Dzięki temu jako fan tematu sportów wirtualnych poczujesz się tutaj jak w domu. Oferta zakładów jest szeroka i wlicza także zakłady na żywo, w wielu przypadkach z udostępnionym live streamingiem. Kod promocyjny STS pozwala zacząć grę z dodatkowymi 1504 zł do wykorzystania i nie straszy trudnym warunkiem obrotu, a dzięki aplikacji na luzie obstawisz także z urządzenia mobilnego. Na STS bonus występuje w kilku odsłonach, dzięki czemu właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Liczymy, że na STS eSport będzie dalej prężnie się rozwijać.