Typy na CS:GO Major IEM Rio 2022 06 grudnia 2022

Jakie są ciekawe typy na CS:GO Major IEM Rio 2022? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w poniższym tekście, gdzie znajdziesz także kompleksowy poradnik, jak obstawiać cały turniej, na co zwrócić uwagę i co warto wiedzieć o tych rozgrywkach. 24 drużyny powalczą o pulę nagród wynoszącą 1 250 000 dolarów. Zerknij na proponowane typy na CS:GO 2022.

Typy na CS:GO Major IEM Rio: jak obstawiać Mistrzostwa Świata w CS:GO?

Zanim przejdziemy do tego, jakie są najciekawsze typy na CS:GO Major IEM Rio, to warto dowiedzieć się nieco więcej o turnieju. W końcu podstawą dobrego obstawia esportu jest zrozumienie rozgrywek, które chcemy dodawać na kupon. Typy na CS:GO 2022 wymagają więc znajomości gry. Ta nie jest skomplikowana, gdyż dwie drużyny złożone z pięciu zawodników rywalizują na mapie. Jedna broni punktów detonacji, a druga próbuje podłożyć bombę. Drużyna, której uda się zdobyć cel lub wyeliminować rywali, wygrywa rundę. Łącznie jest ich 30, a wyścig trwa do 16 zdobytych. W przypadku remisu jest dogrywka. Bardzo ważne jest w tym wypadku zarządzanie ekonomią, gdyż za pieniądze gracze kupują ekwipunek potrzebny do przetrwania.

Spotkania na turniejach tej rangi są w trzech formatach, w zależności od fazy – grać można w BO1, BO3 i BO5 (odpowiednie jedna wygrana mapa, do dwóch i trzech wygranych). Jest to bardzo ważne, gdyż różne drużyny inaczej prezentują się w BO1, a inaczej w BO3. Obstawianie CS:GO Major IEM Rio to nie jest prosta sprawa. Oprócz wyżej podanych zasad dobrze jest znać także obecną formę każdej z ekip, najlepszych zawodników oraz słabości drużyn.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
 • Potężna oferta na esport
 • Regularne bonusy i turnieje

STS kod promocyjny na ekstra bonus!

W STS esport jest bardzo ważną częścią oferty. Wykorzystaj więc kod promocyjny aby odebrać mega bonus sięgający do 1700 zł!

Fortuna

72/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
 • Mnóstwo rynków zakładów na esport
 • Strefa Typera

Fortuna kod promocyjny z bonusem

U bukmachera kod promocyjny przysparza wielu radości, ale największa jest chyba taka, że cały bonus na start możesz przeznaczyć na esport – a zakłady robią wrażenie!

LV BET

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 6 grudnia, 2022
 • Solidna baza zakładów na esport
 • Streaming esportu na żywo

LV BET kod promocyjny z bonusem

Podając w LV BET kod promocyjny dajesz sobie dodatkowy freebet, który możesz wykorzystać w całości na obstawianie esportu. A to świetny bukmacher, więc nie czekaj!

Typy na CS:GO Major IEM Rio znajdziesz niżej, a najpierw kilka kluczowych informacji o rozgrywkach. Kiedy i gdzie obędzie się turniej, a także kto weźmie w nim udział? To wszystko znajdziesz tutaj:

CS:GO Major IEM Rio 2022Info
Kiedy CS:GO Major IEM Rio 2022?31.10.2022-13.11.2022
Gdzie?Rio, Brazylia
Liczba drużyn24
Kiedy finał?13.11.2022
FaworyciFaZe, Natus Vincere, Team Vitality

Gdzie oglądać CS:GO Major IEM Rio 2022 (stream)?

Obstawianie CS:GO Major IEM Rio u bukmacherów to jedno, ale warto także śledzić te rozgrywki z dwóch powodów. Po pierwsze, dzięki temu będziemy na bieżąco z formą zawodników, poznamy mocne strony każdej z ekip i będziemy wiedzieli co da nam duży zysk. Do tego jeszcze dochodzi możliwość grania na żywo u polskich operatorów zakładów bukmacherskich – widzisz, że jakaś drużyna się przełamała, a w ofercie jest np. zakład na over rund? Warto się zastanowić, czy go nie zagrać!

Gdzie oglądać esport? To pytanie, które często pada z ust osób chcących dopiero poznać ten świat. Tutaj mamy dobrą informację dla wszystkich fanów, gdyż mistrzostwa świata w Counter Strike’a będą do obejrzenia za darmo w kilku miejscach. Transmisja zostanie pokazana na kanałach Intel Extreme Masters na YouTube oraz Twitch. Jakby tego było mało, to dzięki uprzejmości STS prawdopodobnie będziesz mógł też obejrzeć te spotkania u tego bukmachera – wystarczy, że obstawisz jakikolwiek kupon w ciągu ostatnich 24 godzin.

Typy na CS:GO Major IEM Rio 2022 – jak obstawiać najbliższe mecze?

Typy na CS:GO Major IEM Rio 2022 można podzielić na dwie kategorie: zakłady na konkretne spotkania oraz propozycje długoterminowe, np. na to, kto wygra cały turniej. Tutaj jest kilka ciekawych opcji, nad którymi się pochylimy niżej. Dobrze jest przeanalizować ostatnią formę faworytów, żeby stwierdzić, czy faktycznie nimi są. W tym gronie na pewno wydają się być gracze Team Vitality, FaZe oraz Natus Vincere. Te drużyny zajmują odpowiednio 1,2 i 4 miejsce w rankingu HLTV i na pewno mają największe szanse na to, żeby podnieść trofeum i wygrać całe rozgrywki.

Typy na CS:GO 2022 to także propozycje na konkretne spotkania, ale tych jeszcze nie ma zbyt wiele. Bukmacherzy będą aktualizować swoją ofertę w najbliższych dniach i pojawi się więcej zakładów, a na esportbets codziennie znajdziesz proponowany typ na spotkanie dnia. Obecnie oferta w takim STS ogranicza się do zaledwie 21 zakładów, ale zapewne wkrótce zostanie rozszerzona. Warto o tym pamiętać i dobierać zakłady pod odpowiednie typy na Major IEM Rio.

sts-typy-na-cs:go-major-iem-rio-2022-propozycje-zakładów
źródło: esportbets.pl

Aktualne kursy na CS:GO Major IEM Rio 2022

Wróćmy na chwilę do zakładów długoterminowych na to, kto wygra mistrzostwa świata w Counter Strike’a. Wymieniliśmy trzech faworytów i uważam, że jeżeli ktoś chce obstawiać tego typu zakłady, to warto skupić się tylko na którejś z trzech poniższych ekip. Jeżeli chodzi o typy na CS:GO 2022, to moim zdaniem rozgrywki wygra FaZe Clan, dlatego to właśnie ten zakład proponuje jako opcje długoterminową.

Typy na CS:GO Major IEM Rio 2022 najlepiej jest zagrać u bukmachera proponującego wysokie bonusy, a takim jest właśnie STS. Ten operator daje nam możliwość obstawienia zakładu na wygraną FaZe z kursem 6.50 i bonusami na start (wystarczy kliknąć baner, który znajduje się nieco wyżej i założyć swoje konto). FaZe Clan wygrało 4 z 5 ostatnich spotkań i aż 8 z 10. Widać, że karrigan i spółka są w formie, a to oznacza spore problemy dla ich rywali.

CS:GO Major IEM Rio 2022 zwycięzcaSTS
Natus Vincere5.50
FaZe6.50
Team Vitality7.00

Kursy bukmacherskie z dnia 20.10.2022; oferta może ulec zmianie.

Gdzie szukać dobrych kursów do obstawiania Mistrzostw Świata CS:GO

Typy na CS:GO 2022 najlepiej obstawiać u legalnych bukmacherów, którzy mają ciekawą ofertę na sporty elektroniczne. Esport w STS ma się bardzo dobrze i ten operator regularnie rozwija swój produkt skierowany do fanów Counter Strike’a, League of Legends czy innych gier. U tego bukmachera często możemy znaleźć propozycje na over rund, map bądź liczbę eliminacji. Przed wybraniem konkretnego zakładu zastanów się, który kurs ma dla Ciebie odpowiednie value. Następnie dobrym pomysłem będzie sprawdzenie statystyk zawodników oraz drużyn (możesz to zrobić np. na hltv.org) i podjęcie decyzji.

Zakłady na esport w BetFan także będą obejmować typy na CS:GO Major IEM Rio. Ten bukmacher na pewno nie przepuści okazji do wystawienia zakładów na jeden z najważniejszych turniejów CS:GO w ciągu roku. Obecnie dostępne są jedynie propozycje długoterminowe i to nieco inne niż te, które daje nam STS. Na ofertę na konkretne spotkania pierwszej fazy trzeba będzie jeszcze poczekać.

typy na csgo major iem rio 2022 betfan screen oferty
źródło: esportbets.pl

Typy Major IEM Rio wybrane z tych opcji mogą być świetną zabawą i zapewnić nam dreszczyk emocji, ale odradzam wchodzenie w nie za większą stawkę, gdyż bardzo często jest to losowe i trzeba mieć sporo szczęścia, żeby poprawnie trafić taki typ.

Obstawianie CS:GO Major IEM Rio

Jak obstawiać CS:GO? To pytanie, które często pada i właśnie tę kwestię postaramy się poruszyć w tym akapicie. Na dobre typowanie zakładów związanych z CS’em składa się wiele czynników. Kluczowe rzeczy moim zdaniem, to odpowiedne poznanie formy każdej z ekip, ich mocnych oraz słabych stron, a także preferowanych map. Często już po procesie picków i banów aren możemy stwierdzić powodzenia danego zakładu.

Typy na CS:GO 2022 wcale nie są takie proste do wybrania i jeżeli nie masz na nie pomysłu, to lepiej poczekaj na moje propozycje. Na esportbets codziennie znajdziesz typy Major IEM Rio. Wybrane spotkanie dnia będzie zawierało krótką analizę i uzasadnienie, dlaczego warto zagrać daną propozycję.

Handicap rundowy

Typy na CS:GO Major IEM Rio to nie muszą być tylko zakłady ograniczone do propozycji na to, kto wygra dane spotkanie. Można np. zagrać handicap rundowy, czyli zakłady związane z tym, która z ekip wygra więcej rund “mając ich mniej na starcie”. Jeżeli celujesz np. w to, że FaZe wygra z handicapem -4.5, to musi pokonać rywala wynikiem co najmniej 16:11 (11 to maksymalna liczba rund, którą mogą zdobyć przeciwnicy).

Suma rund

Typy na CS:GO 2022 to także zakłady na sumę rund. Jest to propozycja na to, ile łącznie ich zobaczymy w całym spotkaniu. W tym wypadku liczą się rundy zgromadzone przez obie drużyny, bez podziału na to, która będzie miała ich więcej. Najpopularniejsze linie zaczynają się od over 26.5 aż do 29.5, przy czym im wyższa linia, tym większy kurs na nią.

Będzie dogrywka (tak/nie)

Typy na CS:GO 2022 to także zakłady na to, czy będzie dogrywka. W Counter Strike’u istnieje możliwość jej rozegrania. Jeżeli w profesjonalnych rozgrywkach dwie drużyny zdobyły na danej mapie po 15 rund, to następnie przeprowadzona zostaje dogrywka, żeby móc wyłonić zwycięzcę. Takie typy Major IEM Rio trudno jest poprawnie trafić, dlatego te zakłady lepiej jest traktować w kategorii tych luźniejszych i nie grać je za duże sumy.

Drużyna wygra obie rundy pistoletowe (tak/nie)

Ważnym aspektem w profesjonalnej grze są rundy pistoletowe. Te zapewniają wygranej drużynie lepszy start ekonomiczny, co pozwala jej się rozkręcić. Bardzo trudno jest wygrać mapę, jeżeli przegra się dwie rundy pistoletowe, ale nie jest to niemożliwe. W przypadku takich zakładów możemy wybrać czy dany zespół wygra obie takie rundy, czy też nie uda mu się ta sztuka.

Jak więc samemu widzisz, typy na CS:GO 2022 nie muszą być ograniczone do zakładów na to, kto wygra, ale zanim będziesz kombinował z innymi zakładami, to zapoznaj się najpierw dokładnie z regulaminem bukmachera i dowiedz się, jak rozlicza dane typy.

Nie popełniaj tych błędów przy typowaniu CS:GO Major IEM Rio!

Typy na CS:GO 2022 dobrze jest obstawiać jedynie, jeżeli “czujesz grę” i wiesz kto, w jakiej jest dyspozycji. Typowym błędem, który często jest popełniany, to granie “co popadnie”. Skup się na wybranych drużynach i śledź ich poczynania!

Szukaj różnych zakładów

Wbrew pozorom obstawianie CS:GO Major IEM Rio nie polega tylko na stawianiu na to, kto wygra kolejne spotkanie. Jest też wiele innych, ciekawych alternatyw, na które warto zerknąć – część z nich opisaliśmy wyżej!

Nie stawiaj tylko na faworytów

Typy Major IEM Rio nie zawsze będą trafione, jeżeli będziesz stawiał tylko na faworytów. Wbrew pozorom nie jest to dobry pomysł, bo w esporcie, szczególnie w CS:GO, często dochodzi do niespodzianek. Nawet jeżeli kursy bukmacherskie na to nie wskazują, to i tak poziom jest wyrównany.

Gdzie obstawiać CS:GO Major IEM Rio 2022? Polecani bukmacherzy

Typy na CS:GO 2022 dobrze jest zagrać u najlepszych polskich bukmacherów. W tym gronie znaleźli się STS, BETFAN oraz LV BET. To z ich zakładów polecam skorzystać, gdy chce się zagrać najlepsze typy Major IEM Rio. Przede wszystkim unikaj grania u nielegalnych operatorów i jeżeli nie masz konta, to załóż je z naszego przycisku, który znajdziesz wyżej, ponieważ w ten sposób odbierzesz bonusy na start.

[bc blocks – operators list]